Tema: 9 man sng

Evo ovako ljudi trazim malu pomoc. Igram na starsima 9man turbo sng vec neko vrijeme 1.5$ limit no kako me rejk ubija a RB je premali htio bi se prebaciti na neku drugu stranicu. Pa ako mi mozete preporuciti neku iz vlastitih iskustava, naravno najvaznije je konkurencija u usporedbi sa starsima, da ima ok strukturu (ista ili slicna kao na starsima) da ima fiksni RB oko 30% bar te da postoji player to player transfer. Od ponude meni je za oko zapela Goalwin stranica jer je rb 40% osim sto nema player to player transfer ali ovdje na pokerporu pise da se moze omoguciti..

Eto dakle zanimaju me vasa iskustva, prijedlozi pa ih podijelite slobodno samnom smile

00

Re: 9 man sng

RB  nije  premali nego ga ni nema ....

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

3

Re: 9 man sng

Mozda se varam,ali osim PS nijedna stranica nema dovoljno velik promet za neko ozbiljnije grindanje. Na PS bez problema pokrenes 10 stolova istovremeno,dok na drugim stranicama dok se popuni 5. stol na onom 1. si već na HU...

Tako da je moje mišljenje da su ostale sobe dobre za cash,dok za SnG samo Pokerstars...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: 9 man sng

Horvat69 napisao:

RB  nije  premali nego ga ni nema ....

Ima, fppovi big_smile

00

Re: 9 man sng

Bile napisao:

Mozda se varam,ali osim PS nijedna stranica nema dovoljno velik promet za neko ozbiljnije grindanje. Na PS bez problema pokrenes 10 stolova istovremeno,dok na drugim stranicama dok se popuni 5. stol na onom 1. si već na HU...

Tako da je moje mišljenje da su ostale sobe dobre za cash,dok za SnG samo Pokerstars...

+1
i igraš mikrose... RB je premali da bi se zamaro njime. Veći ti je problem veliki rejk ali to riješiš tako da rasturiš te 1,50$ i move up na 3.50, 7$.... wink

00

Re: 9 man sng

obišao sam dosta stranica osim starsa i kako ti je i napisano gore osim starsa ni jedan nema takav promet, ongame ima fisheva tonu ali je rejk jos veci nego na starsima a nema fiksni rb tak da je jos gore (po meni), goalwin NEMA fiksni rb 40% nego kao i ostale ongame sobe ima slican sustav starsu gdje poene mjenjas za cash, sto si veci lvl dobijas multyplayer poene (slicno ko stars) tako da si opet na tim mikro limitima osuden na mali rb a placas puno veci rejk nego na starsu.
moj savjet ti je kao što su ti već napisali da pokusas moveupat do 7ica na kojim je koliko toliko manji rejk, a u tom slucaju ces i nabit veci lvl sa normalnim grindanjem 7ica si gold bez problema pa je onda i rb koliko toliko ok

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

7

Re: 9 man sng

Na kraju krajeva ako si winning igrač vise ćeš profitirati od velikog volumena nego od velikog rb-a...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00