Tema: Stake za 1.50$ HU na starsima

http://img266.imageshack.us/img266/1564/displaygraphc.png


FishermanB&H na pokerstars

Ovo gore je moj graph sa pokerstars....HU sam igrao... 1.50$ 3.50$ i 7$.. digao se vidite koliko sa 20$..i onda zatiltujem 2 sata na 100$ HU i ode sve....

A ubijao 7 dana 1.50 3.50 i 7$ HU ..al et budala.... 1250 turnira dobre igre ode u nepovrat...

znaima me moze li se dobit stejk za 1.50$ HU duele... po graphu se vidi a i na sharkscope da mi ide al et ludi tilt mi uze sve ....od tada sam dosta citao i pratio videe i poradio na mentalnoj osnovi igre....

hvala....

edit..... posto su se javila dva lika za stake za cash....ponavljam nisam zainteresovan za cash.....samo ove HU...eventualno dok stake traje odigrati par mtt sa dobrim nagradnim fondom i to je to... DAKLE CASH NO...hvala ali nemam toliko iskustva na cashu..

Zadnji popravljao Fisherman (13-11-2011 20:36:28)

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

Kako bi dijelili zaradu, koji omjer,isto tako nisam napisao broj turnira i koliko bi trajao stake.. to ostavljam stakeru da odluci...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

Žao mi je ali moram reći da nepreporučujem ovog gospodina.

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

kiklop napisao:

Žao mi je ali moram reći da nepreporučujem ovog gospodina.

hmm

00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

stejkao me prije 4-5 mjeseci...11$ mi poslao. za 1.10$ mtt.. kud sam ja tad bio pocetnik...kud je 11$ realno nikakav roll...10buy inova...digao se vrtio oko 10 i bustao....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

meni je slao PM za STAK pa nisam bio zainteresiran pa sam mu preporucil da otvori ovak temu mozda neko bude zainteresiran..

kiklop napisao:

Žao mi je ali moram reći da nepreporučujem ovog gospodina.

mozes objasniti malo detaljnije?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

lol, rekao si mi tada da ti je cijeli roll zdonkao mali rođak (ili ko već) jer si ti išao negdi pa si njemu dao da igra neki freeroll, ono wtf...a osim toga u tih jebenih 5 miseci nisi se ni potrudija ni obavjestit me jeli misliš vratit, ma da si samo poruku posla reka bi ti netribaš vraćat dogodi se

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

rodjak i jest zeznuo...al sam ja ovdje napisao da sam ja jer nisam htio da ispane da sevadim na to pred svima....a sto ti kazes tih 5mjeseci nisam nista javio...pa javio sam ti odma da je roll bustan...a nisam imao na starsima nista...niti sam igrao nakon toga dugo....a kada sam imao an starsima prije mjesec oko 600$ nisam u history mogao naci nick...jer pamti 2mj....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

kiklop napisao:

Žao mi je ali moram reći da nepreporučujem ovog gospodina.

+1

Stakeao sam ga pre mesec dana sa $100 (onaj deo grapha posle ogromnog swinga), da igra $3.5 hu sng. U dogovoru samnom da predje na $7.

Igrao je fino 2 dana i onda za pola sata sve spizdio na $15 i $30 hu sng.

Bosanac, prvo vrati se prethodne propale stakeove, pa onda traži novi. wink

00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

pa igrajuci sam mislio vratiti ti .... ok nista onda ....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

Ne možeš tražiti novi stake ako ne rešiš stare.. Jednostavno. Skrpi pare (svoje), igraj, napravi pristojan bankroll i vrati pare svima. Onda lepo igraj sa svojim novcima i gg wink

00

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

heh..ja to sve hocu da ubrzam..da ne cekas ni ti 100$ ... ni ovaj onaj 10ak....a dok ja skupim svoje prolazi vrijeme...i hocu li uopste skupiti pa se posvetiti pokeru pitanje je ....do sl godine nista sigurno onda.... ja sam tako nekako kontao ...da igram ove 1.50$.... dignem roll na neku cifru... isplatim stakera... meni ostane recimo 60$... igram opet isto ...i onda sedmicna zarada ide tebi....tako bi po mojim procjenama do kraja godine tebe rijesio....a imao i ja solidan...al et.. idemo sporo onda a pitanje dal idemo uopste kakva je situacija...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

13

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

Nakon ova 2 primjera stejkova koje si dobio i sjebao ti stvarno ocekujes da ce ti netko dati novi stejk??? Taj koji bi ti dao stejk,pa makar 0.50$ mora biti ili glup ili lud...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: Stake za 1.50$ HU na starsima

Bile napisao:

Nakon ova 2 primjera stejkova koje si dobio i sjebao ti stvarno ocekujes da ce ti netko dati novi stejk??? Taj koji bi ti dao stejk,pa makar 0.50$ mora biti ili glup ili lud...

u pravu si.....cujemo se nekad kad bude neke love...ma ja sam iskreno htio igrati i sve sto osvojim rademaru vratiti... ali eto nemam priliku...nista onda .....cujemo se nekad kad skupim neku kintu pa budem igrao...do tada ne pisem na forumu i tak to jer ce ispast da nesto trazim....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00