Tema: rakeback projekcije-jel ovo realno?

Ovako-zanima me koliko su rakeback procjene iz kalkulatora realne jer kad ukucam 3 sata igre dnevno na full ring NL 30 na 16 stolova uz neki prosjecan rakeback ispada oko 1,700$ mjesecno.Za sad igram na nl4 i nl10  i obicno uzmem oko 100$ rakebacka mjesecno,nekad i manje.Da li  je moguce da je na samo jedan level iznad takva drasticna razlika?

00

Re: rakeback projekcije-jel ovo realno?

kako jedan level ako si napisao da igras nl4 i nl10, a ovo si napisao za nl30, ako je  ongame  a pretpostavljam da je  jer si napisao nl30 onda ide nl4 nl10 nl20 nl30, znaci to je  bar 2 levela vise od tvog ako igras nl10

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: rakeback projekcije-jel ovo realno?

Racunaj da u 1k handova napravis nesto manje od punog buyina rakea. Pomnozis to sa brojem odigranih ruku i onda uzmes % rakebacka koji dobijes i okvirno je to tu negdje.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: rakeback projekcije-jel ovo realno?

puki86 napisao:

kako jedan level ako si napisao da igras nl4 i nl10, a ovo si napisao za nl30, ako je  ongame  a pretpostavljam da je  jer si napisao nl30 onda ide nl4 nl10 nl20 nl30, znaci to je  bar 2 levela vise od tvog ako igras nl10

Ma na ongameu ti je nl20 mrtav,cesto nema ni 5 zivih stolova.Vec sam igrao nl30 ali na samo 6 stolova jedno 80k handova,nije bilo lose.Ali sam sigurnosti radi downao na microse dok u potpunosti ne usavrsim igru na 16 stolova.ak je tako kako projekcije kazu,onda mi je breakeven play na nl30 gladi bradu. big_smile

00

Re: rakeback projekcije-jel ovo realno?

teško ćeš moći profitabilno igrati tolko stolova na NL30 ko što si ih profitabilno igrao na NL4 ili NL10. Pogotovo ako misliš igrati 16 stolova.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: rakeback projekcije-jel ovo realno?

sinisaT5 napisao:

teško ćeš moći profitabilno igrati tolko stolova na NL30 ko što si ih profitabilno igrao na NL4 ili NL10. Pogotovo ako misliš igrati 16 stolova.

Da,plan je 16 stolova. Inace statsi su mi na 16 stolova na zadnjih 200k handova 13/11,agresiva 3. Kak vam se cine ovi statsi za nl 30,full ring,jel to exploitable na tom limitu?

00

Re: rakeback projekcije-jel ovo realno?

Nisam kompetentan za full ring, al na 6maxu je to nitčina žešća. Čak mislim da je neki lik u videu za 6max spomenuo da su 15/13 statsi(koje je imao jedan lik za stolom) ok za FR, ali ne za 6max. Kolki ti je 3bet. Pretpostavljam da bi mogao malo povećati vpip/pfr..

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: rakeback projekcije-jel ovo realno?

statsi su ok al RB nema šanse.

00

Re: rakeback projekcije-jel ovo realno?

Walking Back to Houston napisao:

Ovako-zanima me koliko su rakeback procjene iz kalkulatora realne jer kad ukucam 3 sata igre dnevno na full ring NL 30 na 16 stolova uz neki prosjecan rakeback ispada oko 1,700$ mjesecno.Za sad igram na nl4 i nl10  i obicno uzmem oko 100$ rakebacka mjesecno,nekad i manje.Da li  je moguce da je na samo jedan level iznad takva drasticna razlika?

Ako na nl10 uzmes 100 $ mjesecno na nl 30 ces imat tri puta vise znaci oko 300 - 400 $( posto si kombinirao nl4 i nl 10)....

club  heart  diamond  spade
00