Tema: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

Pozdrav, kao što naslov kaže imam namjeru igrati  sng turnire 2 stola po 6 igrača na Pokerstarsu.
Trebao bih 30 BI (45$) koje prodajem u 3 dijela (15$). Omjer u korist stakera 65:35. Trenutno sam na "rezervi" s parama radi plačanja faxa pa je to razlog zbog kojeg tražim stake. Ukoliko bude sve išlo po planu odigravat ću 20turnira dnevno te se na kraju svakog dana konzultirat sa stakerom/ima žele li da nastavimo stake ili da im se vrate novci + dio dobitka koji im pripada. Osobno mi je cilj sebi za isti limit izgradit BR od 35 BI (dakle moj dio zarade) pri ćemu se stake prekida, te pravo da nakon mjesec dana odustanem od stejka ukoliko ne ostvarim određeni cilj. Sng statistiku mi možete provjerit na sharscope-u. iPoker mreža: sekvr, sifoadkvoakvo. Poker stars acc. sekvr (da vas statistika ne zavara na acc. tom je igrano prije 1-2 godine-popravio sam igru od tada što je vidljivo s acc. s ipokera).
Kada se sva tri dijela prodaju zaključavamo temu i možete mi poslati novac na Pokerstarsu. Također stakeru ili stakerima šaljem skype acc. preko pm-a.

Zadnji popravljao sekvr (11-10-2011 20:06:41)

00

2

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

00

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

jel imas nekog da moze garantirat za tebe?
i kolko planiras ukupno odigrat snga?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

4

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

deco99 napisao:

jel imas nekog da moze garantirat za tebe?
i kolko planiras ukupno odigrat snga?

A ja svojim imenom i prezimenom preko skype-a, osobno me poznaje "stu" sa foruma, al vidim da njega već dugo nema tu. Što se volumena tiće objasnio sam sve. Dok ne dođem do 100BI plusa i dijeli se u omjeru 65:35, dnevno 20 komada odigrat ako ne bustam.

00

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

PM

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

6

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

deco99 napisao:

PM

Dodan

00

7

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

Eto da obavijestim forum da je stake (uz neke preinake) bio uspješan. Zahvaljujem se Deci za stekiranje! Graf (kreće se od crvene do crvene za stake):
http://imageshack.us/photo/my-images/840/zaforum1.png/

00

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

Čestitam!

00

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

wp wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Tražim stake za Pokerstars 1,5$ 12ply sng

aj da vidimo da nekad i staking prođe dobro smile

20