Tema: Blindoutanje sitout-anog protivnika

Ugl za SNG HU igrače (ali i donekle i cash igrače ako igraju na sajtovima/stolovima bez DP):

Kako reagirate kad vam protivnik sitouta? Automatski blindoutate ili čekate neko vrijeme da se reconnecta? Što ako igrate superturbo/hyperturbo turnire gdje bilo kakvo gubljenje vremena dovodi do brzoga povećanja levela i time smanjuje edge koji bi inače imali (dobro, mislim da se na starsima stopiraju leveli, al na ipokeru npr. znam da ne)? Da li postupate drugačije protiv regova i protiv protivnika s kojima prvi put igrate?

Ja sam osobno dosad odmah krenuo blindoutat random protivnike, a protiv regova bih otprilike pričekao minutu-dvije prije nego bih počeo. Al me raspizdilo kad me, nakon što me neki dan disconnectalo, jedan od regova (s kojim imam najveći history i igramo skoro svaki dan) automatski krenuo blindoutat na dva stola koja smo imali otvorena i još je otvorio treći na koji sam bio regan (obv samo s ciljem da me blindouta i tamo, pošto inače nikad ne igra više od dva stola istovremeno). Mislim da odsad više nikoga ne čekam ni sekunde. Thoughts?

00

Re: Blindoutanje sitout-anog protivnika

vrlo jednostavno ako igras s nekim regom kojeg recimo znas, imate historya, znas da ce te igrati jos, sacekas ga i tak nest.
A kada igras sa random fishem uvijek ga izblindas, kao sto bi to tebi napravilo 99% random fisheva!
Nema tu kolegijalnosti!

Zadnji popravljao hendrixjimmi (22-11-2011 21:34:55)

00

Re: Blindoutanje sitout-anog protivnika

kakvo čekanje?

ili jesi ili nisi
00

Re: Blindoutanje sitout-anog protivnika

ako igras s regom koji te zivcira, izblindas ga i izvrjedjas na iducem mecu i dobit ces i taj meč  tongue !

00

Re: Blindoutanje sitout-anog protivnika

hendrixjimmi napisao:

vrlo jednostavno ako igras s nekim regom kojeg recimo znas, imate historya, znas da ce te igrati jos, sacekas ga i tak nest.
A kada igras sa random fishem uvijek ga izblindas, kao sto bi to tebi napravilo 99% random fisheva!
Nema tu kolegijalnosti!

+1

ja tako radim.

00

Re: Blindoutanje sitout-anog protivnika

nikad nisam dozivio da se neki reg disconnecta/sitouta, ne znam kako bi reagiro u tom trenutku al vjerojatno bi ga izblajndo

inace uvijek blindoutam, osim slucaja kada igram protiv fisha za kojeg znam da ce me rematchat

00

7

Re: Blindoutanje sitout-anog protivnika

Djabalebaros napisao:

kakvo čekanje?

cool

00