Tema: HoldemManager pocetnik

evo tek sam nedavno poceo igrati poker, igram na PokerStarsu i imam jedan problem..
Poslao mi je prijatelj HoldemManager ali crack verziju tongue , uglavnom...sve mi super radi na poker770, ali kada igram na Starsima nikako ne mogu importat handove...Povjest ruku mi se sprema uredno u HandHistory ali u text document formatu...sada neznam, je li to razlog zasto ne mogu importat ruke?

Zadnji popravljao solferino21 (30-05-2011 21:57:56)

00

Re: HoldemManager pocetnik

itko???

00

Re: HoldemManager pocetnik

Pokerstars: U Options -> Instant hand history , namjesti folder gdje će ti se sejvat handovi , ako već nisi namjestio
HEM : Moraš namjestiti da ti imaporta handove sa starsa iz ovog gorenjeg foldera. Options->Auto import options i tu namjesti

Namjesti prefered seat i za hud namjesti da ti je za sve tipove igre( označiš sve one kvadrate) ... neznam šta više

00

Re: HoldemManager pocetnik

ja imam slični problem pa da ne pišem u novu temu...
na poker770 kad otvorim stolove,na jednom stolu statsi su uredno i točno posloženi ali kad otvorim drugi stol statsi nisu kod dotičnog igrača neko nasumično kod nekog drugog,znaći ispod mojeg imena statsi od drugog igrača za mojim stolom i tako kod ostalih...
treći stol je opet ok itd itd...
zna možda neko u čemu je problem,volio bih da se nađe netko ko mi može pomoći da rješim to...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: HoldemManager pocetnik

sve sam to napravio..i naravno opet sam sada provjerio..to je sve uredu...ali mislim da je problem u tome sto mi se handovi sejvaju u obliku text document a HTML file..

ivica5261 napisao:

Pokerstars: U Options -> Instant hand history , namjesti folder gdje će ti se sejvat handovi , ako već nisi namjestio
HEM : Moraš namjestiti da ti imaporta handove sa starsa iz ovog gorenjeg foldera. Options->Auto import options i tu namjesti

Namjesti prefered seat i za hud namjesti da ti je za sve tipove igre( označiš sve one kvadrate) ... neznam šta više

00

Re: HoldemManager pocetnik

solferino21 napisao:

s.ali mislim da je problem u tome sto mi se handovi sejvaju u obliku text document a HTML file..

meni se također sejvaju u txt i sve radi normalono . Javit će ti se netko s više iskustva s hem-om, ja neznam u čemu je problem . gl

00

Re: HoldemManager pocetnik

NOVI PROBLEM.....
sve radi super..sve mi se sprema i kada igram ruke i statsi mi se ucitavaju ali mi se HUD ne pojavljuje za stolom..??
Kada igram cash onda se HUD pojavi..a za turnire ne...

Zadnji popravljao solferino21 (04-06-2011 17:35:45)

00

Re: HoldemManager pocetnik

solferino21 napisao:

NOVI PROBLEM.....
sve radi super..sve mi se sprema i kada igram ruke i statsi mi se ucitavaju ali mi se HUD ne pojavljuje za stolom..??
Kada igram cash onda se HUD pojavi..a za turnire ne...

kod pokerstarsa ti se cash handovi spremaju u jedan folder , a mtt i sngo handovi u drugi folder. trebaš vidjeti u starsima u koji folder ti se spremaju handovi s turnira i moraš u hemu namjestiti da ti također importa iz tog foldera handove . Znači imaš dva foldera koja trebaš namjestiti u hemu da ti se iz njih importaju handovi.

Možda sam nešto i krivo napisao , nek me ispravi tko zna ali tako sam sebi namjestio i sve radi .

Zadnji popravljao ivica5261 (04-06-2011 17:56:34)

00

Re: HoldemManager pocetnik

to sam napravio...sve mi fino ucita i mogu viditi HH direktno u HM, ali mi se za stolom ne pojavljuje HUD...

ivica5261 napisao:

Znači imaš dva foldera koja trebaš namjestiti u hemu da ti se iz njih importaju handovi.

00

Re: HoldemManager pocetnik

Ako ti je software na hrvatskom, prebaci ga na engleski, mislim da je u tom problem nisam siguran...

00

Re: HoldemManager pocetnik

RedDevil_7 napisao:

ja imam slični problem pa da ne pišem u novu temu...
na poker770 kad otvorim stolove,na jednom stolu statsi su uredno i točno posloženi ali kad otvorim drugi stol statsi nisu kod dotičnog igrača neko nasumično kod nekog drugog,znaći ispod mojeg imena statsi od drugog igrača za mojim stolom i tako kod ostalih...
treći stol je opet ok itd itd...
zna možda neko u čemu je problem,volio bih da se nađe netko ko mi može pomoći da rješim to...

ja imam isti problem, samo šta meni nijedan stol nije ok, nego su svi retardirano posloženi..... ne znam rješenje....:S

00

Re: HoldemManager pocetnik

misli da ti je to zbog toga sto na poker770 nemozes birat preferred seat i zbog toga ti je sve razbacano...

N( .)(. )B napisao:
RedDevil_7 napisao:

ja imam slični problem pa da ne pišem u novu temu...
na poker770 kad otvorim stolove,na jednom stolu statsi su uredno i točno posloženi ali kad otvorim drugi stol statsi nisu kod dotičnog igrača neko nasumično kod nekog drugog,znaći ispod mojeg imena statsi od drugog igrača za mojim stolom i tako kod ostalih...
treći stol je opet ok itd itd...
zna možda neko u čemu je problem,volio bih da se nađe netko ko mi može pomoći da rješim to...

ja imam isti problem, samo šta meni nijedan stol nije ok, nego su svi retardirano posloženi..... ne znam rješenje....:S

00

13

Re: HoldemManager pocetnik

znam ja rješenje kako poslagati statse pokraj igrača na ipoker mreži na krekanom HEM-u, ako hoćeš mogu ti preko team viewera napravit jer je komplicirano za objasnit...

00

Re: HoldemManager pocetnik

solferino21 napisao:

evo tek sam nedavno poceo igrati poker, igram na PokerStarsu i imam jedan problem..
Poslao mi je prijatelj HoldemManager ali crack verziju tongue , uglavnom...sve mi super radi na poker770, ali kada igram na Starsima nikako ne mogu importat handove...Povjest ruku mi se sprema uredno u HandHistory ali u text document formatu...sada neznam, je li to razlog zasto ne mogu importat ruke?

prijatelju..di se može nabaviti ta verzija s crack-om ? big_smile

00

Re: HoldemManager pocetnik

shacal napisao:

znam ja rješenje kako poslagati statse pokraj igrača na ipoker mreži na krekanom HEM-u, ako hoćeš mogu ti preko team viewera napravit jer je komplicirano za objasnit...

Počeo sam igrati na poker770, te isto imam ovaj problem tj. statusi mi se nepravilo razbacaju. Ako netko ima rješenje dobro bi došlo big_smile

00

16

Re: HoldemManager pocetnik

MS_PAINT napisao:

Počeo sam igrati na poker770, te isto imam ovaj problem tj. statusi mi se nepravilo razbacaju. Ako netko ima rješenje dobro bi došlo big_smile

izgleda da su neke pizdarije s tim na 770, morat ćeš podesit "seating preferences" na "HUD options" u HEM-u...

00

17

Re: HoldemManager pocetnik

MS_PAINT napisao:
shacal napisao:

znam ja rješenje kako poslagati statse pokraj igrača na ipoker mreži na krekanom HEM-u, ako hoćeš mogu ti preko team viewera napravit jer je komplicirano za objasnit...

Počeo sam igrati na poker770, te isto imam ovaj problem tj. statusi mi se nepravilo razbacaju. Ako netko ima rješenje dobro bi došlo big_smile

Imaš PM

00