Tema: p770 cashout

ej pozz,

registrirao sam se preko pokerproa na p770 i dobio free broll prije skoro godinu dana, i sad me zanima, pošto nisam nikad radio deposit mogu li ja povući određeni dio novca ili moram raditi deposit da bih to mogao?? pokušao sam danas povući novac, registrirao sam svoju karticu (visu) i kad sam išao na cashout, javljaju mi da moram radit deposit, što mi se čini retardiranim nakon mnogo sati igranja i jebenog rake-a kojeg mi zakidaju pede*i... ugl zanima me još ako budem morao depositat novce, hoću li moć odmah napravit cashout ili ću trebat čekat neki vremenski period za to??? ili još gore, oću li morat opet oslobađat neke bonuse i skupljat milijarde bodova da bih mogao povući teškom mukom stečenih bijednih par dolara?? big_smile

thx...

00

2

Re: p770 cashout

N( .)(. )B napisao:

i sad me zanima, pošto nisam nikad radio deposit mogu li ja povući određeni dio novca ili moram raditi deposit da bih to mogao??

N( .)(. )B napisao:

pokušao sam danas povući novac, registrirao sam svoju karticu (visu) i kad sam išao na cashout, javljaju mi da moram radit deposit





N( .)(. )B napisao:

ugl zanima me još ako budem morao depositat novce, hoću li moć odmah napravit cashout ili ću trebat čekat neki vremenski period za to??? ili još gore, oću li morat opet oslobađat neke bonuse i skupljat milijarde bodova da bih mogao povući teškom mukom stečenih bijednih par dolara?? big_smile

ako si ispucao sve dosadašnje bonuse i napravio potrebni turnover (ako je definiran u T&C), ne moraš nikakve dodatne bodove skupljat tj. možeš zatražit withdrawal čim napraviš deposit.

00

Re: p770 cashout

Mene su  zvali na mob da me identificiraju, prije toga nisam mogao povući lovu. Poslali mi mail da kad mi paše da me nazovu, ja rekao kad, nazvali i kao sve ok i onda sam mogao povući $.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: p770 cashout

Neka udje neko na 770 i ti namjerno izgubi protiv njega i popolovite pare

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: p770 cashout

sinisaT5 napisao:

Mene su  zvali na mob da me identificiraju, prije toga nisam mogao povući lovu. Poslali mi mail da kad mi paše da me nazovu, ja rekao kad, nazvali i kao sve ok i onda sam mogao povući $.


si morao radit deposit??

00

Re: p770 cashout

N( .)(. )B napisao:
sinisaT5 napisao:

Mene su  zvali na mob da me identificiraju, prije toga nisam mogao povući lovu. Poslali mi mail da kad mi paše da me nazovu, ja rekao kad, nazvali i kao sve ok i onda sam mogao povući $.


si morao radit deposit??

Uvijek prije isplate moraš raditi deposit. To ti je ko neka vrsta identifikacije.

00

Re: p770 cashout

roba59 napisao:
N( .)(. )B napisao:
sinisaT5 napisao:

Mene su  zvali na mob da me identificiraju, prije toga nisam mogao povući lovu. Poslali mi mail da kad mi paše da me nazovu, ja rekao kad, nazvali i kao sve ok i onda sam mogao povući $.


si morao radit deposit??

Uvijek prije isplate moraš raditi deposit. To ti je ko neka vrsta identifikacije.

ok, thx....uplatia sam 50 dolara, pa ću vidit šta će bit dalje...

00