Tema: Savjet oko bankrolla

1000$ je neki bankroll koi bi poče(moje pitanje je naravno ako dođe do te mjere)
Uplatit ču nešto sitno 20,40$ kad neko bude radi razmjenu bonom
Do 100$ ču igrat s 1/3 novca na stolu
E sada trebam savjet od 100$ do 1000
Što mislite o igranju s 1/5 novca na stolu
Jel 20% premala ograda i koje igre biste mi savjetovali sitngoe neke ili cash

ili jesi ili nisi
00

Re: Savjet oko bankrolla

sta bi igrao? i gledaj da imas odredjen broj buy inova za neku igru a ne si s odredjenim postokom bankrolla na stolu jer to lako ode.
znaci sad tek imas oko 20-40$? s tim mozes jedino igrat nl2 cash ili najmanje sng koje postoje

00

Re: Savjet oko bankrolla

Ja sam misli dok ne stvorim iznos koi mi je prihvatljiv igrat izvan bankrolla nego za pocetak recimo iman 60$ na računu igrat 3 stola po 20$ i tako do100$,a od isto to samo s 1/5 novca ...Malo manijački igrat pa me zanima savjet ako je neko pokušava tako doč do 1000 .Zanima me hoče li me odma ispalit i to.Naravno ovo što san reka manijački ne sporazumjeva se u to da ču na 10 i 2 ič all in

ili jesi ili nisi
00

Re: Savjet oko bankrolla

ne vrijei ti tako..vjeruj mi, pokusao sam..
ako igras izvan bankrolla, mozes u jednom danu zaraditi $100, $200 itd..ali sutra ces vec bustat..
razlika izmedju dobrog i loseg igraca, dugorocno gledano je vecinom u BRM, tj. u pridrzavanju istog

00

Re: Savjet oko bankrolla

Znači tvoj prjedlozi vas 2 su da od samog početka startam s bankrollom

ili jesi ili nisi
00

6

Re: Savjet oko bankrolla

Ugl imas 1000$ BR? onda mozes igrat NL25 ili sng od cca 10$ (valjda, za sng nisam siguran  big_smile ).. nebitno jel imas 1000$ bas na stranici ili doma u ladici dokle god je taj novac namijenjen pokeru.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Savjet oko bankrolla

Tonac napisao:

Ugl imas 1000$ BR? onda mozes igrat NL25 ili sng od cca 10$ (valjda, za sng nisam siguran  big_smile ).. nebitno jel imas 1000$ bas na stranici ili doma u ladici dokle god je taj novac namijenjen pokeru.

On bi sa 1000$ tek počeo igrat po BRM. Dok ne dođe do 1k bi igrao sa 1/3, 1/5 rolla po stolovima, dakle sa 60$ bi sjeo na 3 NL20 stola. big_smile   Ja ti nebi preporučio to. GL

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Savjet oko bankrolla

čim ne znaš kak najbolje iskoristit 1k$ bankroll pretpostavaljm da je za tebe najbolje da igraš NL5 ili sng 2,3$ za početak... pa vidi kako ide

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

9

Re: Savjet oko bankrolla

aha sad kuzim  big_smile  kako je zakomplicirao pitanje bzvze..

ugl @crvar93 igraj sa 5% BR-a.. i nemoj racunat unaprijed kako ces doc do 100$, 500$ pa 1000$ jer da je tako lako svi bi poker igrali

when you feel like quitting think about why you started..
00

10

Re: Savjet oko bankrolla

preproučam ti da najprije odigraš koji freeroll ili playmoney, jer ako tako razmišljaš o novcu (kockarski pristup), ne vidim mnogo znanja, pa bi mogao u trenu ostati bez cijeloga bankrolla.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Savjet oko bankrolla

AK nekaj znam o pokeru onda je to kako uspješno bustat bankroll, i vjeruj mi ovo je jedan od načina, i zato uplati  40-50$ i počni igrat NL2 i tek kad dodjes do 100$ onda počni razmišljat o moveupanju

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

Re: Savjet oko bankrolla

pustite covjeka da igra kak oce, ako ti 50ak dolara nije puno onda uplati i probaj po svojoj teoriji, mozda ti se posreci doc do 1k, i ako ti se posreci onda nastavi igrat po normalnom BRMu, cashoutaj ili sta vec oces. u svakom slucaju najgore sto ti se moze desit je da izgubis 50ak dolara i da se opametis a to ti je jeftina varijanta

10

Re: Savjet oko bankrolla

pitao je za savjet i dobio ga je...
nema sanse da dodje od 50$ do 1k$ ako ima pola rolla ili cijeli roll na stolovima...

00

Re: Savjet oko bankrolla

nemoj misliti da se mozes u 7 dana obogatiti, i da ces brzinom svjetlosti sa NL2 doci NL50 itd..
jer u pokeru je najvaznije strpljenje, ucenje i popravljanje vlastite igre ( tamo di grijesis ), a po meni najvaznije je pravilno pridrzavanje BRM.....
..zarada dolazi kada se budes pridrzavao ovog gore navedenog i kada na $ nebudes gledao kao novac vec kao buyinove, s kojim napredujes kada skupis odredjen broj istih ili ides limit dolje..

00

Re: Savjet oko bankrolla

kako nema sanse, nedavno je tip sa 50$ doso do 100k za dan ili dva na PLO,samo sto je isto tako sve zdonkao i dva dana kasnije igrao NL5..ugl uvijek postoji sansa. smile

10

Re: Savjet oko bankrolla

pinpilinpi napisao:

sa 50$ doso do 100k za dan ili dva na PLO,samo sto je isto tako sve zdonkao i dva dana kasnije igrao NL5.

this

BuffaloBill44 napisao:

najvaznije strpljenje

pinpilinpi napisao:

kako nema sanse, nedavno je tip sa 50$ doso do 100k za dan ili dva na PLO,samo sto je isto tako sve zdonkao i dva dana kasnije igrao NL5..ugl uvijek postoji sansa. smile

and this

00

Re: Savjet oko bankrolla

Sensei napisao:

preproučam ti da najprije odigraš koji freeroll ili playmoney, jer ako tako razmišljaš o novcu (kockarski pristup), ne vidim mnogo znanja, pa bi mogao u trenu ostati bez cijeloga bankrolla.

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Savjet oko bankrolla

U svakom slučaju hvala valjda sam nešto pokupi iz ovog...  smile

ili jesi ili nisi
00

Re: Savjet oko bankrolla

pinpilinpi napisao:

kako nema sanse, nedavno je tip sa 50$ doso do 100k za dan ili dva na PLO,samo sto je isto tako sve zdonkao i dva dana kasnije igrao NL5..ugl uvijek postoji sansa. smile

this me zanima. Neki link?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Savjet oko bankrolla

E to je zanimljivo ali je lik vjerojatno igra s 50$ odma sve na 1 stol nevirujen da je to s bankrollom dobi

ili jesi ili nisi
00

Re: Savjet oko bankrolla

sinisaT5 napisao:
pinpilinpi napisao:

kako nema sanse, nedavno je tip sa 50$ doso do 100k za dan ili dva na PLO,samo sto je isto tako sve zdonkao i dva dana kasnije igrao NL5..ugl uvijek postoji sansa. smile

this me zanima. Neki link?

http://www.pokertableratings.com/stars- … h/ImDadonk  nisam 100 posto siguran dal je to bilo sa 50$ i u dva dana al je sa jako malo digao jako puno u jako kratkom vremenu, i ostavio sve na huplo za jedan dan.

komentar: This guy is a super idiot from 5bucks to 90 thousand. Playing 48huor session and lost it all back

10