Tema: Pozz svima!!

Evo da se i ja napokon sluzbeno predstavim, zovem se Renato, imam 24 god., apsolvent gradevine u Osijeku gdje i zivim posljednjih 6 godina.
Poker igram skoro dvije godine, do nedavno iznimno neuspjesno kada sam shvatio da ja zapravo nemam pojma o toj igri (vjerovatno se netko ovdje i opario na meni)... smile  no splet raznoraznih okolnosti me natjerao da se malo ozbiljnije pazabavim ovim kao i buducim napretkom u kojem mi je ovaj site i te kako pomogao!
Nebitno ali najdrazi hand mi je 89s   cool

00

Re: Pozz svima!!

Dobrodošao. Drago mi je da smo ti pomogli u napretku...

00

Re: Pozz svima!!

Renatto888 napisao:

Evo da se i ja napokon sluzbeno predstavim, zovem se Renato, imam 24 god., apsolvent gradevine u Osijeku gdje i zivim posljednjih 6 godina.
Poker igram skoro dvije godine, do nedavno iznimno neuspjesno kada sam shvatio da ja zapravo nemam pojma o toj igri (vjerovatno se netko ovdje i opario na meni)... smile  no splet raznoraznih okolnosti me natjerao da se malo ozbiljnije pazabavim ovim kao i buducim napretkom u kojem mi je ovaj site i te kako pomogao!
Nebitno ali najdrazi hand mi je 89s   cool

Bolji je 10 9    roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Pozz svima!!

chillin napisao:
Renatto888 napisao:

Evo da se i ja napokon sluzbeno predstavim, zovem se Renato, imam 24 god., apsolvent gradevine u Osijeku gdje i zivim posljednjih 6 godina.
Poker igram skoro dvije godine, do nedavno iznimno neuspjesno kada sam shvatio da ja zapravo nemam pojma o toj igri (vjerovatno se netko ovdje i opario na meni)... smile  no splet raznoraznih okolnosti me natjerao da se malo ozbiljnije pazabavim ovim kao i buducim napretkom u kojem mi je ovaj site i te kako pomogao!
Nebitno ali najdrazi hand mi je 89s   cool

Bolji je 10 9    roll

Ne kazem da nije bolji, ali 89s mi je najdrazi...trenutno na projektu sa 89s imam zaradu kao i sa AA, ako ne i malo vecu... smile

00

Re: Pozz svima!!

onda je sve jasno   ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: Pozz svima!!

Pozdrav

lol ... tak i meni bilo kad sam bio mali najdraži hand K 8 big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Pozz svima!!

chillin napisao:

onda je sve jasno   ..

Meni bas i nije! Sto zelis reci.............?

00