Tema: NL 30 - cheatanje??

Dakle, tip je donk, ali do tada nije napravio ništa slično ovome...

Sumnjivo da nemože bit sumnjivije, tim prije jer sam u ovih 2000-injak handova kolko sam dosad odigro na stranici (ongame mreža) primijetio da obožavaju postavljati brutalne setupove.


http://www.pokerhand.org/?6279949

00

Re: NL 30 - cheatanje??

pa ima takvih handova kolko oces , bad beat ides dalje

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

3

Re: NL 30 - cheatanje??

Nije problem u bad beatu (iako sam bio 98:2% favorit), nego u načinu na koji je hand odigran.
Kao prvo, kakav kreten calla 3bet s TJ oop,

i kao drugo, kakav kreten onda shipa te dvije karte na taj board u commitanog protivnika?!?!

Smrdi u tri materine, tim prije jer sam slične situacije u izobilju doživljavao na onom RR-u, brutalno rigged sajtu.

Zadnji popravljao TVex (20-12-2011 17:38:56)

00

Re: NL 30 - cheatanje??

budi sretan sto calla s tj oop i sto shipa isto na ovavkom flopu, peglaj dalje

00

5

Re: NL 30 - cheatanje??

Gle, moja poanta je da sam već previše puta doživio ovakve iracionalne playeve koji su se isplatili na riveru.
Previše puta da bi bilo slučajno.

U današnje vrijeme ne vjerujem nikome i ničemu, ako netko ima priliku krasti, a da prođe nekažnjen - krast će!

00

Re: NL 30 - cheatanje??

Onda imas dvije opcije. Reportaj ga ili prestani igrati online poker.

00

Re: NL 30 - cheatanje??

rigged imo, ovo je nula ste se desava na starsima

00

Re: NL 30 - cheatanje??

Ongame je mila majka za starse, barem po mome iskustvu

00

Re: NL 30 - cheatanje??

taka igra

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: NL 30 - cheatanje??

TVex napisao:

Nije problem u bad beatu (iako sam bio 98:2% favorit), nego u načinu na koji je hand odigran.
Kao prvo, kakav kreten calla 3bet s TJ oop,


Šokantno za popidzit

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: NL 30 - cheatanje??

lol, nitko nije komentirao OP play...

00

12

Re: NL 30 - cheatanje??

Pretpostavljam da igras na ongameu jer ima puno fisheva i donkova,a onda ocekujes racionalne playeve?

Kao sto je netko rekao budi sretan sto imas takvoga za stolom i idemo dalje...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

13

Re: NL 30 - cheatanje??

roba59 napisao:

lol, nitko nije komentirao OP play...

smile samo sam čekao kritiku

Dakle, očito da 3bet je bio squeeze jer je raisor (2fat4work) učestalo raisao u limpere (izolirao mog donka).
Samo nisam računao da je ovaj baš tolki moron.


Pretpostavljam da igras na ongameu jer ima puno fisheva i donkova,a onda ocekujes racionalne playeve?

Racionalno?
Ovo je nešto skroz izvan ljudskog svijeta.

Zadnji popravljao TVex (20-12-2011 18:56:48)

00

14

Re: NL 30 - cheatanje??

IMO 4,35$ je too much IP ali nebitno za ovu temu jel..  big_smile

TVex sto prije odustanes od teorija zavjera to ce ti bit lakse.. a jedino sto mozes u vezi ovog handa je stavit note na villanu "calla 4bet OOP sa JTs i c/shovea 776r" i zaboravit cim prije taj suckout

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: NL 30 - cheatanje??

meni je ovo standard... odigro bi identično da sam na protivnikovom mjestu.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
50

16

Re: NL 30 - cheatanje??

Tonac napisao:

TVex sto prije odustanes od teorija zavjera to ce ti bit lakse..

Nekom teorija zavjere, drugom zdravorazumsko zaključivanje.
Moram biti prilično slijep pa ne postaviti neka pitanja kad vidim ovakav play i razvoj događaja, baš kao što sam ih postavljao i na onoj lopovskoj talijanskoj stranici RR kada bi moj allin s overparom donk callao ničim  izazvan sa 56s (bez ikakvih drawova) i pogodio 5 i 6 na turnu i riveru!!

Takve stvari su presumnjive.

Zadnji popravljao TVex (20-12-2011 21:21:06)

00

Re: NL 30 - cheatanje??

aj stavi te handove, di te neko doslovce plati allin sa 56 na TJ8 rainbow a ti sa KK.  Sumnjam da postoji. A i uvik se moze rec da je missclick

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: NL 30 - cheatanje??

chillin napisao:

aj stavi te handove, di te neko doslovce plati allin sa 56 na TJ8 rainbow a ti sa KK.  Sumnjam da postoji. A i uvik se moze rec da je missclick

http://www.pokerhand.org/default.aspx?6271046

00

Re: NL 30 - cheatanje??

a ak bas oces hand di plate sa 56, evo smile

http://www.pokerhand.org/default.aspx?6272624

00

20

Re: NL 30 - cheatanje??

chillin napisao:

aj stavi te handove, di te neko doslovce plati allin sa 56 na TJ8 rainbow a ti sa KK.  Sumnjam da postoji. A i uvik se moze rec da je missclick

Je, moš mislit kak ću ih stavit.
Na RR-u vjerojatno zato i imaju skršen history, da ne bi kasnije mogo pokazivat kaj je bilo. sad

Možeš vjerovat, ne moraš, ja ti kažem. Ne znam zašto bi to izmišljao. Da sam sebe dodatno nerviram?

00

21

Re: NL 30 - cheatanje??

daj onda prestani igrat poker

10

Re: NL 30 - cheatanje??

+1

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

23

Re: NL 30 - cheatanje??

haha legenda, kad da citam sebe prije prije par mjeseci, ja sam bio uvjeren da su starsi rigged  big_smile
sad mislim da je Pokerpro forum rigged   cool

10

24

Re: NL 30 - cheatanje??

daj ljudi jeste bi sljepi??? pa obv da neki cheat ima... pa nemoze lik raisat na flopu all in na nista... pa vidi se da je znao sta ce doc... tako je meni jednom lik isto sa nicim iso all in ja sam imo 2 jake (kec i kralj mislim) i platio jer sam znao da nema, a njemu doslo na riveru... to nema na live pokeru... idi igrat live poker...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

25

Re: NL 30 - cheatanje??

Meni je smiješno kako kad postaviš sasvim razumno pitanje, ekipa te okarakterizira kao teoretičara zavjere. I to nakon svih silnih scamova i prijevara za koje svi manje-više znamo da su se pojavljivale po online sajtovima.

Maltene kao da pričam da sam igrao heads-up s Phil Iveyem i razvalio ga.

00