Tema: Skinovi za i-poker

Gdje se to može i može li se uopće naći? I da li je dozvoljeno (u to sam 99% siguran ali ipak da pitam) ?

Evo što mi smeta kod službenog (uobičajenog) izgleda sobe:
                              - premale karte igrača koji još uvijek sudjeluju u handu (katkad  pomislim da su svi do mene odustali i onda pokušam ukrasti blindove sa any-two i tek onda vidim da su bila 2-3 limpera koji me zatim prate ili reraisaju
                              - kad igrač ispadne sa turnira njegovo mjesto ne nestane kao na nekim drugim sajtovima već se u onom kvadratu pojavi natpis "empty seat". Em je taj kvadrat sam po sebi premali (za moj ukus) em mi taj natpis promakne dosta puta. Puno mi je lakše pratiti i iz prve procijeniti osnovnu situaciju kad igračevo mjesto "iščezne" nakon njegovog ispadanja
                             -one linkovi za black jack i "gladiatora", nekad greškom kliknem na njih i iskoči mi njihov ekran preko stolova i odnese dragocjene sekunde   
                           
Hvala unaprijed. Dobrodošli su i savjeti kako poboljšati sadašnji izgled umjesto da petljam po settingsima i ubacujem nove file-ove.

00

Re: Skinovi za i-poker

imaš onaj ipoker betpot program, sličan kao table ninja za starse, jedino što je do nl10 mislim besplatan, možeš igrat tipkovnicom... od skinova sam i ja također tražio ali odustao tak da ti za to ne mogu ništa konkretno reć

00

3

Re: Skinovi za i-poker

betpot, minimaxmod, ibolide, ipoker table mod http://www.ipokervip.net/assets/Mods/Fr … le-Mod.exe

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
20

Re: Skinovi za i-poker

Hvala. Jel' mi možeš još samo reći da li je neki od ovih koje si naveo pouzdaniji ili razvikaniji što se tiče sigurnosti? Mislim na trojane i worme. Po izgledu su mi svi OK, to je baš ono što sam tražio.

00