Tema: Fold ili?

rejsao sam na 0.35,pa me rerejsao na 0.60 sto nisam mogao necallati. flop mi je dosao perfect sa top parom,top kickerom.
po njemu se moglo ciniti da ima monstera,nema veze sto na kraju zavrsi,jesam li mozda trebao foldati? :S ,mogao je imati JJ - QQ... jer preflop reraise nije mi licio na takav da me tjera da foldam...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Fold ili?

Mislim da nisi trebao chekraisati flop, check/call bi bio bolji.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Fold ili?

Zašto ne jaki bet na flopu? s checkom mu dajemo besplatnu kartu

00

Re: Fold ili?

Kokac8 napisao:

Zašto ne jaki bet na flopu? s checkom mu dajemo besplatnu kartu

Besplatnu kartu za što? Nema drawova. Ako betaš i dobiješ rejz, nije baš lijepo, a foldat će sav air.

Ja ci c/c ovdje, i obavezno stavit note da min3beta sa 77, jer ima ih dosta koji to rade sa premium handovima.

00

5

Re: Fold ili?

ja bi foldao pre osim ak nije puno 3betao, onda bi razmislio o 4betu

Zadnji popravljao milac (26-01-2010 00:33:04)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Fold ili?

da,sigurno cu ga ikad vidjet na pokerstarsu od 100 k igraca... + spusit ce cijeli bankroll za dan-2,tak da...
on me je ovdje rerajsao prije flopa i preuzeo inicijativu. znao sam 99% da ce ako chekiram betat flop. tad sam napravio 3bet na koji je trebao foldat,cime sam trebao prezentirat barem KK ili nesto. kad je on all-in,mislio sam da sam napravio pogresku,ali morao sam callati zbog pot commited... sad neznam jel sam trebao odma foldati na flopu,to je pitanje. ovdje bi me odma sa JJ crushao. neznam.. :S

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Fold ili?

jbg,drugi pak lik na drugom stolu,imam 9 stolova i sve onako quitam polako do blindova... i sad dodje zadnji stol,jos 2 ruke... predzadnja ruka JJ,MP sam,rejsam na 0.40,lik na 0.70 reraise,ja call. flop: 2,3,5. lik drmne all-in 6 dolara,ja zovem... pokaze QQ. neznam,ja sam mislio da bi imao tipa AK,moze dobit skalu (boje nije bilo) i jos ima oute za aseve i kraljeve.. a on all-ina 7 dolara u pot od dolar i pol da pokaze QQ... ja mislio mozda ima ili AK ili 88-99,neki osrednji par. jbg,cudni su ti ljudi... mislim da sam ovo solidno odigrao,ovaj reraise je trebao prikazati monstera,ali sta vrijedi kad gamad all-ina onda sa srednjim parom u ruci... huh. i jos dobije poker sedmica do kraja. kul tongue

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Fold ili?

badava ti razmisljas koju ruku prikazujes i kaj on prikazuje kad ima hrpa ljudi koja nezna nista citati i kojima je low ili middle par u ruci dovoljan za all-in rirejz sad

00

9

Re: Fold ili?

Samo malo... Tig ovoris kako je on cudan sto gura all in 7 dolara u pot od dolar, a ti ga callas... Stvarno ne znam ko je tu cudniji?

00

Re: Fold ili?

pa nemoze ga stavit na QQ kad bolesnik ide all in na flopu 235, mozda nekakav set, ali bili onda allinao ? nebi. AA bili allinao . nebi KK/QQ isto ne, dobro je reka, 88/99 obicno su ruke kada naprave all in sa svojom rukom kao overpair, ocekivalo bi se da ce ic na chek raise ili dobit value sa qq, probat trapat itd ...
Obicno kad naprave takav potez imaju 77-99, jer ne zele da dodje ijedan over vise, pa sretni idu all in sa overpairon.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: Fold ili?

chillin napisao:

pa nemoze ga stavit na QQ kad bolesnik ide all in na flopu 235, mozda nekakav set, ali bili onda allinao ? nebi. AA bili allinao . nebi KK/QQ isto ne, dobro je reka, 88/99 obicno su ruke kada naprave all in sa svojom rukom kao overpair, ocekivalo bi se da ce ic na chek raise ili dobit value sa qq, probat trapat itd ...
Obicno kad naprave takav potez imaju 77-99, jer ne zele da dodje ijedan over vise, pa sretni idu all in sa overpairon.

+1

00

12

Re: Fold ili?

Ljudi, stavljajte protivnike na RANGE, a ne na 2-3 karte.

Zašto nebi all inao s QQ??

Pogledajte si negdje hand history i filtrirajte ruke u kojima su protivnici min3betali prije flopa. I vidjet ćete u kojem postotku su to handovi tipa JJ-AA, AK, AQ, a kolko % to rade s ničim.

00

13

Re: Fold ili?

Rexonja napisao:

. tad sam napravio 3bet na koji je trebao foldat,cime sam trebao prezentirat barem KK ili nesto.

haha, pa da si iša prezentirat KK ili monster pa valjda bi iša all in preflop

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Fold ili?

mislim da si obje ruke dobro odigrao. nema teaorije da bacis a10o na mini raise. sb bb situacija.  dosao je flop kakav je dosao, imas top pair top kicker, i kad ste bili u all inu bio si ogroman favorit.  drugi hand imas JJ, mini raise, call je ok, ja bi tu nekad i 4 beto, ali igramo druge limite. ok, callao si ga dobar je flop za tebe, napravio si call kad je lik imao QQ, ali predpostavljam da bi on cesto tu tako odigrao i sa slabijim parovima, kao sto kazes i sa ak.  mislim da ti nitko ne moze ozbiljnije prigovoriti kako si odigrao handove. kao sto ti je roba rekao, mogao si mozda u handu 1, check - call, ali ok je i ovo.

inace, barem na 2-4 i vise, takvi neki "cudni" igraci cesto mini raisaju sa nekim srednjim i malim parovima+ aj, a10. sa AA KK QQ AK AQ normalno raisaju. barem su takva moja iskustva.

p.s. u pravu si sto se tice notesa, nisu toliko korisni na starsima kao na nekim srednje velikim siteovima.

00