Tema: Gridnanje i grintanje

Evo ovako,
Prošla godina bila je malo neaktivna glede pokera, imao sam dosta posla i problemčića, ali ono najbitnije zgovotio sam faks, diplomiro i to je iza mene, hodao okolo naokolo riješavao papirologoiju tako da sam i firmu otvorio i sad imam dosta vremna za poker tongue pa se nadam da ću nastavit ovim tempom kojim sam krenuo u novu godinu...

http://img6.imageshack.us/img6/7691/grafbi.jpg

ovo su rezultati od 180 ica ove godine, od ovih za 2.5$.. ukupno sam ih odigro 503 komada, uz roi od skoro 47%. Mislim da ću sada počet miskat sa ovima od 8$, moram to još vidjet.. uglavnom riješio sam dosta obaveza, tako da broj odigranih ne bi treabo drastično past, 80-ak komada dnevno mislim da je sasvim ok.

Svima sve najbolje i ono najbitnije a to je zrdravlja, a ostak bude došo tongue
do sljedećeg javljanja lijep pozrdrav!!

30

Re: Gridnanje i grintanje

sretno,
samo pripazi na varijancu na njima...ovih 500 gameova nije baš značajno, pravi sample bi bio min. 2k gameova da znaš gdje stojiš...
mislim da najbolji regovi imaj cca. 35-40% max

i gl. na 8$

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Gridnanje i grintanje

Hrvoje S napisao:


zgovotio sam faks, diplomiro i to je iza mene

GG, congratz !!     smile

00

Re: Gridnanje i grintanje

malimisko napisao:

sretno,
samo pripazi na varijancu na njima...ovih 500 gameova nije baš značajno, pravi sample bi bio min. 2k gameova da znaš gdje stojiš...
mislim da najbolji regovi imaj cca. 35-40% max

i gl. na 8$

ty
je je poznata mi je varijanca bila je brutalna prošle godnie  big_smile  al ovo je početak ove znam da nije neš značajno al to je 5 dana igranja tako da sam s tim zadovoljan, što se tiče igranja. odigro sam ih ja puno više al što je bilo prije bilo je, ko još gleda u povijest tongue


KresimirS napisao:
Hrvoje S napisao:


zgovotio sam faks, diplomiro i to je iza mene

GG, congratz !!     smile

fala fala

Zadnji popravljao Hrvoje S (06-01-2012 14:07:31)

00

Re: Gridnanje i grintanje

nice,gl

ili jesi ili nisi
00

Re: Gridnanje i grintanje

samo naprid..krenia si gromovito..ja san na 1048 turnira od 2.5$ 180 man ima 1.96$ po turniru sta je pre sick..i naravno varijanca je usljedila..tako da bi ti preporucija da pricekas mixanje sa 8micama kad dojes oko 1,2k...gl

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Gridnanje i grintanje

Kažu "opečeni" da se ispod 300 BI ne valja upuštati na 8$ i više roll

Zadnji popravljao promaja (06-01-2012 15:01:51)

00

Re: Gridnanje i grintanje

ma sve to šitma.. al reko ako ide prema gore.. bolje da onda sad probam sa ovim.. ne mislim sad štancat 8ice, nego tu i tamo udrit. ne samo po njima, tako sam bio kad sam igro one na tiltu, počeo sa najmanjim pa kad je išlo ubacio povremeno ove veće da bi se skroz prebacio na te., pa sam mislio tako nešto i tu tongue

00

Re: Gridnanje i grintanje

Svatko tko želi napredovat mora uzimat shotove za veće limite...pa koliko bi mu trebalo da izgrinda 300 buyinova za 8$ na 2,5 180 man?
Ja sam isto tako na početku uzimao shotove od par buyinova za 3,5R i kasnije za 8$, sve dok nisam na njima izgradio potreban roll...
Ja sam uzimao po 20-30 buyinova shotove

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Gridnanje i grintanje

malimisko napisao:

Svatko tko želi napredovat mora uzimat shotove za veće limite...pa koliko bi mu trebalo da izgrinda 300 buyinova za 8$ na 2,5 180 man?
Ja sam isto tako na početku uzimao shotove od par buyinova za 3,5R i kasnije za 8$, sve dok nisam na njima izgradio potreban roll...
Ja sam uzimao po 20-30 buyinova shotove

miksao si ili čisto 8$?

00

Re: Gridnanje i grintanje

promaja napisao:

Kažu "opečeni" da se ispod 300 BI ne valja upuštati na 8$ i više roll

obv to stoji za one koji žive od toga...ali hrvoje moze i sa 30 BI bez beda miksat big_smile AKO ga zaobiđe ona lanjska varijanca  mad

00

Re: Gridnanje i grintanje

promaja napisao:
malimisko napisao:

Svatko tko želi napredovat mora uzimat shotove za veće limite...pa koliko bi mu trebalo da izgrinda 300 buyinova za 8$ na 2,5 180 man?
Ja sam isto tako na početku uzimao shotove od par buyinova za 3,5R i kasnije za 8$, sve dok nisam na njima izgradio potreban roll...
Ja sam uzimao po 20-30 buyinova shotove

miksao si ili čisto 8$?

miksao sa 2,5$

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Gridnanje i grintanje

danas su me razvalili, imao sam par FT al dđabe sve to...
ovako je završio posljednji, kao i većina njih...

http://www.pokerhand.org/?6289968

na jednom sam izletoi 5 ili 6, sa AQ zguro, srečković zvao sa AT i isto tako me šutnuo, umjeto debelog chiplidera dobio nogom u guzicu,

igro jedan tur, također sam ušo u lovu i naleio sa KK na AK i ispo.. tak da je dan završio sa 80$ minusa, a kak je loše išlo nisam ni probo ove od 8$ tak da to ostavljam za drugi dan hehe

Zadnji popravljao Hrvoje S (07-01-2012 09:56:38)

00

Re: Gridnanje i grintanje

Hrvoje S napisao:

danas su me razvalili, imao sam par FT al dđabe sve to...
ovako je završio posljednji, kao i većina njih...

http://www.pokerhand.org/?6289968

na jednom sam izletoi 5 ili 6, sa AQ zguro, srečković zvao sa AT i isto tako me šutnuo, umjeto debelog chiplidera dobio nogom u guzicu,

igro jedan tur, također sam ušo u lovu i naleio sa KK na AK i ispo.. tak da je dan završio sa 80$ minusa, a kak je loše išlo nisam ni probo ove od 8$ tak da to ostavljam za drugi dan hehe

Ovaj hand bi trebo uvijek shavat, doslovce im kažeš da imaš QQ+...ja radim iznimku pa minrejzam u ovoj situaciji samo ako su jedan ili dva fishevi koji stalno flataju.
ps: većini fisheva od minrejz je znak da kradeš, a 2,1-2.3x im je već nešto malo jače,tako da ih ja minrejzam...
gl

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Gridnanje i grintanje

Kao prvo, GZ na zavrsavanju faxa, to je velika stvar.
Kao drugo - sto se tice shot takinga - Ako imas druge izvore zarade i mozes reloadat bankroll - go for it. Ako ne, prisili se na jos koji tjedan/mjesec grindanja.

Ovaj hand sto si stavio... open shove? Imas za manje od 10 blindova, osim u specijalnim slucajevima kad imas neke readove na blindovima to je shove.
Eto, moje 2 lipe,
zelim ti puno uspjeha i sve najbolje
Ivan

00

Re: Gridnanje i grintanje

a to je bila želja, jer sam već par puta mu ukro blindove pa sam i htio da me gura, samo kaj se nisam baš priželjkivao takav kraj, al to tak i tak nije bilo do mene, i da shovam isto bi zvao, a vjerujem da bi onda i ishod bio isti hehe...
ma bude to prošlo, takav je dan.. idem malo odspavat pa ću krenut s novim turniričima.. 

hvala na sajvetima tongue

00

17

Re: Gridnanje i grintanje

bez obzira sto je to 8BBs mi zelimo tu nekoga unutra pod svaku cijenu...ja bi isao na MR skoro svaki put i sa 8BBs jer igracima na 2.5$ sigurno to nista ne znaci ( cast iznimkama )  smile !!  Callat nas ionako nitko nece light tako da bi i ovako i onako dosli na to da AQ tu nikad nebi nitko bacio, a ovako jos uvijek mozemo inducirat neki "move"...

P.s.   S manje od 8BBs vise to nebi radio...

Zadnji popravljao gi85 (07-01-2012 16:55:58)

00

Re: Gridnanje i grintanje

gi85 napisao:

bez obzira sto je to 8BBs mi zelimo tu nekoga unutra pod svaku cijenu...ja bi isao na MR skoro svaki put i sa 8BBs jer igracima na 2.5$ sigurno to nista ne znaci ( cast iznimkama )  smile !!  Callat nas ionako nitko nece light tako da bi i ovako i onako dosli na to da AQ tu nikad nebi nitko bacio, a ovako jos uvijek mozemo inducirat neki "move"...

P.s.   S manje od 8BBs vise to nebi radio...

Milslim da nije bitan broj bb-ova s kojim to radiš, nego igrači iza tebe...jer ako igraš te turnire onda znaš da neki fishevi callaju minrejz sa 4-bb i foldaju na bet.Na 8,15 i 3,5R jako rijetko naići na takvu sit. gdje je ovo dobar minrejz, možda 5-10% slučajeva, dok na 2,5$ možda 20-30% slučajeva...to je jedan od većih leakova regova.
Zato je uvijek bitno gledat njihove statse i stackisize
ps: ja ne kažem da je ovo gore loš play, jer neznam kakvi igrači su bili iza, samo kažem iz mog iskustva fishevi radije callaju minrejzove, nego nešto malo više

http://www.mmstaking.com/
00

19

Re: Gridnanje i grintanje

i ja sam govorio o MR, ne o njegovom nesto vecem rejzu pre... smile !! Je, bitno je protiv koga to radis naravno i smatram da su u vecini slucajeva oba playa dobra...

00

Re: Gridnanje i grintanje

gi85 napisao:

i ja sam govorio o MR, ne o njegovom nesto vecem rejzu pre... smile !! Je, bitno je protiv koga to radis naravno i smatram da su u vecini slucajeva oba playa dobra...

u većini slučajeva je minrejz jako loš

http://www.mmstaking.com/
00

21

Re: Gridnanje i grintanje

bi li i sa 10BBs isto samo shovao??  Ja radim s mentorsima i htjeli su me ubiti svaki puta kada sam sa 8-10BBs samo shovao i upozoravali me da je to overplayanje monstera....

00

Re: Gridnanje i grintanje

gi85 napisao:

bi li i sa 10BBs isto samo shovao??  Ja radim s mentorsima i htjeli su me ubiti svaki puta kada sam sa 8-10BBs samo shovao i upozoravali me da je to overplayanje monstera....

ne želim više spamati ovu temu, ugl. rekao sam da je većinom shav puno bolji, pogotovo na višim limitima...možda tebi ova strategija više pomaže(ili tvojim mentorima), ali ja mislim da su takvi igrači jako predvidljivi,i imaju manji ROI prosječno...kao što sam i rekao da postoje iznimke kada je bolje minrejzati...

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Gridnanje i grintanje

ma niš ne spamate, samo ubijaju me ovako i onako..
doguram nekako i onda stalno ovako nekak najebem  http://weaktight.com/4246260

00

Re: Gridnanje i grintanje

nemoj se obazirat na to...150bi down je mislim uobicajeno a o manjim swingovima da ne pricam...imao sam oko 100i nesto komada da nisam bio itm (razlog jer na bublu divljam i lovi top 3 pozicije) ispao 10 ili 19 gotovo je isto jer je u biti sva lova u top3 (po meni je samo top 2 ok)


@misko i ja radim sa mentorsima tongue i mislim da je igor 10000% u pravu, btw imam te na solidnom samplu igras ok jebeno agresivno ali ima nekih handova za koje bi te htjeo pitat dali je issclick ili kaj vec... sjecam se jednog q3off shova sa 9 bba s midle positiona s time da si prije foldao co i btn... iskreno mislim da je bolje 82 off trpat s btn nego q3 off iz midlea ali sam to protumacio kao miscclick, ugl ja sam te u potu iso sa jj ali smo obojica naletili na bb koji je imao AA tongue

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: Gridnanje i grintanje

i da
mr ne kontam kako je predvidljiv kada mr aa a isto tako i 72
mr ne radim samo bvb jer je jebeno predvidljiv i sa week handom mu dajem sansu da me ligh 3b tako da cu bvb ovisno o stacku ponekad shipat a ponekad radit 2,5x rejz.
Mr je dobar jer tvrdim da imas skoro isti fe, dapace vecina fisheva mr smatra kao monster trap raise, a isto tako ako to radis sa smecem i dobijes npr 3b shove ljepse je izgubit 2bba nego 2,5 ili vise...
Osobno koristim 3x +1bb po limperu u ranoj fazi jer je logicno da  aa neces mr na lvl 10-20 posto ces 99% dobit milion callova..
u kasnoj fazi kad sam 10-15bba deep radim mr sa smecem i sa monsterima, shipam obicno samo neke midle handove tipa a5 gdje ne zelim call od a8....dok ce mi taj a8 nekad lupit 3b na moj mr kad to radim sa aj+.
tako da globalno mislim da je mr zakon, i svi regovi ga preporucaju na 180 mansima.
kako smo u mentorsima imamo pristup hh revievima gledao sam sva videa od shen888 (po meni najjaci 180man igrac) i tip igra identicno kako sam gore napisao..

btw ovo sto je igor napisao za overplayanje, potpisujem 1000%, jer sam i sam dobio po prstima milion puta jer sam doslovno igrao kk kao da imam 72 i ne zelim nikog u potu...

Zadnji popravljao lanushka (08-01-2012 02:41:02)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00