Tema: superstar fold

http://www.pokerhand.org/?4694415

00

Re: superstar fold

objasni, molim te.

00

Re: superstar fold

Očito imaš history s tim igračem, ili je to bet sizing tell gdje misliš da ima AxAdXdXx ?
Čudan njegov bet na flopu od 3$, vjerojatno bi ga stavio na f draw, i to vjerojatno A high, ali dal baš ima AA + flush draw to ovisi o vašem history-u

assumption is the mother of all f ups

00

4

Re: superstar fold

vise manje su bili samo statsi, tip je 55/3 ribetina pa sam bio prilicno siguran da opena samo aseve i kad je tako odigrao turn bio sam siguran...

00

Re: superstar fold

bio si siguran... što neznači da si u pravu a kamoli da je superstar fold

00

6

Re: superstar fold

sroplejer napisao:

bio si siguran... što neznači da si u pravu a kamoli da je superstar fold

naravno da ne znaci da sam u pravu. ali svejedno mislim da je fold dobar, cak i da u tom handu i NIJE imao AAxx

00

Re: superstar fold

Jedini hand na koji bih ga stavio da bih foldao top set u ovom slucaju je nesto poput KhQh8d9d. Taj njegov bet lako moze bit AAxx type hand, ali mi je to malo monsters under bed razmisljanje, bez obzira na njegove statse. Sure, dosta hendova te moze outdrawat u smjeru straighta ili flusha, ali mozes i ti parirat river.

Osobno sam misljenja da te trapao na flopu sa manjim setom ili oes(f)d+neki backdoor hearts. Ja bih osobno get it in na turnu napravio, bez obzira na outcome. Samo jedan hend te dobiva, a cak ni s obzirom na statse nebih donio taj assumption.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

8

Re: superstar fold

da znam da ima KQ98hhdd nebi foldao jer iako je on favorit moram callat zbog pot oddsa. mislim da tip nikad ne moze imat manji set bas zbog toga sto opena 3% handova. priznajem da je ovo prilicno monsters under the bed razmisljanje i generalno sam puno vise na station stranu nego na weak/tight, ali stvarno sam bio prilicno siguran da ima AA. mislim da je jedini drugi hand koji moze ovako odigrati AJxxdd.

00

Re: superstar fold

Mozda je imao u ruci KQT pa mislio da ima straight cool

on topic: kad imam read, drzim ga se uvijek makar i bio u krivu. pretpostavljam da je i s tobom slicna situacija i u tom slucaju good fold smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00