Tema: Sharkscope: legalan ili ne?

Treba mi konačan odgovor! Da li smem da koristim Sharkscope na Poker Starsu?

sajt pokerstarsa kaže sledeće:

Some examples of tools and services which are prohibited only while PokerStars is running are:
19. SharkScope (including SharkScope HUD)

gomila husng igrača mi govore da koriste sharkscope, ali se bojim da me ne provale i da mi banaju acc ili nešto slično..

Ima li ko konkretna iskustva?

00

2

Re: Sharkscope: legalan ili ne?

nesmijes koristi HUD od sharkscopa na Starsu, al slobodno mozes koristit sam Sharkscope (search funkcija)

00

Re: Sharkscope: legalan ili ne?

Kolko sam ja skuzio, oni ga koriste kad nemaju ukljucen Pokerstars pa poslije označe igrača.
Alternativa je imati ga na laptopu kraj ovoga na kojem igras.

00

Re: Sharkscope: legalan ili ne?

ne smijes ga uopce koristiti...niti hud niti site

ali te nikak ne mogu skuziti ako koristis site smile

samo nemoj u chat iznosit podatke sa ss-a, zapravo nemoj ga uopce spominjat u chatu

00

5

Re: Sharkscope: legalan ili ne?

Smije li se pokerprolabs koristiti? Čini mi se da sam negdje pročitao da nije zabranjen?

00

Re: Sharkscope: legalan ili ne?

koliko je meni poznato sharkscope HUD nije dozvoljen.
sharkscope search se ne može detektirati jer to nije softver koji se vrti na tvom PCu.
pokerprolabs nije zabranjen ali moraš imati aktiviran svoj OPT IN.
neke detekcije pokerstars radi na pc-u, a neke se detekcije odvijaju preko tvoje IP adrese (2 pca, sa 2 accounta, preko istog routera).

moja sugestija je da zaboraviš na sve te podatke i igraš protiv svakoga jednako, najbolje što možeš. nije dobro potcijeniti protivnika, a još gore je precijeniti. table selection radi na osnovu iskustva iz igre protiv istih protivnika, a ne putem sharkcopea i sličnih alata.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

7

Re: Sharkscope: legalan ili ne?

Sensei ne bi se s tobom slozio. Sharscope ce ti pomoc na pocetku dok nemas readova o protivniku. Naravno nakon nekog vremena dok igras s nekim igracem statistika nece imat toliko znacenje i donosit ces svoje odluke na temelju iskustva

00