Tema: Nepovjerljive pokersobe

Planiram depositat na neke pokersobe pa me zanima koje nisu trenutno sigurne (na cashout mislim)?
Jesu li betfair i ladbrokes(microgaming) dobre poker sobe?
Ne pratim novosti u poker svijetu, a ne zelim depositat negdje tipa Ongame pa da kasnije imam problema s cashoutom..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Nepovjerljive pokersobe

Igrao sam na obje koje si naveo unazad 2 mjeseca i nikakvih problema nemaš.
Ladbrokes isplata = max. 6h, betfair max. 24h (pravio sam po 2-3 cashouta na obje). S time da, ako već nisi, na obje sobe moraš poslati dokumente za potvrdu punoljetnosti. I uzmi u obzir da Ladbrokes seli na ipoker oko 20.12. pa bolje do siječnja nemoj kod njih, moguće da bude štekanja i svakakvih avantura koje preseljenje nosi sa sobom.

Ako na ongame igraš preko Betsafe-a, nećeš imati problema sa isplatom, a imaš i 2 mreže na jednom sajtu. Samo bježi od Revolution i Merge mreža, tamo sam čuo da rade svakakva čuda i samim time nisu baš pouzdani.

00

Re: Nepovjerljive pokersobe

Ne znam jel ongame siguran,goalwin ne isplacuje nikom nista vec 5 mjeseci.

00

Re: Nepovjerljive pokersobe

croman19 napisao:

Ne znam jel ongame siguran,goalwin ne isplacuje nikom nista vec 5 mjeseci.

barem jednom mjesecno imam isplatu na Goalwinu na kojem igram zadnje 2 god i nikad ceko duze od 15 dana

00

Re: Nepovjerljive pokersobe

Microgaming ti nema više HU stolove (vjerujem da te to zanima), Goalwin je nesiguran zbog cashouta. Partypoker ti je uveo fee za cashout, a nisam siguran može li se novi acc iz Hr. uopće napraviti. Betsafe ti je ipoker, to je rigged  big_smile !
Možda neki drugi Ongame skin ili zašto se jednsotavno ne vratiš na PS i prestaneš toliko spewati  cool

03

Re: Nepovjerljive pokersobe

kalinjo11330066 napisao:
croman19 napisao:

Ne znam jel ongame siguran,goalwin ne isplacuje nikom nista vec 5 mjeseci.

barem jednom mjesecno imam isplatu na Goalwinu na kojem igram zadnje 2 god i nikad ceko duze od 15 dana

Pa eto ja i jos 50tak ljudi ceka vec 5 mjeseci.

00

Re: Nepovjerljive pokersobe

hendrixjimmi napisao:

Microgaming ti nema više HU stolove

daj nemoj cimat, od kud ti ovo?
bas sam krenuo otvarat acc na unibetu zbog HU (koliko vidim oni su Microgaming), sad pogledao i trenutno imaju HU. to neki planovi za ubuduce il..?

00

Re: Nepovjerljive pokersobe

MatanSpalatrin napisao:
hendrixjimmi napisao:

Microgaming ti nema više HU stolove

daj nemoj cimat, od kud ti ovo?
bas sam krenuo otvarat acc na unibetu zbog HU (koliko vidim oni su Microgaming), sad pogledao i trenutno imaju HU. to neki planovi za ubuduce il..?

888 poker nema HU stolove...

00

Re: Nepovjerljive pokersobe

Ima netkoiskustva sa black chip pokerom?

Affiliate nudi 35% rakeback, 1000$ bonusa, i race, pa sam mislio preci tamo dok zgrindam bonus na tiltu

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00