Tema: B(l)og te neće

Ne znam od kud da krenem, a pošto sam novi član foruma moglo bi bit zanimljivo. Poker sam počel igrat prije par godina, imam iza sebe par osvojenih turnira, u live igri casha sam dosta dobro stajal i onda se nažalost dogodila pizdarija familijarne prirode kad je bilo pitanje doslovno života i smrti, i da spasim rođenu majku moral sam prodat auto i povuć sav roll pošto se radilo o iznosu od nekoliko desetaka tisuća kuna. Pošto sam nakon toga izgubil poso kao višak radne snage, a kredit je dalje išo jer normalno banke ne znaju za rečenicu : Oprostite ali nisam vam sad u mogućnosti platit, poker je moral bit zamrznut, jer od kud još financirat i to. I tak s vremenom sam upoznal curku, ljubav se razvijala pa smo dobili i bebača i tak trudimo se po malo u ovom kaosu od države. Ali uglavnom sad malo stajemo na noge pa se nađe kojih 100 hrvatskih novaca da se uplati neki online turnir. Mislim da je to dosta za sad jedino kaj nisam reko da dolazim iz Zagreba, imam 30 godina i nekak se osjećam da ću pomalo počet razvaljivat za stolovima...  smile

Zadnji popravljao Dominick (18-12-2013 22:11:52)

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
20

Re: B(l)og te neće

Dobar potpis  smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: B(l)og te neće

Rear_Admiral napisao:

Dobar potpis  smile

to je bila zajebancija jednom prilikom kad smo halali home game i ostalo mi do dan danas...:-))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: B(l)og te neće

Dobrodosao  na forum... Poslao sam ti pm da se malo lakse snadjes smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: B(l)og te neće

BugsBunnyD napisao:

Dobrodosao  na forum... Poslao sam ti pm da se malo lakse snadjes smile

odgovoril sam ti na pm i to je baš lijepo kad ima ljudi koji su ti voljni pomoć... :-)))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: B(l)og te neće

Da se javimo malo... Da ne mislite da sam zaboravil na Vas za vrijeme blagdana koje isto tako želim da provedete u miru i veselju sa svojim najmilijima.. Eto sad poslije Božića, kad mi je žena uplatila 20 baksi da se igram malo, krenul sam ponovo radit roll na pkr-u. Znam kaj ćete reć spor je site, igrači katastrofalni ali evo halam zadnjih dana samo sng 6 max za 3 i pol dolara i ubijam. Trenutno sam utrostručio roll tak da mogu nesmetano igrat, malo me i karta oće, tj. uglavnom ne gubim kad sam favorit . Još nisam skužio baš HM tak da niti ne znam dal podržava PKR to čudo, ali i bez njega sam dosta solidan jer sam u jedno 90 % slučajeva prvi, a ostalih deset drugi ili ispadnem u nekakvom čudnom flipu. Uglavnom vidli bumo kolko bu trajalo to sve, no nadam se dobrim rezultatima.. Pozdrav i nemojte puno pit, pijte još više... :-)))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

7

Re: B(l)og te neće

ma sretno..ja bank punim 4.1

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
00

Re: B(l)og te neće

Evo mali update. Uplatil sam turnir noćas 5 eura buy in, i uzel sam add on za 5 eura, završio na solidnom 3. mjestu i pokupio ugodnih 580 eura...

http://i44.tinypic.com/2117b08.png

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
40

Re: B(l)og te neće

Cestitke sad pametno s BRom wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: B(l)og te neće

BugsBunnyD napisao:

Cestitke sad pametno s BRom wink

Bumo se trudili...:-))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: B(l)og te neće

http://i43.tinypic.com/i3te1k.jpg

sad kad imam sad samo rokam.. na jednom sam trenutno malo slabiji ali na drugom u prvih 5... Probat ću se i na drugom sšupat bar na početni stack od 3000

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

12

Re: B(l)og te neće

Dominik kakvo je stanje+ koliki ti je ulaz bio,,,
3 mjesto dobro i svaka čast neka ti i dalje tako ide znači znanje i vješti se ima ali sreće--to ok... cool

Zadnji popravljao vuk55 (03-01-2014 16:24:20)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
00

Re: B(l)og te neće

vuk55 napisao:

Dominik kakvo je stanje+ koliki ti je ulaz bio,,,
3 mjesto dobro i svaka čast neka ti i dalje tako ide znači znanje i vješti se ima ali sreće--to ok... cool

dalje ide dobro kolko tolko igram turnire do 15 eura max, nažalost ne dođem do finalnog stola, ali za to sam si sam kriv, jučer na tilt otišo kad mi je čovjek skreko aseve sa 2 5 off, ali sve u svemu ok. Buy in je bio 5 eura i uzo sam add on za 5 eura, znači koštalo me 10 eura sveukupno. Sad ćemo vidjet dalje...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: B(l)og te neće

http://i40.tinypic.com/34nl8wg.png

Kak je prošla Nova godina i ovo svo slavlje, malo sam bil u nekim financijskim poteškoćama ali eto danas sam još malo podebljal bankroll.. Uplatil turkas za 5€ i završil prvi od 80 igrača... Zadovoljan iskreno samo sam jedan krivi hand odigral. Limpal sam QQ čovjek imal  93 na blindu i pogodi skalu na turnu do desetke... Jedina greška na moju žalost ali ok je ispalo na kraju...

Zadnji popravljao Dominick (07-01-2014 11:40:48)

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
30

Re: B(l)og te neće

Nisam dugo bil baš na forumu, nekaj nije ni delal u zadnje vrijeme uglavnom, kak ste vi kaj ima? Jebote ljude tu niti ne poznam ali volim tak malo pisat o problemima tj o svakakvim glupostima koje su mi se izdešavale. Osim kaj plaću nisam vidio 8 mjeseci, ne znam kak žena i ja opće od porodiljnog njenog preživljavamo sa 6 mjesečnim djetetom, da nije uletilo onih 500 jura sad bi bio u velikim problemima. I kaj mi se dogodi ko šećer na kraju? Bit će vam smiješno, mislim meni nije uopće smiješno ali nemrem vjerovat da postoje doslovno ljudi koji bi te sjebali za jebenih 30 dolara. Forum nije delal a uplatil sam preko PS carda na starse, i ispaltu bi moral čekat 3 dana, a kak halam na ipokeru, tak sam zatražil čovjeka koji mi je uredno pod frendovima na fejsu da mi prebaci na bookers, kao ima on oko 450 dolara na starsima nije mu bed, i lik nakon kaj sam mu poslal lovu na starse jednostavno nestane. Jebi ga pošto nisma niti ja baš za bacit, a imam i svakakvu prošlost iza sebe pa tako i čudne neke ljude plus ženu koja je najgora od svih navedenih kad joj neko dirne muža, trebalo nam je točno 22 minute da ga lociramo i da mu uputim vrlo neugodan poziv doma. Osim adrese stanovanja u te 22 minute saznal sam i izbor mu omiljenih birceva u Bjelovaru, te čime se bavi itd da ne duljim, uglavnom zanimljivo je to kak ljudi preko telefona počnu mucat, gutat knedle, i šutit jebote, ono puste te da pričaš jer su totalno jebeno zatečeni, pa nakon 2 minute imaš feeling da nema nikog s druge strane i moliš Boga da ne čuješ onaj glupavi tuuu-tuuu, i onda ti se razveže osmjeh od uha do uha jer ga čuješ kak jeca. Uglavnom lik mi je instatnt vratio 15 dolara, a kao 15 bude kad bude imal, a samo zato kaj me je išo radit budalom, nismo još gotovi, uglavnom baš mi je lijepo držat ga u strahu. Mislim da bi mu trebalo lupit par pljuskica da se nauči školi, da mu ne bi palo na pamet valjat ljude okolo i lagat ih, jer jebi ga, to ne radim niti ja koji sam fakat jebeno broke ko i većina vas predpostavljam, jer stanje u državi je jebeno kritično. I tak uglavnom, eto s kakvim se ja problemima moram bakćat...:-)))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
40

Re: B(l)og te neće

Tako treba sa scammerima - fino i pristojno im objasniš da to što rade nije u redu i da to više ne bi smjeli raditi.  big_smile

00

Re: B(l)og te neće

Parangal napisao:

Tako treba sa scammerima - fino i pristojno im objasniš da to što rade nije u redu i da to više ne bi smjeli raditi.  big_smile

Ovo me podsjetili na ispitivanje hrvata u Vojvodini Pervan Zuhra i ekipa... Potpiši tu fino ajde, dobar dečko... Jel mogu ja sad ić???? Normalno da ne možeš... :-)))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: B(l)og te neće

Eto nisam dugo niš napisal pa da se malo i pohvalim. Nisam imal baš neki roll ovih dana, tj krenulo je nešto loše, pa nisam tak puno niti igral, a svi dobici su bili oko 30-50 dolara na turnirima. Malo sam mixal turkase sa cashom i nije baš dobro završilo. No prekjučer navečer bil frend kod mene i neka zajebancija, čovjek upali pkr i digne od ničeg 3 dolara, te mi ostavi otvoren poker da bacim koji hand. Nakon kaj sma na cashu digel za upad na turnir i uplatil ga, ispal sam na A 7 protiv KK, i ostal mi je jedan prokleti dolar. Sa tim jednim dolarom dogodilo se sljedeće. Jučer ujutro sam na cashu napravil 25 baksi, i povuko novce van da mogu uplatit na full tilt. Kak sam se bio dogovorio s frendom da ćemo halat po pola turkas na FT-u, tak smo uplatili obojica turkas 2000 garantirano za 5,50 baksi, i nakon kaj su njega uništile petice protiv njegovih JJ, nije bilo mjesta za zajebanciju više tako da se dogodilo ovo...

http://i58.tinypic.com/4p0go.jpg

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
71