Tema: Please dont trust this guy

Molim poštovanog i uglednog člana ovog foruma da se izjasni po pitanju dolje navedenih optužbi , te da
ako nije kriv objasni situaciju

http://forumserver.twoplustwo.com/135/s … uy-643770/

Razlog objavljivanja ovog je što se blati ugled hrvatskih poker igrača , a posebno onih koji traže stejkanje..... btw nije jedini

00

Re: Please dont trust this guy

ajmo explain?!?!!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Please dont trust this guy

Bilo bi vise nego dobro da se ovo rijesi(iako je ovo relativno stara vijest), pa makar izmedju navodnog krivca i njegovog backera.

Ovo nije prvi put da je netko tko ima veze sa Hrvatskom napravio ovako nesto.

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Please dont trust this guy

nemam ja tu kaj pametno reči, jedan je mene sjebal, ja sam drugog i to je to, nije da se ponosim, nisam trebal al jebiga nemislim se zamarat niti nekome opravdavat zbog tih $150

00

Re: Please dont trust this guy

ja opce ne kuzim kaj je on to krivo napravil...ako ima neko volju nek malo bolje objasni, hvala! pa da vidim dali i ja to radim.

00

Re: Please dont trust this guy

Rodman napisao:

nemam ja tu kaj pametno reči, jedan je mene sjebal, ja sam drugog i to je to, nije da se ponosim, nisam trebal al jebiga nemislim se zamarat niti nekome opravdavat zbog tih $150

Niti se ne moras nama opravdavati. Mi smo nitko i nista u ovoj prici.
Argument "Mene je sjebo jedan, pa cu ja nekog drugog" apsolutno nema veze, a mislim da i sam to kuzis.

Nije ni bitno jer 150$ ili 150 lipa. Covjek te stake-ao, a ti ga zayebao. Mogao si barem napisati nesto na 2p2 forumu, pa makar i ovaj "argument" kaj si nama napisao. Jedino kaj bi tamo ekipa popljuvala, i to masno, taj post.

Al ok, nemam ja kaj vise tu reci.

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Please dont trust this guy

p.s. Nije mi jasno kako razmisljas AKO mislis da je to sto si napravio sasvim u redu, tj. da nije tako strasno.

To je jedna od stvari koje su katastrofalno nemoralne i neprihvatljive. Barem bi trebale biti takve.

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Please dont trust this guy

Rodman napisao:

nemam ja tu kaj pametno reči, jedan je mene sjebal, ja sam drugog i to je to, nije da se ponosim, nisam trebal al jebiga nemislim se zamarat niti nekome opravdavat zbog tih $150

klasičan  klošarski pristup , ajde fino budi gospodin i vrati lovu (to je za tebe sića ) i nemoj sebe i nas sramotit

roba svaka čast finog moderatora imaš , mislio sam da ti držiš do nekog kodeksa ponašanja

00

Re: Please dont trust this guy

ihatescammers napisao:

roba svaka čast finog moderatora imaš , mislio sam da ti držiš do nekog kodeksa ponašanja

Nisam ni ja znao da je to napravio... Nije više moderator. A bio je moderator samo PokerGalaxy podforuma jer radi za njih.

00

Re: Please dont trust this guy

ovo je fakat sramota za sve , strasno da se ime iprezime tak blati po 2+2 je nevjerojatno. I da mislim da je jedino  isprika i vračanje novaca
prihvatljivo....Nemozes vjerovat  sad

club  heart  diamond  spade
00

11

Re: Please dont trust this guy

Sramota, velika. Ne samo to šta je napravio nego i komentar koji je ovdje napisao. Ne razumijem kako netko može tako plitko razmišljati (meni je netko ukrao čokoladu, sada ču ja tebi). Tužno.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Please dont trust this guy

ma lol lol lol.... roll  roll  roll

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

13

Re: Please dont trust this guy

Rodman napisao:

nemam ja tu kaj pametno reči, jedan je mene sjebal, ja sam drugog i to je to, nije da se ponosim, nisam trebal al jebiga nemislim se zamarat niti nekome opravdavat zbog tih $150

E pa vidiš, da si to meni napravio opravdavao bi se na sudu nakon što bio popio kaznenu prijavu. Inače, to što si napravio zove se prijevara:
Članak 224. Kaznenog zakona
(1) Tko s ciljem da sebi ili drugome pribavi protupravnu imovinsku korist dovede nekoga lažnim prikazivanjem ili prikrivanjem činjenica u zabludu ili ga održava u zabludi i time ga navede da na štetu svoje ili tuđe imovine nešto učini ili ne učini,
kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do tri godine.

To što te nije briga da se o tebi imenom i prezimenom na forumima piše kao o smeću to je tvoj problem ali mi se nikako ne sviđa što se u tom kontekstu piše o hrvatima i Hrvatskoj.

Zadnji popravljao Pleuro (20-12-2009 00:20:46)

00

Re: Please dont trust this guy

Pleuro napisao:

To što te nije briga da se o tebi imenom i prezimenom na forumima piše kao o smeću to je tvoj problem ali mi se nikako ne sviđa što se u tom kontekstu piše o hrvatima i Hrvatskoj.

+1

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

15

Re: Please dont trust this guy

Iskreno, mislim da s tim argumentom ispadas jos veci douchebag nego bez njega. Da ne spominjem taj "sta sad?/ kome bi se ja trebao opravdavati/ whateva, got the jakeys on!" stav koji mi se potpuno gadi. FUJ!

my 2 cents.

00

16

Re: Please dont trust this guy

Rodman, moj prijedlog je da vratis coveku tih $150 i da operes svoje ime do neke mjere.

To sto je neko tebi neko napravio, mislim da nema nikakve veze s time sto si ti drugome isto napravio......... jer onda se spustas na nivo onog lopova koji je tebi to uradio, a sam znas da ne zelis biti poznat kao lopov.

Nadam se da češ napraviti ono što se od tebe očekuje.

00

Re: Please dont trust this guy

...slažem se s vuletovim postom...vrati pare ako ih još imaš....mislim da se za 150$ ne isplati sramotiti...šteta samo što je ime stranice spominjano!!!...jednostavno loša reklama!!!

00

18

Re: Please dont trust this guy

u tom trenutku nisam razmišljao i ne osjećam se baš najbolje zbog toga i poslat ću backeru $ kada mu doznam koji mu je username na PS, a postove neću komentirat i mislim da se većine vas to ne tiče!

00

19

Re: Please dont trust this guy

mene kao nooba zanima kaj je čovjek napravio da ga napadate?  hmm

al stvarno,fkt me zanima i fkt neznam...dajte onak,laički recite,hehe

00

20

Re: Please dont trust this guy

piksy napisao:

mene kao nooba zanima kaj je čovjek napravio da ga napadate?  hmm

al stvarno,fkt me zanima i fkt neznam...dajte onak,laički recite,hehe

Stejkao je lika i taj mu je pobjegao s lovom, pa je onda rodman pobjegao nekom drugom s lovom.

Stejkanje = kad daš nekome lovu da igra, a kasnije on vrati dio profita.

00

21

Re: Please dont trust this guy

hvala..
dobro, onda uopće se nema o čemu pričat..sramota..

00

22

Re: Please dont trust this guy

Rodman napisao:

u tom trenutku nisam razmišljao i ne osjećam se baš najbolje zbog toga i poslat ću backeru $ kada mu doznam koji mu je username na PS, a postove neću komentirat i mislim da se većine vas to ne tiče!

Naravno da se tiče svakoga tko voli poker, bavi se njime i želi igru vidjeti reprezentiranu u lijepom svjetlu. Postupci poput tvoga zaslužuju biti izvrgnuti javnom linču, a tvoje ime samim time objavljeno tako da poker zajednica zna s kime ima posla, te da se još netko ne bi zajebao kao tvoj stejker..

00

Re: Please dont trust this guy

evo ispričao se na 2+2 forumu i rekao je da će mu poslat pare i to je ok. Žalosno je što je to napravio nakon tolko prozivanja i žalosno je što su spominjani Hrvati općenito i ovaj forum. Vjerujem da si bio jako iznerviran to što ti je ovaj sjebao pare, ali nisi se morao spuštati na tu razinu, tim više što to nisu neke pare za tebe. Najviše ćeš naravno ispaštati ti jer će svi koji su čitali forum znati tko je Robert Toplak i kad dođeš na neki live turnir ne bih ti želio biti u koži. S druge strane drago mi je da se otvorio ovaj topic i da se o tome progovorilo jer ovo je dobra škola i za tebe, a i za druge kojima bi takve stvari mogle pasti na pamet.

00