Tema: Ovo sam ja

Ja sam Marko.
S pokerom sam se susreo tamo 2009. sa svojih 15 i pol. 16 godina kada su na rtl-u pustali one isjecke s wsop-a , pa onda zynga poker na facebooku  big_smile  i tako da sam polako usao u taj svijet..poco sam gledati high stakes poker.. upoznao doyla, iveya, durra i ekupu.. ( Phil Laak mi je no1 definitivno  tongue )..

I onda sam naletio na ovaj forum.. rego sam se, poceo sam ispaljivanjem gluposti jer nisam imao pojma ni o poker terminima koji se koriste niti o icem.. ono, sjecam se doso bi tu na forum gdje bi  se komeniro nekakv hand i osto bi ono paf.. wtf  big_smile , i znao sam..ok , to je za mene.. to je to sto me zanima..

Poceo sam gledati po literatui tu na forumu..pretrazivat interenet ne bi li negje nasao nekakv video da ga pogledam  big_smile  .
Cuo sam da za pokerstars..rego sam se bio tamo jer je bio privat freeroll od pokerpro-a na starsima..i to je bila eazz money.. ali nit sam imo pojma kako se to povlaci nit ista  big_smile .. skupio bi nekakv roll al bi to zdonko..
I prakticki tako sam igrao, 2, 3 godine sigurno..

I onda sam pokusao napokon nesto napraviti po tome pitanju..poceo sam ove godine raditi na svojoj igri..ali meni je msm najveci problem bio brm.. to sam nadam se barem uspio savladati  tongue
BEZ BRM-a NEMA WINNING PLAYERA ( to ono, svi vi koji ozbiljno igrate znate..aali onim kao sto su ja, koji misle da su ok igraci i da mogu bitat igru do odrednjenog limita.. to je kljuc uspjeha ).. uglavno da ne duljim -

OVO CE BITI MOJ PROJEKT
Tu cu objavljivati sve vezao uz moj poker  big_smile
sada igram na enetu, imam 40% rb deal..al sam mislio na ipoker gdje bi imo 60% rb i dosta sam se raspitivo.. i neznam, savjet iskusnijih mi je da ne idem na ipoker jer je konkurencija dosta bolja, i i navodno ima dosta bootova..tako dam sam odlucio ostati na entu jesta da je to nesigurna mreza sto se tice cashouta, ali mislim da se isplati kada se uzme u obzir kolicina fisheva tamo...
Radio sam i cashout, stiglo za 4 dana kao sto je i praksa..tako da barem za sada nema problema ...

Poceo sam igrati nl25.. tako da sam u malo vise od tjedan dana proso kroz 2 limita..poceo sam sa 70e na nl5.. sada je roll oko 520e s tim da sam cashoutao 200e vec prije..

sto se tice updejtanja.. vjerovatno jednom tjedno.. utorkom ili ponedjeljkom..ali naravno i ako bude nesto zanimljivo da cu i to objaviti  big_smile

ovo je trenutni roll
http://sharenxs.com/gallery/52be0055640 … e005646ff5


I da..tamo se ne moze koristiti HM, tako da je malo nezgono pratiti to sve skupa..
jel ima mozda netko napravljenje vec tablice u exelu gdje bih si mogao voditi mjesecnu evidenciju ili dnevno.. da se ne mucim s pravljenjem  tongue

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (28-12-2013 00:43:58)

120

Re: Ovo sam ja

Sretno sa projektom! A sto se tice HUD-a pogledaj ovo http://forums.holdemmanager.com/3rd-par … rlive.html. Nisam testiro, ali pretpostavljam da radi jer je postavljeno na oficijalnom forumu HEM-a.

20

Re: Ovo sam ja

ha, naravno da mora sve krivo krenuti nakon otvaranja projekta tu na forumu.. ne bi bilo zanimljivo inace  big_smile
Bilo je turbulentno na nl25, malo gore malo dolje..pa onda dosta dolje  tongue  al evo ..sjeo je rb tako da sada i nije toliko starsno.
Roll je 425e.. nastavit cu i dalje igrati nl25, ukoliko padnem ispod 350e vracam se na nl10..
To je to sto se tice same igre...

Vidim da nisam reko koji mi je cilj uopce  big_smile  .. cilj je uci u Novu godinu sa bankrollom i odrazati ga..
Imati relativno pristojan prihod od pokera, jer trenutno se ni ne mogu upustati u nesto ozbiljno jer sada opet kada mi pocme fax necu imati vremena igrati koliko igram sada...

Pozz i gl svima.. i sretna Nova 2014. godina  big_smile  big_smile

EDIT -  bjezim sa nl25, bez obzira sto ima dosta riba trenutno sam u jednom downswingu a ipak je nl25 limit koji nikada do sada nisam igrao tako da sam pomalo i scared money pa sam tako back an nl10..

ostavio sam si 250e na accountu ostalo sam cashoutao a na nl25 cu pokusati opet kada roll bude oko 550e

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (30-12-2013 21:33:50)

00

Re: Ovo sam ja

evo ga ..jos jedan tjedan je proso..
Sto se tice vremena ulozenog u igru, to je katastrofa.. jednostavno mi se nije dalo uopce igrati, i onda kada sam igrao to je bilo na silu..
Igro sam cijelo vrijeme nl10, roll je oko 215e i vcrs sjeda rb tako da nisam u minusu  big_smile

I neznam koliko cu uopce sada moci igrati, sada kada mi pocmu kolokviji i ispiti, i idem na operaciju koljena u 2. mjesecu..ali uvijek se nađe vremena.. samo da malo nadođem od ovih silnih izlazaka i svega ostalog..

imam i u planu snimiti nekakav kraci seassion od nekih 30ak min kada uhvatim vremena..

toe to..
gl za stolovima  big_smile

10

Re: Ovo sam ja

Radi si dnevne planove kolko ćeš igrati i radit nešto drugo. To ti je ko da imaš poduzeće doma, nekad nećeš odmah vidjeti rezultate pa se stimuliraj nekako drukčije (recimo razradi plan kolko ćeš cashoutat s obzirom na zaradu ili količinu igre+ dodaj poticaje za analizu svoje igre i napredak).

Mu-mu mu mu mu mu mu!
30

Re: Ovo sam ja

Rear_Admiral napisao:

Radi si dnevne planove kolko ćeš igrati i radit nešto drugo. To ti je ko da imaš poduzeće doma, nekad nećeš odmah vidjeti rezultate pa se stimuliraj nekako drukčije (recimo razradi plan kolko ćeš cashoutat s obzirom na zaradu ili količinu igre+ dodaj poticaje za analizu svoje igre i napredak).

to definitivno... sa dobrim rasporedom sve je mnogo lakše.
Svjestan sam i toga da se neću u mjesec dana obogatiti na nl10, stoga mi i je cilj pokušati sav profit sto god je više moguće ne dirati već ostavljati u rollu kako bih mogao movuupati.. bit će i cashouta  big_smile  ( naravno, ukoliko mi novci budu potrebni, da cu nesto morat i povuć..žene  tongue  )

a što se tiče analiziranja vlastite igre i igre općenito, tu ću morati dosta truda i vremena uložiti..najvjerovatnije da ću počet sa Gordonovom knjigom pa ćemo dalje vidjeti..

00

Re: Ovo sam ja

dočeko sam još jedan update big_smile
Nije baš onako kako sam se nadao, igrao sam više nego prošli tjedan, ali sam imao i nekoliko neugodnih bad beatova pa sam malo i stilto al ok je sve to  tongue
Međutim, imam jedan problem, kada sam pokušao raditi cashout sa Cristal pokera ( enet ), izbaci mi poruku kako imaju nekakvih problema, pitaj boga s čim nisam ništa skonto..al uglavnom da se cashout ne može raditi 10 dana pa da ćemo za dalje biti upućeni..
Mislim, nadam se da nije ništa jer ne bih volio ostati bez love ali toga sam bio svjestan kada sam i počimao tamo igrat..

Tako da do daljnjeg neću tamo igrati, dok ne vidim što će biti od svega toga..
Vraćam se opet na Starse, igrat ću zoom nl5 za početak.. jbg, nemam HM, ( al trebo bi i to rijesiti uskoro ) tako da ću upadte opet raditi bez grafova i statsa...

E sada nešto o mojoj igri... Svjestan sam da minimalno ulažem u napredovanje i poboljšavanje tako da sam uzeo onaj video serijal ultimate guid to crushing 6 max in 2014 i s tim ću počet...
Moja preflop igra je ok, svjestan sam važnosti pozicije i rangova ali također sam svjestan svoje očajne igre postflop.. msm, ok je za nl2 i nl5.. ali dalje već vidim da imam određenih problema..tako da ću pokušati maksimalno raditi na posflop igri..

Zadat ću si i zadatke koje jednostavno moram obaviti ukoliko želim nešto postić uopće s ovim projektom..

- Ultimate guid to crushing 6max -  detaljno proučiti videe i primjeniti to na svoju igru
-riješiti HM
'-snimiti seassion i objaviti ga na forumu
-napraviti si plan kako uskladiti poker, obveze na faksu i slobodno vrijeme

Toe to za sada.. gl  wink

20

Re: Ovo sam ja

Zašto na starse? Neki poseban razlog da ideš na jednu od lošijih stranica za micro levele?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
01

Re: Ovo sam ja

Zbog toga što želim igrati zoom..
Ko što sam već bio reko, na ipokeru za sada ne želim igrati, pa sam mislio prvo na FTP igrati rush, ali tamo imam nekakivh problema sa accountom, traze me da im saljem nekakve dokumente, pa dok to ne rijesim igram na starsu..
Naravno, ako mozda netko ima dobru stranicu za preporuciti moze slobodno tu komentirati..
Dosta mi je važan softweare, msm puno lakše mi je igrati ako je i sft ok..

Isto tako, zanima me sto je sa rb na FTP ? Msm regan sam tamo već dosta dugo ali nemam nikakav rb deal, a koliko sam čuo da se može dobiti oko 30%.. Ako je tako, jel to znači da onda moram imati account otvoren preko nekog affilatea da bih dobio rb i da na mome accountu ne mogu ostavriti rb ?

A rijesio sam i HM1, sve mi dobro importa, al mi ne šljaka za zoom.. Kasni mi sa prebacivanjem huda, pa ako i za to možda netko zna rješenje ?

10

Re: Ovo sam ja

zasto zoom?

00

Re: Ovo sam ja

zbog toga sto mogu igrati vise handova, ima vise akcije, i zbog toga sto mi više " leži " zoom nego regular tables

10

12

Re: Ovo sam ja

Od kako je FT kupio stars, sve ide preko bodova, kao i na starsu. Ne trebaš se registrirati preko affiliate-a.

BuffaloBill44 napisao:

Dosta mi je važan softweare, msm puno lakše mi je igrati ako je i sft ok..

Sve je stvar navike. Prvo će ti možda biti čudno i timeoutat ćeš, ali kroz par dana će ti sve biti normalno. Ne razumijem zašto bi se odrekao $$ zbog toga što ti se ne svidja softver.

BuffaloBill44 napisao:

zbog toga sto mogu igrati vise handova

Više handova više rejka. Ovo samo sugerira da uzmeš što bolji rakeback.

Ako znamo da na rake ode oko 10 bb/100 handova, onda bi svi koji nemaju WR veći od 20bb/100 trebali tražiti što bolji rakeback. Prevelik dio winrate-a ode na rake.

01

Re: Ovo sam ja

Na pokerstarsu sam svjedeno mislio biti samo privremeno, ali da.. gubim dosta na rb i toga sam svjestan..
Regat cu se onda na Gala poker pa cemo vidit.. nazalost za sada imam roll za nl5 zbog toga sto mi je ostala lova na cristalu...
Roba posaljem ti pm kada to rijesim

01

Re: Ovo sam ja

Pratim ti projekt, nadam se da ces uspjet izuvuc novce sto brže i bez velikih komplikacija. vidim da razmišljaš o Gala pokeru, ja tamo igram i ok je, softweare se naravno ne moze usporediti sa Starsom no naviknes se nakon nekog vremena ( do sad sam samo jednom imao problemkad mi je sam od sebe pogasio sve stolove ) bonus nije pretezak za cistit. Jedinao sto vise nema $ speed stolova nego samo u Eurima

10

15

Re: Ovo sam ja

roba59 napisao:

Više handova više rejka. Ovo samo sugerira da uzmeš što bolji rakeback.

Ako znamo da na rake ode oko 10 bb/100 handova, onda bi svi koji nemaju WR veći od 20bb/100 trebali tražiti što bolji rakeback. Prevelik dio winrate-a ode na rake.

koje dvije tri stranice su onda po tebi trenutno sigurne i isplative za nas koji igramo microse? osim starsa i tilta naravno

10

Re: Ovo sam ja

Na FTP ćeš teško imat ukupan RB preko 20% na NL5. Max je 35-40%, al za to treba igrat bar NL50 ili NL25 (al u tom slučaju grindanje cijeli dan).

00

17

Re: Ovo sam ja

idrga napisao:
roba59 napisao:

Više handova više rejka. Ovo samo sugerira da uzmeš što bolji rakeback.

Ako znamo da na rake ode oko 10 bb/100 handova, onda bi svi koji nemaju WR veći od 20bb/100 trebali tražiti što bolji rakeback. Prevelik dio winrate-a ode na rake.

koje dvije tri stranice su onda po tebi trenutno sigurne i isplative za nas koji igramo microse? osim starsa i tilta naravno

Trenutno najveći valueback nudi galapoker.

00

18

Re: Ovo sam ja

roba59 napisao:

Trenutno najveći valueback nudi galapoker.

cija je to mreza i jel ipoker i dalje siguran? (necu vise offtopic, sorry)

00

Re: Ovo sam ja

Eo ga..
sta reci za gala poker, odigro sam nekih 13k hadnova i dojmovi su dosta pozitivni..
Softweare nije uopce tako los, bonus se dosta lako cisti, gotovo uvijek ima 100+ igraca na nl5 tako da se moze igrati u bilo koje doba dana..
Igraci su dosta bolji nego na starsima, ali tu je zato rb i 200% first depozit bonusa, pa onda prosudite sami  big_smile
Sto se tice moje igre, katastrofa..msm prekjucer i jucer sam igrao dosta i ok sam runnao..ali zato dns nisam mozda odigro 2k handova i spusio sam 8 bi  big_smile ...
sto zbog toga sto sam igrao 6 stolova speeda, sto zbog tilta zbog nekoliko bolesnih handova.. Ali dobro, sve je to dio pokera, standard, i idemo dalje...

Jebe me i dalje taj HM, imam neku krekanu verziju ali sto mi vrijedi kada mi ne radi hud..tako da ce prva invsticija biti kupnja HM2,  i to ili kada sjedne rb ili kada povucem lovu sa cristala..

00

20

Re: Ovo sam ja

Koliko stolova igras? Ima li dovoljno igraca za 10-tak stolova NL5 ili NL10

00

Re: Ovo sam ja

na gala pokeru uvijek imas 100+ igraca na nl5 i nl10..Govorim o player poolu na speed stolovima, na regular stolovima neznam kakva je situacija...

00

Re: Ovo sam ja

BuffaloBill44 napisao:

na gala pokeru uvijek imas 100+ igraca na nl5 i nl10..Govorim o player poolu na speed stolovima, na regular stolovima neznam kakva je situacija...

koliki rb %  gala poker nudi?

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

23

Re: Ovo sam ja

pepy667 napisao:
BuffaloBill44 napisao:

na gala pokeru uvijek imas 100+ igraca na nl5 i nl10..Govorim o player poolu na speed stolovima, na regular stolovima neznam kakva je situacija...

koliki rb %  gala poker nudi?

Imaš PM.

00

24

Re: Ovo sam ja

roba59 napisao:
pepy667 napisao:
BuffaloBill44 napisao:

na gala pokeru uvijek imas 100+ igraca na nl5 i nl10..Govorim o player poolu na speed stolovima, na regular stolovima neznam kakva je situacija...

koliki rb %  gala poker nudi?

Imaš PM.


Moze i meni info za ovo

00

25

Re: Ovo sam ja

bajko napisao:
roba59 napisao:
pepy667 napisao:

koliki rb %  gala poker nudi?

Imaš PM.


Moze i meni info za ovo

+1

00