Re: Ovo sam ja

evo da se javim malo...
nisam nešto ponosan na količinu vremena koje sam uložio u igru, al ajmo reći da je ok ( projsječno 90min/dan  tongue ) ...
razlog je uglavnom fax, pokušavam riješiti što je moguće više kolokvija jer neću biti u mogućnosti izać na ispitne rokove u 2. mjesecu zbog zdravstenih razloga...

e sada, bio sam kratko prešo na iPoker ( gala poker ), speed stolovi, i mogu reći da je to po mome mišljenju najteži oblik pokera online, barem što se microsa tiče.. igrao sam samo kratko vrijeme, ali bilo je dovoljno da osjetim to na rollu. A i teško je biti rb hore na nl5, nl10.
Definitivno ima ljudi kojima paše takav način gradnje rolla, meni osobno ne, ali svatko od nas treba pokušati izračunati sebi gdje će i na koji način imati najveći valueback..

nakon te kratke avanture na iPokeru, vratio sam se na enet ( problem sa cashoutom je riješen baš onako kako su rekli da će biti ).
Igram relativno dobro, definitivno primjećujem pomake u svojoj igri, od thinking procesa do toga da jos nisam busto ( brm  cool  ).
trenutno je roll 450e, što je više nego dovoljno za nl10..

E sada, razmišljo sam kada opet shootat na nl25 i mislim da je najbolje da imam jako zdrav roll kako ne bih došao opet u situaciju da nakon pol sata igre moram nazad na nl10.. Idući pokušaj na nl25 će biti kada roll dođe do 1ke, ko što sam reko ipak je to limit kojeg sam jakooo malo igro, ne želim se dovesti u situaciju da sam scared money i da zbog toga ne mogu igrati svoju A game..
Mislim da bi trebao do kraja veljače bez problema doći do 1ke , a do tada lagano poboljšavat svoju igru, proći kroz još neke videe i toe to...

pozz i gl za stolovima

30

Re: Ovo sam ja

ohaj drustvo... big_smile
evo kako mi forum nije radio, a nisam nesto posebno puno niti igrao, tako da tek sada radim update...
dosta toga se dogodilo od zadnjeg puta, ali evo..ajmo redom

Enet poker je promjenio neka svoja pravila sto se tice cashouta, i naravno da nisam dobio nikakvu obavijest o tome..
Kako mi je trebala neka lova, odlucio sam zatraziti cashout i kakop je to prije bilo, 4. dana od cashouta lova bi trebala sjesti an racun..medjutim , dobio sam obaviejst da mi je cashout odbijen zbog toga sto sam zatrazio prevelik iznos i da za veljacu mogu cashoutat sve skupa 172e...

naravno, na sto sam popizdio, em mi treba lova koju sam evc ceko 4 dana..pa moram ponovno cekati novi cashout i jos mi je ograniceno na 172e za cijeli mjesec...

Tako da zadnjih 2 tjedna bio bas pod tiltom, nisam mogo uopce igrati, kad god bi sjeo za stol vec bi gubio i nije vise islo...
tako da sam dio cashoutao sa eneta, dio mi je tamo osto kojeg sada u veljaci necu moci cashoutat i tako... smile

Igro sam malo i zoom ali su me i tamo pojeli ( uglavnom mojom krivicom jer sam tokom cijelog seassiona gledao u cashier i to
jednostavno ne moze biti dobro.. )

Nastavljam dalje sa projektom, sa malim izmjenama.. Imam sada $27 na pokerstarsu i igrat cu zoom NL2 ( imam 13bi, ali nema straha za roll jer imam i roll na enetu tako da mogu reloadati..)

Nije mi problem uopce igrati nl2, bez obzira sto sam od Nove godine igrao cijelo vrijeme NL10, ii nista, idemo grindat, nabit roll i sto prije doci back na nl10...

gl svima

10

Re: Ovo sam ja

pozz igrači... prvo bih zelio cestitati Kukoc69 na odlicnom rezultatu, gg sir  big_smile

e a sto se tice projekta, želi bih ga zakljuciti.. Za mene sada slijedi pauza, jer zbog zdravstvenih problema necu moci biti u mogucnosti igrati onoliko koliko zelim ( zadnja 2 tjedna uopce nisam igrao ) tako da do daljeng zatvaram ovaj projekt..
Sto se tice ova 2 mjeseca koja su za nama, osjetim da sam dosta napredovao, ali to su sve mrvice od onog kako je trebalo biti tako da uopce nisam zadovoljan.. nesto malo sam popravio i mindset  ali i to je daleko od mojih ocekivanja...

Nista, da ne duljim... projekt cu nastaviti cim rijesim ove stvari u RL a do tada..gl svima i pozz

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (04-03-2014 14:24:35)

01

Re: Ovo sam ja

Jbg, stari, ne daj se... GL sa zdravljem i real life problemima, bit će vremena za poker...

10

Re: Ovo sam ja

I m back

Da ne otvaram novu temu, nastavio bih svoj započeti projekt..
Počeo sam igrati 27. ovog mjeseca. Igram NL5 i NL10 na pokerstarsu.

http://s15.postimg.org/6q7n2sj87/nl5_i_nl10.jpg



To je to zasada, idem se bacit na grind kako bih mogao vidjeti na čemu sam, ipak dosta dugo nisam igrao..
I da, igram reg speed tables, neznam ni sam nakon koliko dugo vremena.. I vidim da su definitivno vise soft nego zoom

imam problem sa HM2, ne mogu nikako namjestiti HUD, sve mi je razbacano ?

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (29-06-2015 23:44:51)

00

31

Re: Ovo sam ja

Što ne možeš namjestiti?

00

Re: Ovo sam ja

ne mogu namjestiti da ispod svakog igrača imam hud.. za neke se pojavi a za neke ne..
I bude zbrkano, namjestio sam prefereed seat i na pokerstarsu i u hemu

00

33

Re: Ovo sam ja

Koji HEM imaš? Daj screenshot.

00

Re: Ovo sam ja

HM2
http://postimg.org/image/jcc168b07/

00

35

Re: Ovo sam ja

Meni se čini ko da je prefered seat zeznut. Probaj se igrati s tim.

00

36

Re: Ovo sam ja

Ustvari sad sam pital ove koji igraju na starsima, nisi još postao blind, a hud bi ti se trebao pojaviti tek 2. hand (znači nakon odigranog jednog handa).

00

37

Re: Ovo sam ja

da , i meni se isto desavalo...kad odigras prvi hand on ce ti poslije automatski rasporedit i vidjet ces...ako ne ubodes pref seat, eventualno promasis za jedno mjesto i onda opet nastimas ali samo na starsima...

00

Re: Ovo sam ja

nemam pojma, nikako ne mogu namjestit hud na kompjuteru, dok mi na laptopu savršeno radi..

Evo ga, početak mjeseca, i vrijeme je za moje mjesečne ciljeve...

Moj prvi cilj bit će minimalno 120h igranja + off table work. Igrat ću uglavnom svaki dan, sada na početku mjeseca možda neću moći igrati 5h+ ,  zbog ispita, i nekih drugih RL obaveza, ali od polovice mjeseca nema razloga da se ne bacim na full time grind...

ciljevi srpanj

- 120h igre
- off table ( pogledati coaching videe )
- $1000 profita

00