Tema: ISPLATA NA TITAN POKERU, VELIKI PROBLEM

Ovako ljudi,imam jedan veliki problem, cura mi je otvorila račun na Titanu(tipa ako napravi deposit od 20 dolara dobit će 40 dodatnih), pokušala je uplatiti 20 dolara,ali joj je odbijen deposit, nakon što je 3 puta pokušala, došla joj je poruka kako su joj novci uzeti(dakle uzeto joj je 60 dolara s računa), otišla je u banku,i poslali smo ispis računa ovima s titana, oni su joj dali novce na račun,i sad malo je igrala, bila 3 na nekom turniru,uzela 400 eura,malo se digla na cashu,i htjela je napraviti withdrawal jer joj se ne sviđa softwer, i tu sada dolaze problem(nakon identifikacije, gdje je poslala sve žive i ne žive dokuments, inače je uopbičajeno ID,kartica,i račun u zadnja 3 mj.s adresom, ovi što su tražili je bolesno,ali sve je poslala,i sve su odobrili),ali kažu da ne mogu obaviti isplatu dok banka ne riješi neke chargebacks(tih 60 dolara chargebacks kao, ja im kažem nek uzmu 60 dolara od računa a ostalo cashoutaju, oni pošalju email i kažu da je sve sređeno, da će ostaviti 60 dolara od ovoga za chargeback,a ostalo su stavili na visa card,i sljedeći dan odemo mi u cashier kad tamo još uvijek pending withdrawal, ja pitam live support u čemu je problem, kažu oni, ipak nećemo odobriti withdrawal, nakon što su mi poslali email gdje su rekli da se ga već procesurali...Ja kažem što sada, kažu oni da ne žele pričati samnom, već jedino s bankom, i nakon što banka(od moje cure banka, Splitska banka),njima podnese nekakav izvještaj i plati 60 dolara da će procesuirati withdrawal. Nakon toga opet stiže email, kao da je banka podnijela izvještaj, i da ne može doći do withdrawal jer nisu platili chargebacks. Ja nazovem banku,dođem do jebene šefice kartičnog poslovanja i reklamacije(koja se dirketno bavi time,i usput žena je legenda),ona kaže da joj se nitko iz titana nije javio,niti je s ikim kontaktirala, niti oni imaju način da to riješe, i da nemaju veze s tim,tj.da oni tu nemogu ništa,da su sredstva prošla prije 3 tjedna,da su bila kao rezervirana i da je to za njih priča gotova,te pod kaznenom odgovornošću to tvrdi.
Ovi s titana,3 priče pričaju,i stvarno nemam ideju što dalje...
Pošto sam pravnik poslao sam im opomenu pred tužbu,jedino što mi preostaje je tužiti, i postati emailove na sve jebene forume,kako nitko više nebi napravio deposit tamo...Smradovi bezobrazni!!!

10

2

Re: ISPLATA NA TITAN POKERU, VELIKI PROBLEM

jesi probao withdraw negdje drugdje?

00

Re: ISPLATA NA TITAN POKERU, VELIKI PROBLEM

zviko napisao:

jesi probao withdraw negdje drugdje?

Oprosti,ne razumijem pitanje? Kako mislis jesam probao withdrawal negdje drugdje, ja igram aktivno na dosta stranica i nikad nisam imao ovakve probleme, nikad mi se nista slicno nije dogodilo, a posebno da njihov support po 3,4 puta mijenja odluku, totalno su neozbiljni i rekao bih nepovezani. Jedan kaze ovo drugog to uopce ne veze. Redovito casoutam s betfaira,888 pokera,tilta,nikad nista. Ona proba s titana prvi put i ovo se dogodi. Zato ne razumijem pod sta mislis jesam probao withdraw negdje drugdje, probao sam jedino u titan cashier,i trenutno je pod pending vec 9 dana.

00

4

Re: ISPLATA NA TITAN POKERU, VELIKI PROBLEM

mislim na drugi način tipa skrill, zovi njihov support i trazi nekog odgovornog i zaprijeti mu, ak to ne upali otvori temu na 2+2 i sanse su da ce se rjesiti situacija.

10

Re: ISPLATA NA TITAN POKERU, VELIKI PROBLEM

Sjebana situacija i mogu samo nagađat di je zapelo iako ne vjerujem da te netko namjerno zajebava... Već kod same uplate miriše na problem, netko ti ukucava 60$ na acc. jer si mu priložio dokaz o uplati a možda je to napravio traljavo pa nema nigdje tih 60$ il se izgubilo... Nego, ne preporučujem još al onako mi pada na pamet riskantan potez... nadam se da ćeš riješit to al ako sve padne u vodu... da pokušaš minimum depositat sa kako ti gore kažu skrill-a, sačekaš par dana i onda sve pokušaš povuć na skrill nazad. Tako da ti zadnja transakcija nebude ta sumnjiva nego čista ko suza. Da napomenem NE IGRAM na Titanu pa neznam al doskora je Pokerstars radio tako da ako uplatiš 100$ sa Vize na acc. a recimo za 5 dana cashoutas 140$ i htio bi na skrill... nedaju, nego 100$ MORA na Vizu a 40$ kojih je preko može na Skrill. Više nije tako, bar na starsu jer sam ja radio velike uplate sa kartice nedavno a već od prve isplate daju mi da sve povlačim na Skrill. Tako da neznam u kojoj je fazi Titan da im bezveze ne bacaš više love u nepovrat... al ono... tako bi ja uradio kad bi sve drugo propalo.

00

Re: ISPLATA NA TITAN POKERU, VELIKI PROBLEM

wannabePRO napisao:

Sjebana situacija i mogu samo nagađat di je zapelo iako ne vjerujem da te netko namjerno zajebava... Već kod same uplate miriše na problem, netko ti ukucava 60$ na acc. jer si mu priložio dokaz o uplati a možda je to napravio traljavo pa nema nigdje tih 60$ il se izgubilo... Nego, ne preporučujem još al onako mi pada na pamet riskantan potez... nadam se da ćeš riješit to al ako sve padne u vodu... da pokušaš minimum depositat sa kako ti gore kažu skrill-a, sačekaš par dana i onda sve pokušaš povuć na skrill nazad. Tako da ti zadnja transakcija nebude ta sumnjiva nego čista ko suza. Da napomenem NE IGRAM na Titanu pa neznam al doskora je Pokerstars radio tako da ako uplatiš 100$ sa Vize na acc. a recimo za 5 dana cashoutas 140$ i htio bi na skrill... nedaju, nego 100$ MORA na Vizu a 40$ kojih je preko može na Skrill. Više nije tako, bar na starsu jer sam ja radio velike uplate sa kartice nedavno a već od prve isplate daju mi da sve povlačim na Skrill. Tako da neznam u kojoj je fazi Titan da im bezveze ne bacaš više love u nepovrat... al ono... tako bi ja uradio kad bi sve drugo propalo.

E ovako, poslao sam im opomenu pred tužbu, i po zakonu im moram dati rok od 8 dana za "mirno rješavanje spora", oni su mi odma odgovorili da će žurno poslati ovo pred njihov "nadležni odjel", tako da ću još malo pričekati, toliko su mi digli živce da bi ih najradije tužio,pričao sam s par prijatelja koji se bave međunarodnim pravom kažu da je sada to puno lakše(cijeli taj proces) od kada smo ušli u EU, naravno da bih volio da mi daju novce i da se to izbjegne,ali ako ne bude,s užitkom ću im j...mamicu. Iako znam da pare neću vidjeti oho ho.
Cura mi je ono stvarno strpljiva, al kad su nju izbacili iz takta onda stvarno znam da su gamad.
Totalno su neprofesionalni, i jednom kažu jedno drugi put drugo, i totalno su nepovezani, imam osjećaj kao da se tamo netko zajebava. I mislim da mi nije pametno sad pokušat prebacit na skrill novce, isto tako sam razmišljao da sam protiv sebe bacim hedsup(tj.da odem na nl1000 sa drugog kompa i s mog računa i bacim protiv cure), ali odustao sam od te ideje jer mi sigurno prate račun). Ništa, ja ću vas obavjestit što mi odgovore, ali evo moj savjet vam je da stvarno ne igrate na Titanu, jer su stvarno nepouzdani, bahati i bezobrazni. Ja sigurno(a bome i ni moja cura) neće tamo više prismrditi, a ako budem morao tužiti neka, mislim da moraju platit kad tad. A ako ih budem tužio postati ću sve njihove mailove da ljudi vide.

00

Re: ISPLATA NA TITAN POKERU, VELIKI PROBLEM

Evo ga ljudi, upravo mi je stigao odgovor od Titana, smradovi se ispričavaju i uplatit će mi 60 dolara više. Odma je danas procesuirano i žao im je zbog svega. PiXke! smile Uglavnom ja sigurno više tamo ne igram, znači jedino tek kad idete silom poslušat će i ispričavaju se...A prije toga iznimna bahatoća, dakle išli su na to ako prođe prođe..Pa ubuduće ako ima tko takav problem, odma to riješite ovako a ne se s njima natezati jer od toga neće biti ništa. Hvala svima na savjetima.Pozz

80

Re: ISPLATA NA TITAN POKERU, VELIKI PROBLEM

Bas sam mislio uplatiti novac na Titan zbog dobrih bonus pogodnosti, ali predomislio sam se nakon ove price smile

00