Tema: PROBLEM SA UPLATOM, HITNO

Pozdrav svima,  poslije cu se predstaviti i vjerovatno ukljuciti u neke rasprave, ali trenutno mi hitno treba  rijesenje za ovaj problem... Do sada sam igrao na  na pokerstarsu, i otvorio sam dva racuna, jedan na sebe, jedan na brata i sad su mi blokirali oba racuna i traze provjeru identiteta, da im slikam osobnu kartu i posaljem, nije to problem, slikao bih ja  svoju i bratovu osobnu ali nemam fotoaparat sa HD rezolucijom, slikao sam preko mobitela i rekli su mi u pokerstars supportu da nije dovoljno citko i da posaljem opet  roll  .  Tako da vjerovatno ni necu tako brzo potvrditi svoj identitet, ali nema veze jel osim sto su mi uskratili bonus na jednom racunu, love nisam imao na nijednom.   Sada planiram otvoriti racun na Full Tiltu i tamo igrati ali se bojim da me i tamo ne blokiraju ako vide da sam sa istom ip adresom blokiran na pokerstarsu, a koliko znam pokerstars i full tilt su bratske stranice.  Pomazite ljudi, da otvorim account na full tiltu ili ipak  negdje drugdje gdje znam sigurno da me nece banat ?? Hvala

12

Re: PROBLEM SA UPLATOM, HITNO

Ako nemaš ti dobar fotić/mobitel sigurno ima netko od tvojih prijatelja. Najmanji problem je zaslikati osobnu.
U najgorem slučaju odeš do najbliže fotokopiraone i tamo daš da ti skeniraju osobne.

30

Re: PROBLEM SA UPLATOM, HITNO

Ma sve to stoji,  nekako  cu vec iskombinirati to slikanje, ali dok uhvatim  prijatelja u slobodno vrijeme da mi poslika osobnu, pa dok on to prebaci na komp., vjerovatno cu morati cekati par dana dok sve to ne sredim, a danas sam mislio igrati...
Na kartici imam novaca, vremena imam i sad mi je jedino dilema da skinem Full Tilt i da tamo igram i riskiram ban ili na nekoj drugoj stranici, ali nekako Full Tilt ipak preferiram jer ima dosta fisheva, a glupo bi bilo da danas krenem igrati na Full Tiltu i da mi za dva sata zamrznu racun i onda opet moram cekati par dana dok ne sredim to glupo slikanje osobne.  Jel zna netko jesu bas toliko povezane te dvije stranice (poker stars i full tilt) , da se prebacuje ban s jedne na drugu stranicu kada otvorim novi account ?

12

4

Re: PROBLEM SA UPLATOM, HITNO

Ma najjednostavnieje i najpametnije odi u kopirnicu i daj da ti skeniraju osobno/vozacku ili nesto i bok

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: PROBLEM SA UPLATOM, HITNO

kladim se da nema kopirnicu u radijusu od 50 km...

00

Re: PROBLEM SA UPLATOM, HITNO

Neće ti na FT  blokirati račun zbog PS  problema, ali opet će i tamo zatražiti ID prije ili kasnije

00