Tema: pazi ovo!

http://img687.imageshack.us/img687/1885/statistikae.th.png

Znam da nisam neki najbolji igrac i da je jedan od razloga zasto je moj bankroll tako nizak taj sto sam ja jos relativna riba i neznalica u odnosu na neku druge, ali kada sam danas isao vidjeti statistiku za sve moje ruke nisam mogao vjerovati .

Zar je zbilja moguca ovakva razlika zmedu EV i mog bankrolla??

Inace 91% ovih ruku je sa nl2 i ovo je statistika za zadnja 2 ili 3 mjeseca nisam ziher, uglavnom od kad sam poceo korititi hem.

Prije sam igrao nl10 i bio relativno uspjesan, skoro imao banku za nl25, ali sam onda ko najveac riba skoro cijelu banku od 700 $ spusio na nl50 hu (nemojte me pitati zasto sam to uopce igrao).
Od onda se pokusavam maknuti sa nl2, ali kao sto vidite bezuspjesno

00

Re: pazi ovo!

Ja sebe isto svrstavam među početnike, ali mislim da će se i napredniji složiti samnom. Nemoj igrati NL2. Skupljaj $ neko vrijeme, nemoj u međuvremenu igrati, čitaj članke, gledaj video i kada budeš mogao uplatiti barem 100$ kreni od NL5.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pazi ovo!

Kako uspijevaš imati ovako loše showdown winningse?

Previše barrelaš, blefiraš i light callaš?

00

4

Re: pazi ovo!

previse blefiram.

Kaj je najgore i sam sam toga svjestan i uvijek si govorim da necu vise blefirati, samo cu ispaliti cbet i ak uspije, uspije ak ne, ne. ali jbg to je jace od mene

00

5

Re: pazi ovo!

malo je zabrinjavajuc ovaj graf s obzirom koliko je to ruku. brijem da igras preagresivno. trebao bi ti graf izgledat skroz suprotno, showdown winnings skroz gore a non showdown winnings skroz dolje. probaj malo weak tight igrat pa ces vidjet razliku. nemoj barrelat, ak te netko rejza, foldas 1 par (osim manijacima) i masno value betaj i probaj cesce na riveru shoveat 2 para i bolje nema veze kaj je pot mali (malo njih ce foldat ak su uhvatili nes), ak nemas ruku jednostavno foldaj, nemoj radit c/r i slicno da ih izbacis sa ruke. snimi si dobro ekipu za stolom, imas fisheva koji ti callaju velike pfr. dobijes premium i imas fisha ispred sebe, probaj dic na 0.35, iznenadit ces se koliko puta ce te callat i onda ti nije problem utrpat stack. eto, ne zelim se pravit pametan ili neki strucnjak al to su neka moja zapazanja

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: pazi ovo!

Tako je. Na ovim limitima se uopče ne isplati blefati. Pogledaj članak od Mrrrcine.

00

Re: pazi ovo!

Koji su ti statsi?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

8

Re: pazi ovo!

hvala na savjetima  smile

vise nikad necu blefat na ovim limitima  cool

statsi su mi 15.7/12.3/4.4, igram full ring

00