Tema: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Pozdrav!

Imam dosta iskustva u pokeru igram ga nekoliko godina ali nisam pokušavao neki ozbiljniji grind do sada.

Našao sam sajt runitonce.com tamo se pretplatio (za 10$ mjesečno se dobije jako kvalitetan sadržaj) i tamo sam još dosta naučio.

Sada bih želeo da probam sa Sit and Go grindanjem ali ne znam koja poker soba je najbolja za micro/low stejk.

Znam da PS i FT imaju najbolje softvere ali ja bih da idem na sobu sa najviše fisheva i rekreativnih igrača.

Spreman sam da poslušam Vaše savjete smile

Zadnji popravljao DarkoK3 (11-09-2014 11:41:20)

00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Pokerstars ti ima brdo fisheva i rekreativnih igraca, najvise izbora turnira i najvise akcije u svako doba dana tako da.. Samo nisi napisao koji format Sng-a bi grindao

10

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Hvala na odgovoru, na ostalim forumima gdje sam postavio pitanje su mi dali isti odgovor, izgleda da je PS najbolja opcija.
Igrao bih 90 i 180 man na ulozima 1-5$

Zadnji popravljao DarkoK3 (11-09-2014 14:44:22)

00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Da definitivno bi ti onda preporucio starse. Sretno smile

00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Još su mi predložili i 888 i PKR sobu, ima puno fisheva ali ne znam da li tamo ima dovoljno akcije za svakodnevni grind.

Šta vi mislite?

00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

To mozes jedino igrati na starsu da grindas, stars je najbolji, ali je i najtezi

Pare nisu problem,  para nema a nemamo ni problema.Pare nisu problem, nemam pare ali imam ja drugare.Šta će nama pare, pare samo sreću kvare.
00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Pokerstars definitivno.
Najveći izbor SNG formata i najbrze se pune

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

ima li na Gg pokeru sit and go,logiro se tamo ,ima spin neki,flip and go,ne kuzim sa je to,na starsu inace igtram sit and go ,turbo 18,u 80 posto igre sam u nagradama...al preso bi na GGradi isplate na Skrill,jer ovi na starsu su malo komlicirani za isplatu kolko sam proucio,uplacivo sam vecinom paysafom,stisnem isplata,ne jebu Skrill,jedino ako uplatim preko skrilla i to nesto komliciraju ,kao isplata u visini uplate,nije mi jasno pa bi zamolio za savjet ,i za isplatu sa starsa jer na tekuci ne mogu radi ovrhe i za GG,dali ima Sit i di ga je jos dobro igrati,pozdrav...

00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

sojo001 napisao:

ima li na Gg pokeru sit and go,logiro se tamo ,ima spin neki,flip and go,ne kuzim sa je to,na starsu inace igtram sit and go ,turbo 18,u 80 posto igre sam u nagradama...al preso bi na GGradi isplate na Skrill,jer ovi na starsu su malo komlicirani za isplatu kolko sam proucio,uplacivo sam vecinom paysafom,stisnem isplata,ne jebu Skrill,jedino ako uplatim preko skrilla i to nesto komliciraju ,kao isplata u visini uplate,nije mi jasno pa bi zamolio za savjet ,i za isplatu sa starsa jer na tekuci ne mogu radi ovrhe i za GG,dali ima Sit i di ga je jos dobro igrati,pozdrav...

mislim da nema tipicni SNG na GG-u, mozda se varam. Sto se tice skrilla i starsa, mozes sa paysafeom uplatiti na skrill pa sa skrilla na stars i onda ces moc isplatit na skrill

10

10

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Nema klasičnih SNG, ali imaju 6max Spinse što je faktički isto i uveli su nedavno all in or fold SNG (Holdem i Omaha).

10

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Od kad igram poker,jedno godinu dana  i to ne svaki dan,najvise sam igro sit,igro sam i cash i mtt al po svemu mi sit najvise lezi i pase,mtt jako dugo traje,imo sam neke dobre rezultate ali ,traje dugo sve znate,sad znam bacit satelit na gg,u za 2 i po,5 za turnir od miliona nagradnog fonda ali za mtt bi jos dosta moro radit na igri,cash sa malim ulozima na 1 il 2,3 stola mi nije neka zanimljiva matematika,jedino za ucenje a sit,pogotovo 18 turbo,koji igram skoro uvijek mi je i zanimljiv a i imam rezultate sa kojima sam jako zadovoljan,jedno vrijeme nisam ni igro i sad u zadnjih 15 dana igrao sam 10 tak turnira sta je isto u biti nista ali,u 10 puta,jednom nisam bio u nagradama s tim da sam prvi od 3i pol bio odma prvi,odma preso na 7,u meduvremenu sam znao bacit te satelite na gg,uvijek blizu ulaska u turnir,vecinom finalni stol,znaci ,znam da moram na tome poradit i u petak bacim sit od 7,budem 1. i sam sebi kazem,aj da vidim ovaj od 15,isto 18 turbo,mislio sam da je velika razlika u igri i igracima ali,iznenadilo me,je mrvicu tvrda igra ali i tamo ima tipova koji koda su tamo zalutali il pojma nemaju i jebe im se za  novac,moguce i bio odma 2.,tako da mislim sad jedno vrijeme samo to picit jer znam da slucajnost nije,procito sam ja i na vasoj stranici sve o strategiji sita ,i prije negdje,cak imam i dobru knjigu koju tako nisam je ja sam sve to skuzio kroz igru najvise ,mada,u pocetku dok nisam procito dosta toga pa i pogledo,sta i danas radim svjestan sam da sam mislio ko i svi pocetnici da igram poker a u biti sam igro doslovno niista i baco novac a sad,bar znam da igram poker...hvala vam na odgovorima...

00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

Marko337,probao sam ti odgovoriti na privatnu poruku al ne,ma nijedne u poslano,javi mi ako si koju dobio..

00

Re: Najbolja soba za Sit and Go grindanje

sojo001 napisao:

Marko337,probao sam ti odgovoriti na privatnu poruku al ne,ma nijedne u poslano,javi mi ako si koju dobio..

nisam dobio nista, mozes me naci u nasoj FB grupi https://www.facebook.com/groups/PokerasiHrvatske ili wapp/telegram +385977281835

10