Tema: pozz

zovem se PETAR,imam 23god, iz srbije sam mesto Beska-kod novog sada
igram poker jos od 2007 , prvi mesec dana sam igro play money al kad sam jednom seo na real money nisam se vise vracao na playmoney
uglavnom sam igrao iz hobija ali od novembra igram ozbiljnije

trenutno igram na Absolute poker NL10 a ponekad svratim na party i igram malo NL5
na nl10 me ide ok i nisam nikad pokusao da predjem na nl25.
od novembra sam cashoutovo 300e sto je mnogo para kod nas u srbiji tako da nisam imo potrebe za vecim limitom
mada sad planiram da se na AP sa 240$ popnem na 500$ i probam nl25

cilj mi je da do jeseni 2010 skupim 900e i da platim 3god fakulteta. ( do sad sam bio na budzetu al vise nisam jer sam 2 puta obnavljo god )
jedini problem je sto sve pare potrosim na kupovinu necega ili na pice ( od cashouta sam uzo 24'' monitor za 150e a ostatak para ... )

na AP mi je nick propast, na partiju petarj i na starsu propast

za forum sam nedavno saznao i jako mi se dopao tako da sam resio da budem redovniji na njemu.
nemojte se plasiti sto mi je 1 post ovako dugacak, uglavnom pisem krace jer znam da niko ne cita dugacke postove big_smile

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: pozz

Dobro dosao Petre smile

00

Re: pozz

Dobrodošao Petar!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

4

Re: pozz

Bok

I kako ti se sviđa Apsolute ? Jel bolji od Party-a ... ima ribica ? itd kakve su impresije

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: pozz

u odnosu na pre godinu dana sad je igra svugde mnogo tight.
ima mnogo vise regulara na manjim limitima a sve manje fisheva. a i ti fishevi nisu vise oni koji bi platili sa svime do showdowna vec igraju malo pazljivije.
na ap kad upalim 6-10stolova, bude pokoji fish al dosta zavisi i od vremena kad se igra  i dal je sto turbo ili normal speed.
na turbo stolovima ima vise fisheva ali ima i vise 3 i 4 betovanja, pa onda zovu 3bet sa npr75s i ubodu 2 para i sruse tvoje KK ili AA.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

6

Re: pozz

dobrodosao na site!

00