Tema: Grinding through microstakes

Pozz svima na forumu,,,

Otvaram blog kako bi se još više motivirao i ostvario još bolje rezultate nego ranije.

S pokerom sam se upoznao tamo negdje 2009. godine kada sam prvi put zaigrao Holdem na facebooku. Igra me dosta privukla iako se igralo za virtualni novac, ali nakon par dana saznao sam da ima ljudi koji otkupljuju čipove  roll  . Kad sam napravio nekih 150-200 miliona u cipovima javio mi se poznanik i trazio da mu prodam skoro sve. Tu sam zaradio negdje oko 100-tinjak eura jer se tad cijena kretala 1m = 1e.

Jedan dan sam vidio reklamu za online poker (NS Bet) kako se moze regat i uplacivat/isplacivat novac preko derby bet shop kladionice. Odmah sam si uplatio, ali kako nisam imao kod kuce internet smile morao sam da idem kod rođaka da igram. Išlo me dosta solidno jer sam konstantno nakon 5-10 eura uplate , isplacivao oko 30-tak eura (tad sam još bio srednjoškolac pa mi je to bilo kao da imam platu od 2000 e). Kasnije kad sam dobio net, otvorio sam racun na wwin kladionici i tamo nastavio s pokerom. Sve do nl20 me islo jako dobro...sa nekih 20-tak eura koje sam uplatio na ljeto 2011. došao sam do 430 e . Nakon toga ide "pokusaj" zarade jos vise love na nl30, 50, 100 pa u nekim danima cak i nl150 gdje mi se BR prepolovio. Kad god bih izgubio 20,30 eura isao bi deinstalirat softver pa nakon 2-3 dana dosadjivanja za kompom opet ponovo instalirat  big_smile  ...i tako u krug nekih godinu dana kada u potpunosti prestajem s igrom.

To sve traje do jula prošle godine kada prvi put cujem za Holdem manager. Malo sam googlao po netu i vidio da se radi o programu koji racuna statse o igracima. Downloadao sam free verziju i pomocu nje na nl5 sam zaradio 100-150 e (microgaming i bwin). Krajem oktobra sam preselio na starse ponajviše zbog odličnog softvera, igrao nl10 i zaradio sam skupa s bonusima negdje oko 300 $. Usput sam saznao za ovaj i još nekoliko poker foruma i povezao se s robom s kojim sam dogovorio RB deal. Krenuo sam na Ipokeru neuspješno i vratio lovu na MB...razmišljao da odmah pređem na 888 (pacific), ali pošto on (roba) od mene nije nista zaradio odlucio sam ipak da ispadnem fer prema njemu i da se preselim na planet win. Krenulo me nestvarno dobro i vec sam za par dana prešao na nl10. Poslije sam mixao nl5 i nl10 kad nije bilo dovoljno stolova, bolje me išlo na nl10 (što će se vidjeti i na slici ispod). Kako je roll rastao razmišljao sam da pokusam i sa nl25 , čisto da vidim dokle mogu stici. Odigrao sam i tu 7,8 h i završio u plusu smile

REZULTATI S PLANETWIN-a PO LIMITIMA :

http://i61.tinypic.com/8zqp1z.jpg


- Prošle sedmice sam odlucio da se prebacim na pacific poker i tamo nastavim dalje. Kupio sam handove za nl10 sa drugom i zasad ide jako dobro (ovih 27$ minusa na nl20 sam izgubio vs donka  neutral ) .

REZULTATI S PACIFIC POKERA :

http://i58.tinypic.com/qxpboz.png

...............................................................................

Ciljevi za mart mjesec :

- odigrati najmanje 120 h
- 40 000 handova
- naci coacha do kraja mjeseca i shotat nl20

...htio bih se i zahvaliti robi i preporuciti ga svima kojima je potreban RB deal.

Svi koji zele podijeliti iskustvo ili dati savjet slobodno tipkajte smile

Pozz svima do sljedećeg update-a big_smile GLLLLL na stolovima !!!!!!

Zadnji popravljao Muho91 (21-01-2017 15:48:10)

80

Re: Grinding through microstakes

Sretno Muho!

50

Re: Grinding through microstakes

tnx  palecgor

00

Re: Grinding through microstakes

Pozz svima,

Odlucio sam radit update svakih 3-5 dana...planirao sam ga napraviti jučer ili dan prije, ali zbog nevremena nisam imao struje puna 2 dana (došla tek danas predvecer). Već debelo kasnim za satnicom tako da cu za vikend morati odigrati po 8 h smile

S rezultatima sam jako zadovoljan i iznenađen koliko donkova ima na 888. Imao sam i dosad najbolji dan ikad, gdje sam uhvatio malo više od 8 stackova profita. Roll mi nije problem i do kraja mjeseca cu sigurno shotat nl20 sta god da se desi...prije toga naravno kupit par milja handova i pokusat se ustabiliti na nl20/30 , a nakon par coaching sessiona cu odlucit sa coachem planove za iduci mjesec.

Što se tiče same igre dosta sam napredovao i u nekim spotovima sam agresivniji, tipa kad je trebalo thin value betat river i izvuc max iz villiana ja sam uvijek birao pasivniji line i konstantno ili x/c ili checkirao behind. Da ne duljim previse, evo i rezultata za ovih 6 dana: 


http://oi62.tinypic.com/1z5rns8.jpg

GRAF :

http://oi57.tinypic.com/2enygs2.jpg

Zadnji popravljao Muho91 (21-01-2017 15:54:41)

30

Re: Grinding through microstakes

Lijepi graf i sretno s projektom!

00

Re: Grinding through microstakes

Gl, samo dalje tako naprijed smile

00

Re: Grinding through microstakes

@ Chain @ furiuz

hvala puno wink

Opet 2 dana ne igranja (pucala konekcija) ,od perfekcije do očaja ,4 dana čak ni BE ,pa onda 3 dana satnica k‘o u Milanovića smile + ROYAL

S rezultatima sam jako zadovoljan, ali ne i s volumenom (44h). Bilo bi i više da nisam imao već spomenutih zajebancija...počela su mi predavanja pa je i to sad problem jer ne mogu recimo grindat do 2h ujutro i onda ujutro rano ustajat. Broj handova nece biti problem jer sam počeo ubacivati i Zoom stolove koji su takodjer dosta fishy. Htio bi završiti ovaj cilj (120 h + 40 k hands) što prije tako da mi ostane dan ili dva na kraju mjeseca da odradim cjelokupni review. Sto si tice shota na nl20 odradio sam i njega jer sam vidio da dosta igraca koji igraju nl10 igraju i gore. Shot je prosao OK jer sam ovaj minus od dole pretvorio u + (oko 26$).

Iduci update ide za 5,6 dana...nadam se sa jos boljim rezultatima i vecim volumenom,,,Pozz svima do tada !!

REZULTATI :

http://s24.postimg.org/4dxpcgq2t/4_07_03_17_03.png

ROYAL

http://s28.postimg.org/o99m8bsvx/royal_flush.png

30

Re: Grinding through microstakes

Very nice. Super je kad si naplatiš. Obično kad dobiješ royal svi foldaju.  smile  big_smile

40

Re: Grinding through microstakes

tnx roba...ne znam sta je gore smile da ovo ne naplatim ili kad sam na BB i svi foldaju do mene a ja drzim AA i onda se tješim, nek su foldali mozda bi me neko natkupio big_smile

10

10

Re: Grinding through microstakes

Od zadnjeg update-a proslo je nekih 5,6 dana i opet su rezultati dosta dobri. Bio bi zadovoljan i da sam u ovom periodu zavrsio kao BE jer sam svaki session igrao bolestan. Od četvrtka me uhvatilia gripa i ne popusta.

Tokom sedmice vidio sam kod uskebasija objavu da traze jos 2 ili 3 igraca za coaching 4 profit. Popričao sam s njim i pekijem preko skype-a, poslao im svoje rezultate i primili su me u grupu. Dogovorili smo gotovo sve uslove i trebao bi krenuti od 01.04. Kako sam vec ranije planirao uzeti nekog da me coacha ovo mi je doslo k‘o kec na desetku.

Roll mi nije problem jer sam u ova 3 mjeseca skupio preko 3200 KM (oko 1800$). Nešto ću morati cash-outati, a ostatak ostaje kako bi sto prije moveupao na nl30. Nakon sto sam popricao s njima uskebasi mi je rekao da bi trebao početi od nl20 (jer je to uslov da nekog coachaju) i da dopunjavam sa 1-2 stola nl10 u slucaju da nema dovoljno fisheva na vecem limitu. Tako sam i napravio...igraci su malo agresivniji ali nista posebno. Igrao sam cak malo i nl30 (zbog donka na kojem sam imao jesus seat) gdje sam uhvatio skoro 2 stacka profita smile


REZULTATI 18.03 - 23.03


http://oi57.tinypic.com/2nrn3nl.jpg


Pozz svima do slijedećeg update-a smile i GL za stolovima !!

40

11

Re: Grinding through microstakes

Very nice. Uz uskebasija i pekija sigurno ces jos brze napredovati.

10

12

Re: Grinding through microstakes

Najbolji session dosad na pacificu smile NL20

http://oi58.tinypic.com/25g6pap.jpg

20

13

Re: Grinding through microstakes

Mjesec završen ranije nego što sam planirao. Trebao sam početi od jučer coaching4profit sa pekijem i uskebasijem, ali to smo morali odgoditi jer mi je skrill u eurima, a 888 u dolarima pa bi nas provizija dosta sjebala. Pronasao sam vec neko rješenje da to pokušam srediti, ali evo moram i ovdje pitati...jel se moze njima poslati na support da promijenim nekako valutu iz eura u dolare ili kako se moze dobiti VIP status jer sam čuo da se onda moze mijenjati valuta ?  smile

Ovako, što se rezultata tiče moram biti zadovoljan...ciljeve sam djelimično ispunio (oko 80h igre i nesto preko 30k hands), ali najvaznije da sam dobio ne jednog nego 2 prejaka coacha s kojim nastavljam dalje. Što se $$$ tiče ukupna zarada je 600,56 $ i to mi je prvi mjesec preko 1000 KM big_smile (550,56 w + 40,00 FDB + 10,00 $ što oni daju za vikend...RB je ostao na sajtu pošto sam morao hitno povući keš jer kasnije kako bi roll rastao i provizija bi bila još veća).

Nadam se da ću što prije ovo riješiti sa skrillom i da do pola iduceg mjeseca završim sa nl20...očistimo par leakova smile i da mogu se preselit malo i na nl30. Evo i sličica za ovaj mjesec  club  heart  diamond  spade

PO LIMITIMA :

http://oi61.tinypic.com/bf04zt.jpg


GRAF :

http://oi60.tinypic.com/rvd7hk.jpg


GL svima za stolovima...ako neko ima rješenje za skrill, neka javi ovdje ili na pm...pozz

90

Re: Grinding through microstakes

Vec sam jednom kolegi nekom prilikom rekao da je najjednostavnije rijesenje da napravis neteller u $.
Onda fino imas 2 novcanika u razlicitim valutama.
Na skrillu nemos promjenit valutu ni kao VIP. Jedino sto kao VIP mos dobiti je dodatan mail u drugoj valuti.
Takodjer imas opciju da zatvoris skrill acc koji imas i ponovo otvoris u drugoj valuti.

00

15

Re: Grinding through microstakes

Mislim da sam jednom razgovarao s supportom od netellera jer sam htio dodatnu valutu pa mi je rekla da mogu samo promjeniti valutu.
Idi na onaj njihov live chat i pitaj ih.

00

16

Re: Grinding through microstakes

@ rounder

Poslao sam ti pm.

00

17

Re: Grinding through microstakes

Pozzzz,

Evo da i ja bacim update , konacno. Svasta se nesto izdesavalo, pa ajde da krenem redom. Kao sto sam gore vec napisao početkom mjeseca sam krenuo c4p sa pekijem i uskebasijem i bas sam se zagrijao za to...igrao sam prvih par dana konstantno nl20 (dodavao ponekad i nl30 stol kad je bio neki mega donk prisutan). Možda ce glupo zvučat, ali više sam novca uzimao nekim lošijim regularima koji imaju tipa x/f kao PFR 80% ili fto3bet oko 70% , nego donkovima koji su mi konstantno uzimali pola, a nekad i cijeli stack. Bilo je i situacija kad sam do rivera odlicno stajao , ali onda morao foldat recimo 2p ili set  donku jer je ocigledno da sam na njegov shove ja behind.

Igrao sam i dosta pod pritiskom da napravim neki rezultat prije samog coachinga , ali jednostavno nije islo. E sad...zasto govorim cijelo vrijeme u proslom vremenu,,,zato sto sam nazalost zbog privatnih problema morao napustiti grupu i vratiti se na nl10. I ovim putem bi se htio zahvalit pekiju i uskebasiju sto se me primili u grupu i izvinut se sto sam ima potrosio par sati dragocijenog vremena.

Pokušat ću grindat par mjeseci nl10 (4-5 sigurno) , dok ne napravim neku lovu da imam sa strane i onda opet pokušat opet s nekim c4p ako vidim da ne mogu sam preci do nl50. Za to vrijeme cu pročitat 2,3 knjige , pogledat xy videa (samo od provjerenih coacheva/igrača)...postat cu i ovdje na forum statse detaljne pa cemo kroz komentare vidjet gdje grijesim.

Ispod cu postat grafove sa 888 i sa planetwin-a na kojem cu igrat kad ne bude akcije na pacificu.


PACIFIC (888)

http://oi60.tinypic.com/33yi4wk.jpg


PWIN

http://oi57.tinypic.com/1rubfc.jpg

...

Kupio sam i 1 mil. handova za nl10 + imam pretplatu kupljenu takodjer sa hhdealer.com gdje svaki dan stize oko 60 000 handova sta se odigralo za prethodni dan , pa ako neko hoce da podijelimo trošak nek se javi u inbox. Pozz svima do slijedeceg update-a i sretno za stolovima !!

00

Re: Grinding through microstakes

Sretno! Koje knjige planiras procitati? jel opce ima relevantnih knjiga osim theory of poker, applications of nlhe i easy game?
Disciplina i dobar table selection i crushat ces 10 i 20 na 888 bez problema smile

00

19

Re: Grinding through microstakes

Theory of poker ??? ko da sam tu knjigu imao , a ne mogu je nigdje naci...jel mozes poslat na pm ko ju je napisao da skinem ako nadjem u pdf-u.

Od ovih sta si nabrojao imam sve, easy game I & II , aplications, let there be range , blueprint,  poker in practine, verneerov vodic , i jos neke zajebancije sto mi je lik preko skype-a poslao. Kontam da je sve ovo ok i da je provjereno, osim let there be range nezz dal je to zastarjelo vec...mda je mnogi terete kao najbolju knjigu ikad napisanu.

Zadnji popravljao Muho91 (22-04-2015 02:05:19)

00

Re: Grinding through microstakes

Sve je to više manje zastarjelo osim Applications. Gledaj videe, postaj handove...

00

21

Re: Grinding through microstakes

E ovako imam problema sa depozitom na starsima. Prije par dana mi je dosao mail na skrill da moram verifikovat racun, što sam i napravio i pise mi kad se logiram na skrill acc , da je sve ok i verifikovano. E sad prilikom depozita na starse dobijam neke dvije eror poruke i nakon sto kopiram text  i zalijepim ga u search , kliknem na link i pojavi mi se onaj vrag za deposit. E sad kad kliknem na login pise mi da je moj account restricted for security reasons ??? .

Već sam im poslao 5 ili 6 mailova, medjutim jos nisam dobio odgovor...jel imao neko slicnih problema da ima rješenje sta da uradim ??

Zadnji popravljao Muho91 (17-05-2016 14:53:54)

00

22

Re: Grinding through microstakes

Ako šalješ majlove Skrillu pošalji samo jedan jer kad pošalješ idući opet ideš na kraj liste.  NIsam skužio dali ti je acc na Skrillu sad zaključan ili ne, ali ako nije možda nije problem u Skrillu, pošalji mail Starsu, ali prije toga updateaj softver starsa pa probaj opet

when you feel like quitting think about why you started..
00

23

Re: Grinding through microstakes

Ja isto nisam odma verificiro Skrill, probo sam prije mjesec dana, ali još uvjek mi nisu verificirali

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

24

Re: Grinding through microstakes

Ma meni i je verifikovan prije par dana, ali ne znam iz kojeg jebenog razloga mi ne daju uplatu na starse kad sam poslao sve podatke. Ovdje na skrill accountu pise verified, ali nisam primio niti jedan mail od njih da je sve ok.


http://oi58.tinypic.com/2ezinox.jpg

00

Re: Grinding through microstakes

Za koji dan ce ti biti potvrdeno tek kad ti mail dode. Meni je isto na accountu pisalo tako a tek kad stigne mail bude verificiran. Sa karticom njihovom mi je isto par dana nakon sto sam je aktivirao dosao mail i tek sam je onda mogo koristiti.

E u ono sto Tinac kaze ne salji im vise mailova jer ih procesiraju kako stizu po redu..

Zadnji popravljao StokaGodine (27-04-2015 23:37:31)

00