Tema: Pokerstar VIP Store

Pozdrav svima u zajednici!

Imam pitanje vezano za Pokerstars VIP Store odnosno naručivanje elektronike. Uzeo bi neki mobitel ili tablet na FPP bodove pa me zanima da li se plaća neki porez ili carina na artikal. Kontam da ne bi trebalo, pogotovo sad kad smo u EU ali nisam imao iskustva sa elektroničkim proizvodima pa da provjerim. Ukoliko je netko naručivao slično, molio bi da objasni proceduru navedenog.

Unaprijed hvala i pozdrav,

Mario

00

2

Re: Pokerstar VIP Store

Za EU mislim da šalju iz Engleske tako da nema nikakve carine...

00

3

Re: Pokerstar VIP Store

Zašto želiš naručivati elektroniku za FPPe? Za stvari koje sam gledao ne sjećam se da sam naišao na nešto jeftinije, a onda imaš i problem s garancijom. Inače, možeš kupiti ovdje istu tu stvar koju imaju u VIP storeu i onda ti FPPe zamijene za dolare, samo im skeniraš račun.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Pokerstar VIP Store

gmiko napisao:

Inače, možeš kupiti ovdje istu tu stvar koju imaju u VIP storeu i onda ti FPPe zamijene za dolare, samo im skeniraš račun.

Nisam znao za ovu opciju, probat ću iskemijati nešto na takav način, hvala.

Pozdrav

00

Re: Pokerstar VIP Store

Pozdrav!
Htio bi kupit no limit kapu iz PS VIP storea za 700 FPP. E sad me zanima kad mi ta kapa dode na kucnu adresu hocu li im morat placat neke troskove carine i dostave? Molio bi da odgovori neko  ko je vec kupovao preko njih, hvala

00

6

Re: Pokerstar VIP Store

777BAJA777 napisao:

Pozdrav!
Htio bi kupit no limit kapu iz PS VIP storea za 700 FPP. E sad me zanima kad mi ta kapa dode na kucnu adresu hocu li im morat placat neke troskove carine i dostave? Molio bi da odgovori neko  ko je vec kupovao preko njih, hvala

Slobodno naruči...nema dodatnih roškova...

00

Re: Pokerstar VIP Store

Maki napisao:
777BAJA777 napisao:

Pozdrav!
Htio bi kupit no limit kapu iz PS VIP storea za 700 FPP. E sad me zanima kad mi ta kapa dode na kucnu adresu hocu li im morat placat neke troskove carine i dostave? Molio bi da odgovori neko  ko je vec kupovao preko njih, hvala

Slobodno naruči...nema dodatnih roškova...


Hvala!

00

Re: Pokerstar VIP Store

gmiko napisao:

Zašto želiš naručivati elektroniku za FPPe? Za stvari koje sam gledao ne sjećam se da sam naišao na nešto jeftinije, a onda imaš i problem s garancijom. Inače, možeš kupiti ovdje istu tu stvar koju imaju u VIP storeu i onda ti FPPe zamijene za dolare, samo im skeniraš račun.

Koji su uvijeti za ovo da li mora predmet biti potpuno identičan, kupljen u određenoj trgovini ili?

00