Tema: Cao

Pozz, poceo sam nedavno igrat poker, igram na 888 poker(skuzio sam da su rebuy-evi odvratni tako da vecinom igram microlimit NL2-NL5)
Student sam na tehnickom fakultetu tako da mi elementarna matematika u pokeru ne predstavlja problem.

trenutno citam http://dompokera.ru/bib/1_001.pdf iako nisam prevec odusevljen knjigom, ima nesto gresaka i prebazicna je.

na forumu sam nasao pod "strategije" dio za mikrolimite i to mi je stvarno jako puno pomoglo.
planiram jos procitat "let there be range" - imam ju u pdf.

od programa koristim holdem manager 2 iako nevidim veliku korist (vpip i pfr znam otprilike po covjeku i sam ocijenit).

eto, ako imat kakve sugestije u vezi knjiga, programa i sl. slobodno smile

20

Re: Cao

Dobrodosao na forum big_smile

Knjige su ti u danasnje vrijeme malo outdated pa bih ti moj savjet bio da bolje investiras novac u video tutoriale o vrsti igre koja te najvise zanima.Video tutoriali sadrze sve sto i jedna knjiga ali je puno dinamicnije i jednostavnije za ucenje jer se sve odvija pred tobom i tako mozes odmah i sam vidjeti kako i zasto je neka ruka odigrana na ovaj ili onaj nacin.

Moja preporuka je da igras 6 max cash game jer je zaista najbolji nacin za ucenje i zaradu para i nemoras cekat posebno odredeno vrijeme kad hoces igrat a i varijacija na turnirima zahtjeva zaista dobar BR.Btw sto se knjiga tice ja ih imam dosta ali uglavnom su sve nove kupljene preko amazon a ostalo sam dobio od frendova i ekipe sa foruma pa mogu ti dati sto hoces od tih koje imam.

Ako si zainteresiran nadi si ljude koji imaju isti interes kao i ti pa formirajte neku skype grupu i radite rewiew hendova ili jednostavno razgovarajte o poker strategiji jer ces tako cuti razlicita misljenja o istome problemu sto ti moze zaista puno pomoci.Posto si matematicki dobro potkovan sama poker matematika je cista tablica oddsa i outsa a sve ostalo dublje te jos netreba zanimati a ako te bas zanima imam i knjigu o tome pa racunaj big_smile.

HUD od HEM2 je jako korisna stvar i moj savjet ti je da naucis sto bolje raspolagati sa HUDom,razni forumi ti vec daju dosta informacija o tome.

Puno srece ti zelim i zapamti si jednu stvar koju sam sam naucio.Poker ce ti vratit onoliko koliko si mu dao pa ako imas ikakvih ozbiljnih planova onda grij stolac i puno uci!Igraj najbolje sto mozes,gledaj di su ti greske,postaj hendove i pitaj ljude(budi dosadan!!),trazi leakove u svojoj igri i gledaj da sve nedostatke ispravis na vrijeme.

Molim te ako te nesto specificno zanima pitaj slobodno jer sam se sad raspisao koda radim lektiru.

aj odo ja na Kanter big_smile idem Ruse rasterat sa Kalasom big_smile

E da...vidis knjige....ako citas previse knjiga i necitas ih sa razumijevanjem neces puno profitirat od citanja, isto tako ako jednostavno previse knjiga citas zbunit ces mozak.Fokusiraj se na literaturu koja je iskljucivo namjenjena za tvoju igru kako npr 6 max cash ili MTT.

You tube ti je pun poker videa pa koristi to za pocetak i uci a nakon toga na felt i napadaj.Poslije svakog sessiona rewiewaj si hendove za koje mislis da si krivo odigrao...koliko znam na HM2 mos i zabiljezit hend pa ti je lakse al neznam kak se to radi.


Molim te da detaljnije pitas pa cu ti bolje odgovoriti na pitanje

Aj sad s Bozjom pomoci big_smile

Just Fold It
00

Re: Cao

Dobrodošao na forum. Slažem se s BlueWhale-om.

A najvažnije od svega: slobodno pitaj sve što te zanima, tako ćeš najprije naučiti pošto ćeš odmah dobiti konkretan odgovor.

00

Re: Cao

jel bi mogli preporucit neki video tutorial (serijal) da se mogu podic do NL10-20.

razmisljao sam uzet neki coaching al mi se cini da u ovoj fazi u kojoj sam sad nisam toliko pozeljan student (NL2), tako da razmisljam da se podignem pa onda...

00

Re: Cao

Najbolje ti je platiti clanarinu od 9,99$ mjesecno na runitonce.com(mozes i s nekime po pola ili vise vas).
Mozes gledati sve Essential Pro videe.

00