Tema: Skrill-pin

Bok!
Dobio sam novu karticu .danas sam htio dignut novac a nisam mogao jer mi pin ne valja kucao sam stari pin.I sad me zanima novi pin nisam dobio poštom dali ču ga dobiti? a novu karticu imam oko tri tjedna.

https://web.facebook.com/55RedBull55-363479540704489/
00

2

Re: Skrill-pin

debili

natezem se s njim od pocetka 9.mj. nisam uopce mogao narucit karticu na pocetku. potom, kad sam dobio tu opciju i kad je kartica napokon stigla, pin nije radio kao i tebi. slijedi dopisivanje u kojem im treba po 3-5 dana da odgovore. na kraju su mi otkazali novu karticu i rekli da narucim novu tako da sad opet cekam

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Skrill-pin

55redbull55 napisao:

Bok!
Dobio sam novu karticu .danas sam htio dignut novac a nisam mogao jer mi pin ne valja kucao sam stari pin.I sad me zanima novi pin nisam dobio poštom dali ču ga dobiti? a novu karticu imam oko tri tjedna.

Meni je pisao pin kad sam se logirao na Skrill i aktivirao karticu.

10

Re: Skrill-pin

ja kada sem aktivirao karticu nisam ništ primjetio.. Sad mi šalju da odem na njihovu stranicu za pin odijelak mastercard da vidim koji mi je pin.a ja ništa ne nalazi i ne znam doći do toga ..Pa molim nekoga tko zna da mi točno da upute kaj da napravi i gdje se to nalazi naravno meni je i teže jer slabo baratam s engleskim  unaprijed i hvala na suradnji

https://web.facebook.com/55RedBull55-363479540704489/
00

Re: Skrill-pin

Ne vidim sad tu opciju gdje je pin,ja sam to imao kad sam isao aktivirati karticu.

Posalji im mail da nisi upisao pin i da ti ga ponovo posalju.

00

Re: Skrill-pin

55redbull55 napisao:

ja kada sem aktivirao karticu nisam ništ primjetio.. Sad mi šalju da odem na njihovu stranicu za pin odijelak mastercard da vidim koji mi je pin.a ja ništa ne nalazi i ne znam doći do toga ..Pa molim nekoga tko zna da mi točno da upute kaj da napravi i gdje se to nalazi naravno meni je i teže jer slabo baratam s engleskim  unaprijed i hvala na suradnji

Jesi aktivirao karticu?Ako nisi moras naci "Activate your new Skrill prepaid Mastercard" i kad to napravis pojavit ce ti se.

00

Re: Skrill-pin

Kartica mi je aktivna aktivirao sam je ..ali nemam pojma za pin jeli se pokazalo i je sma li opće kaj ukucao i sad se ne pokazuje ništa za pin jedino ima pin za račun skrill ali ne za karticu u postavkama..probo sam postupak ponovne aktivacije kartice i ona se pokaže kod  ali ne fukcionira na tom prozorćićuod aktivacije...ali kažu da ne stranicam njihovim ima da si mogu provjeriti pin ali ja to ne pronalazim zato ražim pomoć od vs jeli znate aod njih čekam odgovor....

https://web.facebook.com/55RedBull55-363479540704489/
00

Re: Skrill-pin

Logiraj se na skrill , odi na skrill  prepaid card ,tamo u prozoru di je slika kartice imas ponudjeno pin retrevial, tu klikni pa vidi. U tom istom prozoru imas ponudjeno ,replace damaged card ,cancel card i stosta drugo.

Zadnji popravljao jopezg (29-09-2016 20:19:53)

00

9

Re: Skrill-pin

imas identicnu situaciju kao i ja. posalji im screenshot mastercard skrill card kartice u kojoj se ne nalazi pin i onda ce ti otkazat postojecu karticu i poslat novu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Skrill-pin

OMG..Sad sam dobio drugu novu karticu sami je poslali i neda mi  aktivirati poslali poruku da je treći put..koma....a danas sam ih tražio novu karticu dami pošalju..što če sad napraviti..

Zadnji popravljao 55redbull55 (05-10-2016 16:38:35)

https://web.facebook.com/55RedBull55-363479540704489/
01

11

Re: Skrill-pin

upravo mi je postar donio 3 (rijecima: TRI) kartice!?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Skrill-pin

Hahahah
oni su prolupali-ja imam dvije.wtf

00

13

Re: Skrill-pin

milac napisao:

upravo mi je postar donio 3 (rijecima: TRI) kartice!?


vide kolko imas na racunu  pa racunaju da ti nece bit jedna dovoljna big_smile

Zadnji popravljao puki86 (10-10-2016 14:14:29)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

14

Re: Skrill-pin

hahaha, sigurno big_smile

zvali su me. nesto sam aktivirao, nesto bacio. ipak nisam tak pun big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00