Tema: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

http://hr.pokerpro.cc/admin/inc/image.php?i=860236972_tax.jpg&w=130

Još jednom porezna služba je najveći dobitnik WSOP Main Event finalnog stola...

Pročitaj vijesti...

00

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

jel zna itko kako bi bilo da je netko na tablici iz hr?

00

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

Isto ko i amerima. Odmah ti umanje isplatu za njihov porez i tek kad i ako doneses potvrdu da ces kod nas platit porez ti vrate taj njihov dio.

00

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

roba59 napisao:

Isto ko i amerima. Odmah ti umanje isplatu za njihov porez i tek kad i ako doneses potvrdu da ces kod nas platit porez ti vrate taj njihov dio.


okej to, ali o koliko % pricamo?

00

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

Pa piše ti na slici kolko je svaki amer dobio. Lako se izračuna.

00

6

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

nama 30% ide

00

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

30% je za Hrvate, to se na live poker misli?

Ako sam dobro izracunal Amerikanci imaju porez 42%, ak ce biti isti postotak za online poker kad se legalizira u SADu, jadan onaj koji ce grindat tamo. Fuckas rake od 10% na turniru kad ti drzava udari 40% jednostavno zato jer mogu, ali uh zbilja treba poprilican ROI na live turnirima da se pokrije samo rake nakon kaj od winningsa jos uzmu porez.

00

8

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

da dok igras u sad, dok igras negdje drugdje generalno nema ak ne postoji neki zakon kao u sad, a ja neznam za neku takvu iskreno

amerikanci nemaju fiksnu stopu nego onda ovisi o tome iz koje je savezne države, tipa u nevadi je tak negdje oko 42 ak sam dobro procitao, ruane ili vayo cini mi se placaju preko 50%
amerikanci su imali i prije black friday-a porez na poker kolko ja znam...

00

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

roba59 napisao:

Pa piše ti na slici kolko je svaki amer dobio. Lako se izračuna.

mislio sam koliko % bi hrvat platio na dobitak sa WSOP (ili bilo kojeg drugog trunira), a ne amer
tih 30% o kojima svi pricaju su za igre kladenja i lutrijske dobitke, u zakonu (http://www.zakon.hr/z/315/Zakon-o-igrama-na-sre%C4%87u) ne pise nista za poker. Zanimljivo je kako u biti nitko ne zna tocno i svi vise manje nagadaju.

00

10

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

na wsop-u je 30% poreza na svaki dobitak preko 5k$. to je to

00

11

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

Vatroslav napisao:
roba59 napisao:

Pa piše ti na slici kolko je svaki amer dobio. Lako se izračuna.

mislio sam koliko % bi hrvat platio na dobitak sa WSOP (ili bilo kojeg drugog trunira), a ne amer
tih 30% o kojima svi pricaju su za igre kladenja i lutrijske dobitke, u zakonu (http://www.zakon.hr/z/315/Zakon-o-igrama-na-sre%C4%87u) ne pise nista za poker. Zanimljivo je kako u biti nitko ne zna tocno i svi vise manje nagadaju.

Nema ti veze naš zakon. To se uzme za američki porez, osim ako ne doneseš potvrdu da ćeš platiti porez kod nas.

Nije nagađanje samo nisam znao da svaka država u americi ima drugačije poreze. Evo, Sheed ti je točno odgovorio, on je bio ove godine tamo. I napominjem još jednom, tih 30% neide našoj poreznoj.

00

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

Aha, a kak onda pise za Belgijance da njima nije odbijeno 30%???  Tih 30% onda ide samo na drzavljane u cijoj drzavi se oporezuju igre na srecu?

00

13

Re: Tko je platio najviše poreza na WSOP Main Event finalnom stolu?

Već imaju dokument da ne oporeziju Belgijance, Engleze (neznam dal još koje).. Uzmu svima od kojih nemaju dokaz da se ne oporezuje.

10