Tema: Socijalna komunikacija

Kao što i po naslovu ne možete odmah zaključiti u čemu je riječ, radi se o tome da u mojoj okolini baš i nema ljudi s kojima bi mogao pričati o pokeru i koristiti neki poker žargon, a pri samom pokušaju ljudi me počneju gledati kao da imam Aspergerov sindrom ili tako nešto, a i večini ljudi koje znam to izgleda otprilike ovako poker=droga=terorizam=pedofilija=ne slaganje kreveta ujutro.... strašno zar ne?
Moji problemi su sljedeči: 1) Nemam ni jednog prijatelja s kojim bi mogao raspravljati o pokeru nebitno dal je riječ o poker sceni, mojoj osobnoj igri i bilo čega drugoga kaj ima veze s tim, osim na forumu ali to jednostavno nije to kad ne poznas nikoga
                                           2) engleski vise manje razumijem ali kad krenem čitati neki pokeraški članak često se osječam kao da pokušavam razumjeti pijanoga Oreškoviča koji mi pokušava objasniti nešto o ručnom samoubojstvu besmrtnih kukaca.
Poanta svega je takva da bi mi po mojem mišljenju pomoglo da imam  skim razgovarati o tome,a da nije riječ samo o forumu nego da zapravo pozajem nekoga, a to je najlakše riješiti na način da me netko od vas doda na face, skype viber ili neko takvo čudo pa da mogu s nekim raspravljati o pokeru i to mi je sigurno najbrzi nacin da pohvatam sve te izraze.
Naravno da bum malo dosadni s pitanjima na početku ali barem ce vasa srca biti ispunjena toplinom jer ste nekome pomogli hahahah
pa ako netko ima malo dobre volje nek se javi u PM da razmjenimo podatke, ipak če to možda biti početak divnog poker prijateljstva smile

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

Re: Socijalna komunikacija

Većina nas nema poker prijatelje sa kojima se viđa svakodnevno, članovi smo skype grupa u koje nije problem upast.

Za engleski imaš mnoge besplatne programe, a ako tražiš prijatelje upiši tečaj u nekoj školi stranih jezika i možda nađeš nekog.

Toplo preporučam da počneš čitat knjige, a kao prvu uzmi  https://www.vbz.hr/knjiga/carnegie-dale … nost-ljudi

Sretno

00

Re: Socijalna komunikacija

hahahaha ok mozda sam malo previše dramatiziral.
ali zapravo sam samo želio upasti u neku skype grupu samo neznam kome se obratiti i kako to funkcionira eto tako.

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

Re: Socijalna komunikacija

Sve ok ali ovu knjigu preporucam i ja bilo kome, ne samo ako netko misli da se cudno osjeca u drustvu, all around je super knjiga zbilja smile

Ja imam englesku verziju "How to win friends and influence people", a zanimljiva mi bas zbog ovog drugog djela smile

Zadnji popravljao Stormpay (26-11-2016 19:40:02)

00

Re: Socijalna komunikacija

ovo definitivno ne ide u željenom smjeru hahaha

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
30