101

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Preporučio bi ti da počneš na PartyPoker-u, ako se registriraš preko PokerProa dobivaš puno pogodnosti: Besplatne ulaznice, svaki tjedan $200 PokerPro i $250 Bankroll Booster Freerolli, odličan Cashback i još mnogo toga..

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Ljudi vole rabiti izraz fishevi mada oni neznaju što to točno znači u poker terminologiji i kako oni igraju, a sebe predstavljaju kao da znaju igrati kad su dobili tamo nešto na sreću. Ja kad sam počeo igrati poker za novce na prijedlog prijatelja, izgubio sam početni ulog, ali ja se tako brzo ne predajem, pa sam si već nakon mjesec dva vratio potrošeno i nakon par mjeseci bio u profitu. Kako sam to napravio? Učenjem teorijskim, učenjem na iskustvu i primjeni. Pročitao sam već par knjiga, gledao neke primjere na youtubeu kako prevariti igrača, jer uostalom to je i igra gdje se moraš naučiti manipulirati, a ne samo automatski tipkati na određene karte i određeni ulog prema oddsovima. Mor se znati kako igrati protiv određenih igrača, gdje su oni slabi i jaki i primpremiti svoju strategiju. I lijevai desna polovica mozga moraju biti uključena u igru. Još dan danas učim, pravim greške i ispravljam se. U turniru su najvažnije tri stvari, jačina karata, pozicija i broj čipova. Tako da u odnosu na ova tri aspekta primjenju se određeni potezi prema određenoj situaciji. Nije isto igrati na 6 ili 9 igrača na stolu, nije isto igrati s određenim tipovima igrača fishevima, manjacima, slonovima, kamenima, majmunima, sharkovima, itd. jer za svakog od njih moraš imati određenu strategiju. Ja sam više za turnirsku igru, a ne za cash jer sam se tu više isklesao kao igrač. Tako da svatko za sebe može reči da zna igrati, a pitanje da l ima mozak holdenm primitivca,holdem sapiensa, holdem erectusa ili holdem mozak.
Pozdrav

00

103

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Mconventer  tvoja objava ne sadrži odgovor na postavljeno pitanje tako da nemam komentara nažalost sad .

00

104

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

bobek ako ti je cilj ucit onda igraj fastforward na partyu a ako sa tim znanjem koje imas sad zelis pare onda aj na super il na neku azijsku stranicu sa puno fisheva a mcconverter svaka cast ipak nisi fish oprosti ps: javi se za heads up

00

105

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Naravno da mi je cilj učit igru jer ništa ne ide preko noći.

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Ja  bi ti preporučio neke od iPokera (Titanpoker, WilliamHill poker bet365 poker), zašto, zato jer se tamo mogu naći lošiji igrači i mekaniji igrači za razliku od ovih velikih sajtova kao što su Pokerstars, 888 poker. Btw mwni su blokirali profil na 888 pokeru i nisam mogo izvući pare van jer sam imao tri profila.

bobek09 napisao:

Mconventer  tvoja objava ne sadrži odgovor na postavljeno pitanje tako da nemam komentara nažalost sad .

10

107

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Hvala puno Mconventeru.

Htio sam pitati pošto je ova jedna od aktivnijih tema na forumu, da li ima neko zainteresiran da me doda na skype  da ga tu i tamo mogu pitati  pitanja  ako negdje zapnem sa učenjem pokera bilo bi mi puno lakše.


Hvala unaprijed.

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

bobek09 napisao:

Hvala puno Mconventeru.

Htio sam pitati pošto je ova jedna od aktivnijih tema na forumu, da li ima neko zainteresiran da me doda na skype  da ga tu i tamo mogu pitati  pitanja  ako negdje zapnem sa učenjem pokera bilo bi mi puno lakše.


Hvala unaprijed.

moja ti je preporuka da igraš na supersportu za početak jer tamo imaš dva freerola dnevno, odnosno tri. Igraj te freerolove par mjeseci  i usput uči o igri. Depozitiraj maksmilno 100 kn i igraj minimalne limite cash igre. kad misliš da si bolji i nešto zaradio nemoj se zaletavati, pazi na bankroll. to je posebna tema. meni je dosta pomogla knjiga arnold snyder tornament poker strategy za turnirske igre. samo onako kako tamo igraju je katastrofa jer iskusni igrač zna da tamo ima dosta fisheva i manijaka , zato pazi.

00

109

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Pozdrav dižem temu imam par pitanja  smile

Igra tko na SuperSportu?

znam da je software relativno oke. Zanima me jel zna netko koliki j rake? postoji neki rakeback? da li podržava Holdem manager?

when you feel like quitting think about why you started..
00

110

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Rake je bolestan na supersportu, trenutno nema rakeback nego imas 2x free turnir ako si odigrao nekoliko k hendova mjesecno.

Mene zanima sljedeci, da li je moguce da supersport ima software koji rade takve spotove da se pare gurnu u pot i da supersport onda bere masni rake?

Tipa flopa se set vs 2 para i tako slicne situacije...

Nemam neki volumen igranja na SS jer sad igram samo preko vikenda i kad imam slobodnog vremena, ali sam na tom malom volumenu primjetio takve pizdarije koje se dogadjau prej***** cesto...

PS

Moje misljenje definitivno da je software tesko smece, namjesteno tako da se novci guraju sto vise u pot i da uzimaju bezobrazni rake.
Hendovi koji se desavaju na ovako malom volumenu su presmjesni.

Moja preporuka siroko izbjegavati.

Zadnji popravljao g0suboy (23-06-2019 15:31:16)

10

111

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

pozdrav , procitao sam sve u ovoj temi i lako je zakljuciti da se zale samo fishevi, pa me zanima dali je itko ko je inace regular na microsima probao igrati na supersportu i dali je radio profit na veci broj ruku.

00

112

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Ja imam zasad mali sample, ali izgleda obečavajuće.Igram mikrose i tamo (NL50).Igra je dosta soft, puno pasivnih igrača (pogotovo preflop).Znam neke koji igraju više limite i ide im ok.
Ovo je moj graf na 20k handova:
https://i.imgur.com/wGkvy3N.jpg

Zadnji popravljao WetBoard (27-03-2020 13:49:41)

10

113

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

WetBoard napisao:

Ja imam zasad mali sample, ali izgleda obečavajuće.Igram mikrose i tamo (NL50).Igra je dosta soft, puno pasivnih igrača (pogotovo preflop).Znam neke koji igraju više limite i ide im ok.
Ovo je moj graf na 20k handova:
https://i.imgur.com/wGkvy3N.jpg

kako si izvuka graf sa SS

00

114

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

preko HEM-a, imaš za kupit hand converter za SS.

Zadnji popravljao WetBoard (28-03-2020 11:07:43)

00

115

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Danas ujutro je bilo high stakes akcije na supersportu, jel tko ispratio možda?
Igrali su Daci iz Skopja i Dalmatin iz Zagreba i to bili su po 400bb deep, znači da se dosta igralo i to 50/100kn.Kolko sam uspio vidit Dalmatin je izvukao deblji kraj. Ja ovo prvi put vidim tu, jel se i inače igra tako jaka igra?

Zadnji popravljao WetBoard (14-04-2020 16:23:08)

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Poceo sam prije dva mjeseca igrati poker i odlucio se na freroll varijantu i ucenje preko ovoga foruma i poznatih engleskih foruma , ali jedno mi nije jasno a evo nailazim ovdje na post o supersportu , igram na Ps i PP frerollove ali vidim da supersport nudi isto tako svaki dan freroll turnir , ali nije mi nikako jasno zasto  bi ja nastavio igrati freroll na supersport aplikaciji ako svaki puta bude  sveukupno 300 online igraca a u turniru 600-700 , prijava traje 5 minuta prije turnira  i ja mislim da je nemoguce da 300 ljudi dodje prijavi se i izadje s turnira , sigurno stavljaju svoje botove i u to sam uvjeren vise puta  , mozda i grijesim ali svakako po mome misljenju   neisplati  se igrati na malim stranicama kao sto je supersport ,Takoder ista je aplikacija  kao Wwin poker , imaju iste frerollove iste nazive za turnire a na cash tableu se uvijek dogodi da dva ili tri igraca imaju setove a cetvrti igrac ima  nutse kako bi se sto vise novaca stavilo u pot da bi oni rake dobili , dok na PP i PS  ili live pokeru znate i sami kako je tesko da cetiri igraca imaju nesto  s cim bi napadali pot   ,neka me ispravi neko ako grijesim ali izbriso sam tu aplikaciju i nemislim ju vise instalirati ,

Zadnji popravljao Domagoj47 (28-05-2020 20:07:35)

00

117

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Uplacivao sam vise puta bankroll od 200 300 kn na super sport. Dakle, ja sam rekreativni igrac, ali primjecujem kako 90 posto igraca tamo nema pojma ni sta je pozicija, a kamoli sta drugo. Pasivni su, samo callaju, nakon pola sata igre za stolom tocno znas jacinu handa pojedinog igraca, jer su im rejzovi i bet uvijek isti, slicni.  Necu uopce nabrajat cega sam se svega nagledo, evo sad lik u roku 20 minuta ima KK drugi AK tref bio je rejz i rirejz preflop i na flopu all in.. Onda lik opet dobije KK par ruku poslije, protivnik ima AA, rejz rirejz all in, na stolu skala izleti spasi ovog, par ruku poslije liku river ispadne 2 imao 22, placao velik bet, ovaj drugi imao boju do A nakon flopa.. 5 min kasnije ja imam KK rejzam na 20 kn  2/4kn  on 60..ja do 140 on all on 500 kn, ispratim i eto..ma nije bitno to uopce sad, svaki put kad sam uplatio bankroll gledao sam jako cudne situacije koje su se dogadale u kratkom vremenskom periodu i to uvijek u korist jednog igraca za stolom.. Svida mi se igra, volio bih uloziti vremena i truda sa pojacam igru. Molio bih savjete pro igraca, gdje da igram na kojem sajtu, i zanima me da li tko stvarno zivi od tog pokera, jer ovdje citam tko god pise po forumu da gubi bankroll ili stagnira.. Da li sve te poker kuce imaju svoje botove ili namjestaju igru prema svojim nekim ciljevima, da li se stvarno moze zivjeti od pokera ili je to sve prevara i dobra reklama za budale?

00

118

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

matt92 napisao:

raca tamo nema pojma ni sta je pozicija, a kamoli sta drugo. Pasivni su, samo callaju, nakon pola sata igre za stolom tocno znas jacinu handa pojedinog igraca, jer su im rejzovi i bet uvijek isti, slicni.  Necu uopce nabrajat cega sam se svega nagledo, evo sad lik u roku 20 minuta ima KK drugi AK tref bio je rejz i rirejz preflop i na flopu all in.. Onda lik opet dobije KK par ruku poslije, protivnik ima AA, rejz rirejz all in, na stolu skala izleti spasi ovog, par ruku poslije liku river ispadne 2 i


Pozdrav Matt, igra je jako soft na supersportu, no problem supersporta je što ne nude rakeback, te jako rijetko imaju promocije.
Na sajtu nije moguce imati HUD niti extractati svoje handove tako da nikad ne mozes biti siguran i legimitet igre.
što se tiće dogovaranja i botova, isto je moguće da postoje botovi a dogovaranje je sigurno pristuno.
Znale su se dešavati i jako ćudne stvari na turnirima gdje turnir stane, nitko ne dobiva karte a blindovi odlaze te igrači kao na ruletu čekaju koji će ispasti.  Što se tiće zivljenja od pokera, moguce je..  ali potrebno je uloziti mnogo vremena prije nego igrac postane "breakeven" a tek onda profitabilan

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Zašto ljudi ne prijavljuju likove koji igraju zajedno?
Ja već nekoliko dana mailove šaljem, valjda sam ih 100 poslao dok, citiram korisničku službu, poker administrator nije reagirao.
Sljedeći dan su napravili nove nickove i nastavili.

Trenutno su im ovi:
Alies9
Teilistil
Golsten
Liaskiliv

Ne znam što bih rekao, ovakve jednostavne prevare bi trebali rješavati instantno.

00

120

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

mislim da je ljudima lakše otići igrati negdje drugdje nego prijavljivati kad je support loš, nažalost nisam ni siguran da ih previše briga

00

121

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Glupo bi bilo rec da je namjesteno jer i na Starsu se dogode neke cudne situacije sa backdoor flush ili straightom..Ali...
Supersport kao stranica mi je ponudila previše lošeg iskustva:

1. Prije mjesec dana još je postojao 10k turnir i igrao sam deep stack paralelno mislim 6-max.
Na oba turnira sam ispada na tako bolestan nacin.
Prvo platim 3-bet sa pozicije BB ja chip lead on par tisuca manje.

Ja KQs  flop A J T

Ja Check  on raise 1.5 pot ..

Iskljucim opciju da ima AA JJ

Turn 6 odma tuce All in ja placam river pada 6. On A6

Iduci turnir  ja QKs on A10

Floop A J 10 7 10

Ispadam na dosta slican nacin.

Zadnji turnir AA on AJ

Flop 3 5 J..  turn J river K

Tu i tamo bacim cash game ali toliko cudnih handova i bad beatova...tipa imam flopani set 22 check check deler botun 220hrk ja call bb all in deler fold ja call ....pot 3700 ...flop 2 5 7 ..lik ubode poker 5 do kraja...

Bilo je dosta cudnih situacija u nizu di umiru KK AA od handoba kao sto su 3 10  J3 i sl.

Moj osobni dojam je da SS vise vuce na scam jer previse idiota bude nagradeno za placanje za vidit floop sa Q6 u 4-bet ruci

Igra sam i jace blindove postoje 3-4 igraca koji tamo znaju sta rade ostalo je pobjedivo i citljivo.

Kad neko spomeme 50/100 samo cu rec da je Dalmatin u jednom danu ispušio +-60.000 bez ikakve sanse za dobitkom.

U 10minuta na SS sa 400kn ulaza dosa sa do 2900kn u par ruku i to dvaput flopa monster sa rucnim parom 33 protivnik bi ima KK ili QQ.

Vratio sam se u igru nakon nekih 8-9 godina ne igranja ali SS zaobilazim osim ako se ne zelim iznervirat jer ako je netko hot seat to je nesto bolesno.

Pokerstars daje dozu sigurnosti i manjak vjerojatnosti da je namjesteno.

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Nisi jedini, primijetio sam to i ja, a i gotovo svi s kojima sam razgovarao. Utvaram si da sam dovoljno milijuna handova odigrao da ne cendram zbog par izgubljenih stackova.

Moje je mišljenje da stvar funkcionira tako da povećava vjerojatnost povezivanja podijeljenih handova s boardom, ali ne uzima u obzir daljnje akcije igrača. Npr, puno puta sam foldao neki mali PP jer je prije mene bilo 3betanja, na kraju board ispadne da su protivnici imali AA, KK, bar jedan je pogodio set, a pogodio bih ga i ja sa svojim malim pocketom. Naravno, tu su i ostale situacije, poput gađanja runner runner drawova, ili situacije kad netko ima top full, a drugi quadse. Teško je sad objektivno reći jesu li frekvencije prevelike, ali dojam je da se to događa puno češće nego na ostalim sajtovima, još kad veliki broj ljudi zapazi isto...

Bitnije od toga, iako ih bombardiram mailovima od ponedjeljka, gore navedeni nickovi još uvijek nisu banirani. Malo je reći da mi je povjerenje u sigurnost na sajtu poljuljano.

00

123

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Istina ! Meni stvarno nije bila stvar novca tako sam i napisa mail supetsport timu.
Zanimalo zasto koriste nekakve zynga algoritme i nagrađuju morone.
Lik me conflipa sa 10 3 i 3 turnira u nizu mi ubija prejake pockete ili AKs.
Osvojio sam par turnira na tako bolestan nacin da mi je bilo neugodno.
Lovim skalu upecam je protiv protivnikovog flopanog seta,backdoor flushevi i skale.
Ukratko radi se o tome da je prije bilo tipa 115ljudi koji su redovno dolazili na turnire sada jedva 50-ak i to je rezultat svega toga o cemu pricamo.
Ima jedna scena kad sam gubio u nizu AA protiv AQ ili 10 10 protiv 10 J i iznerviram se padnem na 3400 cipova sa 19200...
Da ne duljim all in sam tuka 7 ruku u nizu i izbio KK sa J4s izbio AK sa 9 4 na riveru pada 4...i u 7 ruku ponovo bio na +20.000.
Ukratko sve se svodi na to da taj hot seat na SS bude toliko izrazan da izgubis volju za igrat pa je pricanje o samplovim poprilicno glupa jer prosjecnog igraca ovi sto komentiraju nemogu nadigrat osim 3 igraca koji stvarno razvaljuju i uzimaju sve sta se da.
Evo na ovim stolovim do 7.5/15 ili na turniru jos nisam nasa igraca da razmisljam o tome kako ga nadigrat ili da me platio sa high cardom ili 2.
Sve se svodi na lupetanje a dokaz toga je da turniri traju max 2h hahag....na Pokerstarsu sam jednom igra 6max duze nego turnir na SS.
ZaUkratko racun SS sad otvorim kad mi cura zeli zaigrat i to je to

00

124

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Kodiran napisao:

Istina ! Meni stvarno nije bila stvar novca tako sam i napisa mail supetsport timu.
Zanimalo zasto koriste nekakve zynga algoritme i nagrađuju morone.
Lik me conflipa sa 10 3 i 3 turnira u nizu mi ubija prejake pockete ili AKs.
Osvojio sam par turnira na tako bolestan nacin da mi je bilo neugodno.
Lovim skalu upecam je protiv protivnikovog flopanog seta,backdoor flushevi i skale.
Ukratko radi se o tome da je prije bilo tipa 115ljudi koji su redovno dolazili na turnire sada jedva 50-ak i to je rezultat svega toga o cemu pricamo.
Ima jedna scena kad sam gubio u nizu AA protiv AQ ili 10 10 protiv 10 J i iznerviram se padnem na 3400 cipova sa 19200...
Da ne duljim all in sam tuka 7 ruku u nizu i izbio KK sa J4s izbio AK sa 9 4 na riveru pada 4...i u 7 ruku ponovo bio na +20.000.
Ukratko sve se svodi na to da taj hot seat na SS bude toliko izrazen da izgubis volju za igrat pa je pricanje o samplovim poprilicno glupa jer prosjecnog igraca ovi sto komentiraju nemogu nadigrat osim 3 igraca koji stvarno razvaljuju i uzimaju sve sta se da.
Evo na ovim stolovim do 7.5/15 ili na turniru jos nisam nasa igraca da razmisljam o tome kako ga nadigrat ili da me platio sa high cardom ili 2.
Sve se svodi na lupetanje a dokaz toga je da turniri traju max 2h hahag....na Pokerstarsu sam jednom igra 6max duze nego turnir na SS.
ZaUkratko racun SS sad otvorim kad mi cura zeli zaigrat i to je to

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Meni više nema logike to nebaniranje zajedničke igre za stolom, osim ako si objasnim da je netko iz Supersporta uključen u to.

Našao sam na youtube-u lika koji je stavljao pred 2 godine snimke. Očito je u pitanju isti prevarant, samo s drugim nickovima. 2 godine i oni nisu u stanju ništa poduzeti?

https://www.youtube.com/channel/UCK2ZvQPcwtFHs7rnmfa16aA/videos

10