Re: croman19 Blog

Teski grind danas,najvise jer sam htio uhvatiti Platinumstar.cak sam i 24tableao par sati

Odigrano 13921 ruku,0.54$ minusa

Bankroll:1075$

Igrao sam par turnira i 3.5r ovih dana i nije islo tako da je roll pao malo.

Od sutra cu igrat malo manje a vise ucit,gmiko ce me ubacit u jednu skype grupu pa cu tamo moci komentirati handove i nadam se naucit nesto,moram kupit hand2note i malo vise vremena provest na upswing pokeru.

Nl10 zoom sto najvise igram sada je dosta soft i trebao bi to bitat i nadam se sto prije na nl25.

Laku noc.

00

Re: croman19 Blog

Pokusavam stavit graph,idem na ovo ucitaj sliku ali ne ide,moze ko objasnit?

Stavit cu sutra,odo spavat.

Zadnji popravljao croman19 (01-05-2017 00:32:18)

00

28

Re: croman19 Blog

Link mora biti direkt na sliku, znači npr. ne http://prntscr.com/f2pjb4 nego http://image.prntscr.com/image/1ab63bee0d434a049aec4c7681668c14.png.

A da se pokaže ovdje ko slika sve što trebaš napraviti je označit mišem taj link i stisnut na img slikicu gore (1. red, 2. s desna).

Tako da se pojavi [img]ispred i[/img] iza linka na sliku. To je to. Na Pregled vidiš da li si uspio prije nego postaš.

Zadnji popravljao gmiko (01-05-2017 01:19:41)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: croman19 Blog

Kako dobit link od slike?

Zadnji popravljao croman19 (01-05-2017 13:25:39)

00

30

Re: croman19 Blog

Moraš uploadad na neki od servisa ja koristim www.screencast.com
nakon toga klikneš na tu sliku da se otvori i onda kopiraš link i zaljepiš ovdije.

00

Re: croman19 Blog

Nisam sposoban ocito,evo link.
http://www.screencast.com/users/kroatie … d5ee92c275

Volumenom sam zadovoljan al winrate je jako slab al to ce se popravit vremenom dok napredujem.

Nl10 zoom 43k ruku,326$ plusa,7.44 bb/100
Nl10 normal 61k ruku,201$ minusa.-3.28 bb/100

Moram izgleda igrati samo zoom ili smanjiti broj stolova kad igram normal,igram 12 a to je mozda previse.
Nadam se da ce ovaj mjesec biti bolji.

Zadnji popravljao croman19 (01-05-2017 14:26:23)

00

32

Re: croman19 Blog

http://content.screencast.com/users/kroatien_best/folders/Default/media/2f4ff9e6-1635-49b1-a9ed-1fd5ee92c275/dadada.png

Klikneš na sliku da se otvori i onda uzmeš link...

00

Re: croman19 Blog

krpa napisao:

http://content.screencast.com/users/kroatien_best/folders/Default/media/2f4ff9e6-1635-49b1-a9ed-1fd5ee92c275/dadada.png

Klikneš na sliku da se otvori i onda uzmeš link...

Hvala

00

Re: croman19 Blog

Na 20k ruku iz BB gubim 45.32 bb/100

Znam da cu gubiti iz BB ali za ljude koji znaju jel to previse?

00

35

Re: croman19 Blog

Bio bi ljepši graf bez ovog slobodnog pada, jel to bio tilt ili loš run bolesno izgleda.
U svakom slučaju očito ti više odgovara zoom nego hrpa regular stolova pa mislim da bi trebao forsirat  brze stolove.
gl

00

Re: croman19 Blog

Top winneri imaju -25-30bb.

Imaš problema sa tiltom.

Zadnji popravljao niveaformen (01-05-2017 14:42:08)

00

Re: croman19 Blog

krpa napisao:

Bio bi ljepši graf bez ovog slobodnog pada, jel to bio tilt ili loš run bolesno izgleda.
U svakom slučaju očito ti više odgovara zoom nego hrpa regular stolova pa mislim da bi trebao forsirat  brze stolove.
gl

Dosta los run,nije bilo tilta.

00

Re: croman19 Blog

niveaformen napisao:

Top winneri imaju -25-30bb.

Imaš problema sa tiltom.

Nemam problema sa tiltom,upswing poker uci da se brani bb dosta wide,trebam mozda foldat vise.

00

Re: croman19 Blog

Ako iz SB i BB zajedno gubis manje od 50 ok je. Preko 60 je zabrinjavajuce

00

Re: croman19 Blog

rounder1984 napisao:

Ako iz SB i BB zajedno gubis manje od 50 ok je. Preko 60 je zabrinjavajuce

Iz SB gubim 20bb,znaci 65 ukupno.Moram malo poradit na tome.

00

Re: croman19 Blog

croman19 napisao:
niveaformen napisao:

Top winneri imaju -25-30bb.

Imaš problema sa tiltom.

Nemam problema sa tiltom,upswing poker uci da se brani bb dosta wide,trebam mozda foldat vise.

Kako objašnjavaš ovo kaj se dogodilo od 60-70k hands sa grafa?

00

Re: croman19 Blog

niveaformen napisao:
croman19 napisao:
niveaformen napisao:

Top winneri imaju -25-30bb.

Imaš problema sa tiltom.

Nemam problema sa tiltom,upswing poker uci da se brani bb dosta wide,trebam mozda foldat vise.

Kako objašnjavaš ovo kaj se dogodilo od 60-70k hands sa grafa?

Los run,ne sjecam se ali ako je bilo tilta to je bilo mozda par bi.

00

Re: croman19 Blog

Evo par handova sa danasnjeg kratkog sessiona.

Prvi hand:Koji vam je weakest pair s kojim defendate ovdje,upswing poker range kaze 66 su lowest s kojim defendamo.
Villain igra 24-15-13,CO 3bet mu je 6.7,mali sample od 200 ruku.Mozete i zamisliti da samo ima 100bb jer bi ja ovdje defendao i da ima samo 100bb.

http://www.handconverter.com/hands/3058191

Drugi hand:Ovo je mozda obvious za neke ali postam zasad sve u sto nisam siguran.Kad imate hand koji ne moze ic na 3streeta valuea da li je to odma checkb na flopu ili kako odredujete kad bet-check-bet ili check-bet-bet ili bet-bet-check,koje faktore uvazujete kad to odredujete.

http://www.handconverter.com/hands/3058192

Treci hand:Nemam calling range ovdje tako da rejzam sve sto mislim igrat,jako sam nesiguran kad je line c-c c-c i na riveru ne znam koje handove valuebetat,imam osjecaj da me nema sta losije callat ovdje,u rangeu su mu sigurno 1010-JJ,na nl10 ljudi igraju jako pasivno protiv 3beta.Koji su vam lowest betting ruke za value ovdje,ovako odigrano imat cu 1010-QQ ovdje jer bi se bojao betat na turnu jer je turn 9.

http://www.handconverter.com/hands/3058193

Cetvrti hand:Ovdje cu pokazat rezultat da vidite kakvi su regovi na nl10,ovdje nisam siguran sta radit tokom citavog handa pa napisite vas tought proces kroz citav hand.

http://www.handconverter.com/hands/3058196

Imam neke probleme sa Starsom,prije par mjeseci sam cashoutao i depozitao sa bankovnim racunom koji nije na moje ime i kazu da ce me zvat da potvrde moj identity,da li je imao ko slicnih problema ili je cuo za takav problem i jel mi mogu ugasit acc zbog toga?

00

44

Re: croman19 Blog

prvo i osnovno- necu reklamirat stranicu ali odi i kupi HH tako da imas barem 10k handova na svakome regu, ovako je tesko dat neki suvisli savjet.
Hand 1- Ja osobno defam svaki PP 150 bb deep; stvari koje gledas su kolko 3beta tocno COvsMP, kolko cbeta i kolko barella, kolko folda turn nakon sto cbacka, kolko folda river nakon sto cbacka flop i calla turn

hand 2-protiv nekih regova ovo ide na 3brla- gledas fold to cb F,T,R, zatimk kad ima velik probe turn (to je kad ti cbackas flop pa on donka turn) onda je bolji cback i callanje turna i rivera, jednostavno na temelju tih statsa moras odlucit sto je veci ev, b/ch/call; b,b/ch, b/b/b, ch/c/c sve tu to +ev playevi na vecinu rounouta naravno

hand 3-ovako odigrano bi river betao pola pota jer zelim tu imat bluffing range na riveru sa totalnim zrakom

10

Re: croman19 Blog

Callao bi sve pp 150bb deep.

AJ ovo što je jura reko. Protiv unknowna bih betao do pola pota.

Mislim da je greška ne imat cc range deep.

AA bih bez readova foldao jer ne očekujem da blefaju dovoljno.


Nadodao bih na jurin savjet da ne bih igrao na starsima jer je nemoguće skupit solid sampleove, zato sam i odustao od zooma.

00

Re: croman19 Blog

croman19 napisao:
niveaformen napisao:
croman19 napisao:

Nemam problema sa tiltom,upswing poker uci da se brani bb dosta wide,trebam mozda foldat vise.

Kako objašnjavaš ovo kaj se dogodilo od 60-70k hands sa grafa?

Los run,ne sjecam se ali ako je bilo tilta to je bilo mozda par bi.

Napisat ću ovo na ružniji i realniji način jer mislim da će više djelovat na tebe:

Ovo što si napisao je sranje!  Jadna isprika tvog ega.
Zbog toga si tu di jesi. Ne prihvaćaš poraz. Daješ mu glupe isprike.

Dokaz: https://www.screencast.com/t/evGWjcV4is
Najniža točka je -21, ti si izgubio 30bi.

Garantiram da si zaspewo min. 10 stackova.
A ovo su stvari gdje od 2bb postaješ crusher.
Sad ako želiš neki kurac napravit u pokeru, odi odmah izreviewat svaki od tih 8k hands! Svaki, i winning i losing!
Ako ne napraviš, opet ćeš uskoro random zdrobit 30bi, isto garantiram.

I budi zahvalan što imaš priliku napredovat

11

Re: croman19 Blog

niveaformen napisao:
croman19 napisao:
niveaformen napisao:

Kako objašnjavaš ovo kaj se dogodilo od 60-70k hands sa grafa?

Los run,ne sjecam se ali ako je bilo tilta to je bilo mozda par bi.

Napisat ću ovo na ružniji i realniji način jer mislim da će više djelovat na tebe:

Ovo što si napisao je sranje!  Jadna isprika tvog ega.
Zbog toga si tu di jesi. Ne prihvaćaš poraz. Daješ mu glupe isprike.

Dokaz: https://www.screencast.com/t/evGWjcV4is
Najniža točka je -21, ti si izgubio 30bi.

Garantiram da si zaspewo min. 10 stackova.
A ovo su stvari gdje od 2bb postaješ crusher.
Sad ako želiš neki kurac napravit u pokeru, odi odmah izreviewat svaki od tih 8k hands! Svaki, i winning i losing!
Ako ne napraviš, opet ćeš uskoro random zdrobit 30bi, isto garantiram.

I budi zahvalan što imaš priliku napredovat

Hahahahahahaha drag mi je tvoj post al nisam zaspewo,mozda se desilo da sam sa A igre otiso u B igru ili da sam neke marginalne spotove odigro vise loose ali nije bilo nikakvih allinova preflop sa 88 ili A5s.
Igrali smo mi mjesecima zajedno i znas da nikad nisam previse tilto.

10

Re: croman19 Blog

Prva 3 dana u mjesecu su otisli u kurac jer sam retardiran.Lijepo je vrijeme pa su to bile isprike za neke gluposti.Imam malih problema sa alkoholom,mozda cu jednog dana napisati nesto vise o tome al sad nije ni vrijeme ni mjesto.

Sad se opet vracam u grind mode iako cu pokusat smanjit broj sati igre i povecati sate ucenja i reviewanja i vise se tome posvetit jer ne mogu naucit samo kroz igru.
I dalje cu pokusat updejtat svaki dan i lets go.

20

Re: croman19 Blog

Nemoguce je da imas 7,5bb na zoomu a toliki minus na reg stolovima koji su mnogo vise soft.
Ocito je da je problem prevelik broj stolova a tako ne mozes ni napredovati niti vidjeti u Hemu sve vazne infoe.
Ja nikad u zivotu nisam igrao vise od 6 stolova a i to mi je previse jer me pocne nervirati sto kod svake situacije ne mogu provjeriti brdo statsa koji se moraju provjeriti tako da je igra na 4 normal stola najbolja i mozes ocekivati max fokus na svaku situaciju.

Crvena linija koja ide po nuli mi djeluje preagresivno za ovaj limit jer mi se cini da ovi regovi na nl10 ne vole previse da foldaju.

Ako imas HH i igras manje stolova i solidno table selectas i znas sta treba raditi u svakom momentu mislim da minus iz blindova na tim limitima ne bi trebao iznositi vise od -20bb.
U mene je stalno zajedno iz SB i BBa manji od 8.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: croman19 Blog

jurakc napisao:

prvo i osnovno- necu reklamirat stranicu ali odi i kupi HH tako da imas barem 10k handova na svakome regu, ovako je tesko dat neki suvisli savjet.
Hand 1- Ja osobno defam svaki PP 150 bb deep; stvari koje gledas su kolko 3beta tocno COvsMP, kolko cbeta i kolko barella, kolko folda turn nakon sto cbacka, kolko folda river nakon sto cbacka flop i calla turn

hand 2-protiv nekih regova ovo ide na 3brla- gledas fold to cb F,T,R, zatimk kad ima velik probe turn (to je kad ti cbackas flop pa on donka turn) onda je bolji cback i callanje turna i rivera, jednostavno na temelju tih statsa moras odlucit sto je veci ev, b/ch/call; b,b/ch, b/b/b, ch/c/c sve tu to +ev playevi na vecinu rounouta naravno

hand 3-ovako odigrano bi river betao pola pota jer zelim tu imat bluffing range na riveru sa totalnim zrakom

Hvala.

00