Tema: 888poker

Pozz ekipa, ima neko iz BiH sa foruma da igra na 888poker? Prije par dana sam se krenuo registrirati, i pise mi da sajt ne podrzava moju lokaciju pa mi nije jasno u cemu je stvar, sinoc sam skinuo softver i regao se bez problema, i sad nisam siguran da li da radim depozit. Sta ako mi opet ne dopusti da se logiram big_smile

00

Re: 888poker

Prije nekoliko dana ja sam izvrsio i depozit i cashout, nije bilo nikakvih problema. Sad, ja imam otvoren racun otprije, ne znam da li ima nekih restrikcija za nove clanove.

00

Re: 888poker

Zanimljivo.
Prije nekih mjesec dana prijateljica htjela da otvori nalog na 888 i izbaci isto sto i vama.
Posalje mail i dobije odgovor da 888 ne prima vise nove registracije iz BiH zbog *najnovijih pravnih propisa* u BiH koji se ticu regulative pokera, a do kojih je dosla njihova pravna sluzba.

Nemam pojma na sta misle, ako misle na zakon koji se odnosi na nemogucnost uplacivanja na strane sajtove onda to nije to, jer i Srbija ima identican zakon pa oni mogu da se regaju.

Tako da sam siguran da su se zajebali, tj pomjesali nesto, ne bi im bilo ni prvi ni zadnji put.

U svakom slucaju ja bi se regao i normalno igrao da sam na tvom mjestu, jer cim se mozes regati na taj nacin to nije tvoja greska nego njihova.

Zadnji popravljao Uskebasi (03-05-2017 12:19:04)

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: 888poker

Googlao sam drzave u kojima je 888 dostupan, BIH je jedna od njih, napravio sam deposit i odigrao par ruku.. Zasad radi, pa cemo da vidimo. Btw pozz Durr, Kill je sa Wwina big_smile

Zadnji popravljao KiLiKss7 (03-05-2017 12:28:47)

10

Re: 888poker

Bas su idioti.

Evo ja sad kod sebe kliknuo na register i opet izbaci ovo.

https://gyazo.com/bab87e8e01f6d6d94f9c8c27e80a70f7

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: 888poker

Da da to je i meni prikazivalo, ali evo usao sam na racun i radi savrseno big_smile

00