Tema: Fold ili call?

180 man turbo 3$ rebuy trenutno sam 3/16
Znam da imam jako dobar pot odds za call, ali koje su mi opće šanse da budem dobar na flopu, mrzim takve situacije sad

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t2500
Big Blind: t5000
Ante: t500

UTG+1 (t52918)
MP (t39564)
MP+1 (t42997)
CO (t18111)
BTN (t109974)
SB (t65627)
BB (hero) (t86505)
UTG (t65747)

BB (Hero) has M value 7.52

Dealt to BB (hero)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6C.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8S.png

Preflop: (Pot is: t11500)

UTG folds, UTG+1 raises to t12418, MP calls t12418, MP+1 & CO & BTN & SB fold




                                                                     
Total Pot: t36336 | Rake: t36336

Zadnji popravljao Stu Ungar (13-01-2010 17:50:50)

00

2

Re: Fold ili call?

call

00

Re: Fold ili call?

knez napisao:

call

Knez aj objasni malo taj call?

00

Re: Fold ili call?

Sa big blinda je to call sa ATC.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

5

Re: Fold ili call?

Da, s ATC i to zbog pot oddsa koji je ovdje gotovo 5:1.
Nakon flopa dolazi do situacije koju Moshman naziva "Implicit Colusion", dva igraca koja bi trebala suradjivati i checkirati do kraja kako bi eventualno izbacili onog sa svim chipovima u potu, osim ako netko ne uhvati dobar dio pota.

But they were suited...
00

Re: Fold ili call?

Call. Uzmimo da on ima AKs, tada imas 35% sansi da uzmes pot, kada bi imao veci pocket od 99 imas 17% sansi. Tako da ti ovde imas odsse za call, za sve ruke sem 88 do AA na sta nemozes da ga stavis jer je on ovde veoma ocajan...

00

7

Re: Fold ili call?

Ispravak: dobar komad flopa

Znao sam se naci u takvoj situaciji, protivnik razmislja identicno i calla se do kraja... ludilo feeling ako treci ispadne.. smile
Iznimku bi napravio samo kad je u igri dodatni poveci pot.. onda bih ukljucio i semi-bluffove

But they were suited...
00

Re: Fold ili call?

s obzirom na oddse, callas s bilo koje dvije karte, kao što je navedeno prethodno...

00

Re: Fold ili call?

sokol napisao:

Da, s ATC i to zbog pot oddsa koji je ovdje gotovo 5:1.
Nakon flopa dolazi do situacije koju Moshman naziva "Implicit Colusion", dva igraca koja bi trebala suradjivati i checkirati do kraja kako bi eventualno izbacili onog sa svim chipovima u potu, osim ako netko ne uhvati dobar dio pota.

Ja ne vidim ni jednog igraca sa svim cipovima u potu,svi jos imaju preko 30k ako ja dobro vidim.

Sto se tice calla mozes callati a hand ces nastaviti jedino ako na flopu dobijes 2 para,tris ili skalu.Ako flop dode 823 svejedno ces  morati foldati hand.

FOLDDDDDDDDDDDDDDD.

00

10

Re: Fold ili call?

croman19 napisao:
sokol napisao:

Da, s ATC i to zbog pot oddsa koji je ovdje gotovo 5:1.
Nakon flopa dolazi do situacije koju Moshman naziva "Implicit Colusion", dva igraca koja bi trebala suradjivati i checkirati do kraja kako bi eventualno izbacili onog sa svim chipovima u potu, osim ako netko ne uhvati dobar dio pota.

Ja ne vidim ni jednog igraca sa svim cipovima u potu,svi jos imaju preko 30k ako ja dobro vidim.

Sto se tice calla mozes callati a hand ces nastaviti jedino ako na flopu dobijes 2 para,tris ili skalu.Ako flop dode 823 svejedno ces  morati foldati hand.

FOLDDDDDDDDDDDDDDD.

Slažem se, relativni stackovi su premali da bi imao zadovoljavajuće implied oddse za igru s offsuit one-gaperom izvan pozicije. Tako da, ovo je čista fold/shove situacija - shove u ovoj situaciji izgleda super jako i ovdje najčešće imaš više nego dovoljno folding equitiyja i mislim da je bolja opcija (osim ako su oba protivnika pretjerano spewy, nešto tipa vpip>35% tijekom cijelog turnira i misliš da će te lightcallati,  u tom slučaju fold). Uz fold ostaje ti M=7 i u sljedeća dva kruga moraš bar jednom shoveati, što opet nije užasna situacija..

00

Re: Fold ili call?

ovo mi izgleda ko da UTG+1 ima aseve ili kraljeve, jednostavno želi biti callan...s BB ovo callam i ako ne pogodim monster na flopu easy fold..a s druge ako pogodiš monster vjerojatno ćeš mu uzeti cijeli stack ( ako ima aseve ili kraljeve ), tak da je ovo call pre flop sa ATC

00

12

Re: Fold ili call?

croman19 napisao:

Ja ne vidim ni jednog igraca sa svim cipovima u potu,svi jos imaju preko 30k ako ja dobro vidim.

Sto se tice calla mozes callati a hand ces nastaviti jedino ako na flopu dobijes 2 para,tris ili skalu.Ako flop dode 823 svejedno ces  morati foldati hand.

FOLDDDDDDDDDDDDDDD.

Moj gaf... ne vidim ni ja.. sada..
Anyway, fold.

But they were suited...
00

Re: Fold ili call?

Da, malo nas je Stu zajebao s tim editom.

Zadnji popravljao boboman (14-01-2010 17:57:45)

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00