Tema: starsi don turbo 1 $

Dali se osjeti neka veca razlika između turbo don od 1 $ ili odmah sljedečeg po redu 5$ don turbo?
Jer mislim da mi je isplativije ovaj od 5 što zbog profita pa i zbog dosta manjeg rakea?
Ove na 1 $ ubijam.  Igram sesion ood 14 na 10 sam u lovi nekad i više.

club  heart  diamond  spade
00

Re: starsi don turbo 1 $

perozelina napisao:

Dali se osjeti neka veca razlika između turbo don od 1 $ ili odmah sljedečeg po redu 5$ don turbo?
Jer mislim da mi je isplativije ovaj od 5 što zbog profita pa i zbog dosta manjeg rakea?
Ove na 1 $ ubijam.  Igram sesion ood 14 na 10 sam u lovi nekad i više.

osim toga sta ti triba veci bankroll i nema neke vece razlike

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: starsi don turbo 1 $

zamorano11 napisao:
perozelina napisao:

Dali se osjeti neka veca razlika između turbo don od 1 $ ili odmah sljedečeg po redu 5$ don turbo?
Jer mislim da mi je isplativije ovaj od 5 što zbog profita pa i zbog dosta manjeg rakea?
Ove na 1 $ ubijam.  Igram sesion ood 14 na 10 sam u lovi nekad i više.

osim toga sta ti triba veci bankroll i nema neke vece razlike

igoo sam ih malo danas ovo da nema razlike je dobra fora   big_smile
Prvi sesion odmah minus sav jucerasnji profit na 1 don turbo  big_smile
drugi isto tak  big_smile
treci više ne isprobavam  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: starsi don turbo 1 $

perozelina napisao:
zamorano11 napisao:
perozelina napisao:

Dali se osjeti neka veca razlika između turbo don od 1 $ ili odmah sljedečeg po redu 5$ don turbo?
Jer mislim da mi je isplativije ovaj od 5 što zbog profita pa i zbog dosta manjeg rakea?
Ove na 1 $ ubijam.  Igram sesion ood 14 na 10 sam u lovi nekad i više.

osim toga sta ti triba veci bankroll i nema neke vece razlike

igoo sam ih malo danas ovo da nema razlike je dobra fora   big_smile
Prvi sesion odmah minus sav jucerasnji profit na 1 don turbo  big_smile
drugi isto tak  big_smile
treci više ne isprobavam  big_smile

sad

meni srecom nije bilo razlike smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

5

Re: starsi don turbo 1 $

Trebas dobro pogledat najprije ko su regulari.
Sharkscope - leaderboards -DoN
mislim da je razlika u levelima neprimjetna. Ako si profitabilan na $1, trebo bi biti i na $5

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

6

Re: starsi don turbo 1 $

Mozda se malo "bojiš" jer si dosad igro ove od 1$, pa ne igras ko i inace.. A mozda jednostavno nisi imo srece u ta 2 sessiona..Najbitnije da si na bubblu protiv fisheva malo vise tight, oni ce te callat na svasta ako im dopizdis sa guranjem.. Ja sam jucer bas igro jedan session DON al od 6 ljudi, i to je strasno kako neki loose callaju.. bez obzira sto su oni 90% ITM ako dobiju AJ,KQ i slicno callaju bez problema...

00

7

Re: starsi don turbo 1 $

Da ne otvaram novi topic, jel ima netko na forumu tko grinda isključivo DON?
Koliko vi mislite da je to profitabilna igra i može li netko napisati nešto iz vlastitog iskustva? Pod tim mislim na neki konkretniji rezultat.

Zadnja 2 dana malo studiram, gledam ekipu na starsima i vidim kako ima pun k.... regulara i da dosta dobro profitiraju.
Vidim da brdo njih zarađuje čak i na 1$ levelu, ali imaju zastrašujući volume.
+ rake je prevelik na 1$ DON-u

00

8

Re: starsi don turbo 1 $

Ako ti idu obicni 9 man SNG onda bi ti i DoN trebali ici.
Problem je sto ima previse regova. ROI je u pravilu manji nego u obicnim

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: starsi don turbo 1 $

na starsu ovi sng, od 1$ 9max 10min blindi, su jako loose i moze se lako imati roi  preko 30% sto je bolje nego igrati donove
jedini problem je jer traju oko 1h15min,al zato moze lako preko 10 komada da se igra odjednom
sledeci level je od 3 pa od 5$, tako da nije strasno podici lvl

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

10

Re: starsi don turbo 1 $

imam par pitanja jel bi se prebacio na Don a ne znam puno o njima, hvala unaprijed na odgovorima
kolika je razlika izmedu noramlnog Sng i don-a?
Jel znate di se moze procitat nekak strategija za Don osim na pokerpro?
Jel se don moze igrati i na everest pokeru?

00

11

Re: starsi don turbo 1 $

Ima ih na everestu, al isplati se igrat samo 6-max, znaci prva 3 dobivaju pare, isplativi su do 16$, iznad ne znam, nisam igro... U DONu ces imat puno manji ROI, i ako si dobar u obicnim sngovima, glupo ti se prebacivat na DON.. Ja sam na everestu igro i obicne sngove i DON.. I igraci su losi i u jednima i u drugima.. Al jednostavno u DONu nemas toliki edge na losijim igracima.. Moj ti je savjet na everestu obicne sng 6-max.. Igro sam ih od 5 i 10$ i stvarno su lagani..

00

12

Re: starsi don turbo 1 $

ma ja tek pocinjem, pa si zelim izgraditi BR a na vise mjesta sam vidio da se s don
lako izgraduje BR
i da relativno kratko traju
te da ih mozes igrati puno odjednom
a i da su laksi jel brze udes u pare...

mislim ne znam ja to nisam jos probao samo sam tako citao

e da jel ih ima na partypokeru tamo sam ih trazi al nermem nac .

Zadnji popravljao GmC (23-02-2010 22:51:26)

00

13

Re: starsi don turbo 1 $

Tilt napisao:

Ima ih na everestu, al isplati se igrat samo 6-max, znaci prva 3 dobivaju pare, isplativi su do 16$, iznad ne znam, nisam igro... U DONu ces imat puno manji ROI, i ako si dobar u obicnim sngovima, glupo ti se prebacivat na DON.. Ja sam na everestu igro i obicne sngove i DON.. I igraci su losi i u jednima i u drugima.. Al jednostavno u DONu nemas toliki edge na losijim igracima.. Moj ti je savjet na everestu obicne sng 6-max.. Igro sam ih od 5 i 10$ i stvarno su lagani..

+1 , ne samo na everestu , nego opcenito
razlika ti je u tome ako ti po skillu , odnosno ako znas jednako dobro igrat i sng i don , da ces puno prije izgradit bankroll igrajuci sng

Zadnji popravljao newbie (24-02-2010 01:15:39)

00

14

Re: starsi don turbo 1 $

Ja mislim bas suprotno.. Puno brze sam gradio bankroll na obicnim sng.. Evo primjer.. Obicni sng 5,5$, 6-max, 1. mjesto 20$, 2. mjesto 9,5$.. DON 8,8$, prva 3 mjesta 16$.. Stvar je u tome da u obicnom 6-max sng-u moras igrat na pobjedu.. Igrat agresivno na bubblu, uhvatit prednost u cipovima i iskoristit bubble.. I ulazis kao vodeci u HU.. U DON je rake prevelik, mozes zaradit najvise 7,2$ na ulog od 8,8$..

EDIT
ucinilo mi se da si napisao da je DON bolji za izgradit roll..

Zadnji popravljao Tilt (24-02-2010 01:25:30)

00

15

Re: starsi don turbo 1 $

hehehe sve to stoji , makar ja mislim da sng 6max nije najbolji za pocetnika , meni se osobno niti opce ne svidja , makar vidim da ga sve vise i vise ljudi igra 
ha i nije , bas sad gledam 5+0.20 turbo don yikes ovo me malo iznenadilo , valjda nesto novo big_smile , na starsu btw

00

16

Re: starsi don turbo 1 $

Ja sam govorio u everestu.. Tamo je promet premal na 9-man sng, tako da mozes igrat jedino SH

00

17

Re: starsi don turbo 1 $

Omjer nagrade i uloženog kod DON-a  je jednak kao na HU, a mislim da je neusporedivo lakši od HU i full ringa. Ne moraš se puno boriti i nervirati, možeš doslovno uklizati u nagrade sa 2-3 sudjelovanja u igri. Samo treba obratiti pozornost na regulare a fishevi će se sami izbaciti.

Da je dosadan je, ali mislim da se može fino izbildati bankroll.

00

18

Re: starsi don turbo 1 $

Jel vi igrate turbo ili normal? Koji van je bolji?

00

19

Re: starsi don turbo 1 $

Ljava napisao:

Ne moraš se puno boriti i nervirati, možeš doslovno uklizati u nagrade sa 2-3 sudjelovanja u igri. Samo treba obratiti pozornost na regulare a fishevi će se sami izbaciti.

Jesi siguran? bubble zna bit okrutan u DON big_smile

00

Re: starsi don turbo 1 $

ja znam biti još okrutniji hehehe

00

21

Re: starsi don turbo 1 $

Tilt napisao:
Ljava napisao:

Ne moraš se puno boriti i nervirati, možeš doslovno uklizati u nagrade sa 2-3 sudjelovanja u igri. Samo treba obratiti pozornost na regulare a fishevi će se sami izbaciti.

Jesi siguran? bubble zna bit okrutan u DON big_smile

Nisam, ali to govorim na temelju odigranih 20-k komada.  big_smile  Vidjet ćemo za nekih 10-15 dana. Tada ću moći "tvrditi"...

@dubai0: Ja igram normal. Puno mi je bolji od Turba jer u turbu ako ne dobiješ dobre karte, pušiona si, dok kod normal speeda imaš koliko toliko vremena za igranje i taktiziranje...

00

22

Re: starsi don turbo 1 $

sad ni sam ne znam sta da radim xD
sta je lakse beatat?
ja cu uzeti od pokerstrategya 50$ i stavit ih na everest pa zelim to ocistiti...
jel to lakse sa don ili turbo sng

Zadnji popravljao GmC (24-02-2010 11:22:45)

00

23

Re: starsi don turbo 1 $

GmC napisao:

sad ni sam ne znam sta da radim xD
sta je lakse beatat?
ja cu uzeti od pokerstrategya 50$ i stavit ih na everest pa zelim to ocistiti...
jel to lakse sa don ili turbo sng

Lagano je i jedno i drugo, i cash NL2... Uci na pokerstrategyju, citaj i gledaj videe, i sta god odaberes lako ces podic roll...

@ljava
Kako kome.. Meni su uvijek vise odgovarali obicni sng, bas zato jer mozes imat puno veci ROI.. Ako tebi bolje idu DON super smile

00

24

Re: starsi don turbo 1 $

Tilt napisao:

Jesi siguran? bubble zna bit okrutan u DON big_smile

E da, što sam zaboravio napomenuti. Na bubbleu je fora to da je okrutan samo za najvećeg SS-a. Jer ako ostanu 2 regulara koji kuže dinamiku DON-a, "pojest" će ga. Svaki hand raise na bilo šta i tipa pojedu blindovi. Naravno, osim ako ga u međuvremenu ne "posere karta"  smile

A što se tiče SNG-ova, kao što si i sam rekao, tu se ide samo na pobjedu. Na 9man jedino 2 mjesta nešto vrijede. Sa trećim osvajaš manje nego na DON-u. Zbog tih razloga, na SNG-u nema timskog rada kao na DON-u  big_smile

Inače, i ja volim više klasičan SNG, ali 27 i 45man. Single table mi nije baš ležao i nije mi toliko zanimljiv...

00

25

Re: starsi don turbo 1 $

DoN je odličan za čišćenje bonusa jer ima prilično veliki rake uz malu varijancu ako poznaješ ICM.  Ja sam nedavno očistio bonus za HEM na Pacificu za svega deset dana uglavnom igrajuči DoN od 2.5 i 5.5 $ po sat, dva dnevno.

osobno više volim regular speed nego turbo jer dozvoljava da uočiš slabe protivnike.

A može biti i profitabilan.

http://img168.imageshack.us/img168/1528/don5dolarastats.jpg

00