51

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Šteta za jučer, idemo dalje  cool  ++
I sam sam u nedjelju odlučio igrati koji turnir iz dosade i eto bounty builder 11$ 5. mjesto za 1.7K od cca 9K igrača, card dead na final table-u i izgubljenih par flipova u kljucnim trenucima, ali bit će bolje

Zadnji popravljao peya (08-03-2022 13:04:51)

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pratim danas od 19h na twitchu? (followao sam te na twitchu, ocu moc pisat komentare za vrijeme streama?)

Napravio sam notes i zapisao 6-7 pitanja koja me zanimaju pa ako mi mozes odgovorit.

+ ako nesto osvojis, od ovih ''mojih'' 3% winningsa doniraj u dobrotvorne svrhe za djecu, ili nekom homelessu kad ga vidis na ulici.

Sretno ! smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

53

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Naravno da možeš postavljati pitanja Rexonja, to i je poanta svega.
Ako osvojim nešto pošaljem ti novce pa ti odluči kome ćeš pomoći.
Ajmo još jedan nek se javi i spremni smo.

Da, od 19h, do kraja serije želim isprati ovaj gorak okus, pa idemo skupa!

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Šteta za jučer, baš šteta...ali idemo dalje još jače +++++

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Jbt, sad citam, ali nije lose ni to sto si uzeo.

Koliko ljudi nece ni free money, evo taman sam ja peti pa da pokupim besplatnu dnevnicu.  big_smile
Blizu je 19h pa dodjem gledati, nemam pojma sta danas igras turnire ili cash, ako je cash mozda mogu i da ja komentiram kako si me pitao na skajpu, ali nemam kamere ni taj twitch nalog.
Pa idem ispitati ovih 20 minuta sta mi treba uopste pa da gledam.  big_smile


glgl

Nista, igraces turnire a to nemam zivaca gledati pa kad se zavrsi radimo zajedn neki live cash session.

Zadnji popravljao Uskebasi (08-03-2022 19:34:19)

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Poceo je stream i pratim! smile

samo nisam toliko upoznat s twitch, gdje i kako da upisem komentar, ne vidim nigdje nikakav chat window?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Jao, ovo jučer! Kakva nesreća, ali svaka čast! Gledao sam malo i prijenos na PokerStars kanalu i bilo je jako puno pozitivnih komentara na tvoju igru. Onaj lik koji je pogodio osmicu na riveru mi je izgledao ko neki donk na NL10 sa svojom agresivom (naravno da nije tako, ali ja kao fish bih ga tako označio  big_smile ) Ipak, neću te žaliti previše što si nesretno završio četvrti jer valjda 90% nas ovdje toliko neće zaraditi u cijeloj "karijeri" koliko si ti jučer. lol

10

58

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hvala Allen, priključi se i ti streamu, bit će mi drago.

Danas opet ista stvar, legnemo brutalan bad beat još 20 ljudi na 109BB od Bounty builder serije, opet brutalno ispod ev-a, kao svaki dan serije, što da kažem, iritira, ali osvojit ću turnir ovu seriju makar ne znam šta, zato budite uz mene, mora uletit.

Završili smo u plusu ali što vrijedi, bad beat nas je opet koštao dosta novaca, pošto su i bountiji bili solidni, te bi stajali super. Poslao sam novce murti i magicu, ostali se javite ovdje i napiste skrill ili stars pa vam posaljem. Steta, da smo ovo dobili moglo je bit puno više.

Javim kad opet streamam, pratite i opet prvih 5 koji se jave dijele winninge samnom. Naravno, trebate biti i na streamu i sudjelovati.

Hvala na podršci, bit ću još bolji i izaći ćemo ko pobjednici do kraja serije.

Zadnji popravljao MelloB (09-03-2022 03:59:50)

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Moze meni na Stars, DarthGr06.

Nazalost nisam izdrzao do kraja, moram se ranije probudit, ali bilo je dobrih spotova i posebno je zanimljivo gledat tvoj "thought process"  i tu mislim da mi manje iskusni igraci mozemo dosta naucit.

Pratim i dalje, Gl

Zadnji popravljao darthgr06 (09-03-2022 08:35:23)

00

60

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ne trebaš slat ništa, platit ćeš piće  cool

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Mogu ti iskreno reći da dugo nisam imao ovoliko zabave gledati i pricati o pokeru, a i opcenito o životu.
U zadnja 3 dana gledam kako runnam na omaha cijele ove godine..i onda vidim tvoj graf i stream; to su bile kapi koje su prelile čašu.

tvoj graf sa supersporta je vrh vrhova, i stream je bio super zabavan za pratiti, tako da si me
navukao kao psa da se vratim igranju pokera s dvije karte tongue

Od srca ti hvala sto si mi odgovorio na sva pitanja i iskreno jedva cekam iduci stream ! smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

62

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Darth, novci poslani. Peya dogovoreno, zaleti se u ponedjeljak na košarku naveče, pa poslije tekme.

Hvala Rexonja, da,bio je baš dobar stream, hvala što si bio do kraja, mogu ti poslati novce na supersport? Pošto vidim da krećeš challenge tamo? Napiši mi samo username ovdje pa ti uplatim novce.

Danas odmaram, pošto igra Real, i moram gledati tekmu, ali zato sutra idemo jako, igrat ćemo opet sve što ima u seriji. Opet dajem 15% winningsa prvih 5 ljudi koji se jave tu, od sad.

Idemo!

20

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pratim stream od jutra do sutra  big_smile

Kako bi Španjolci rekli: Vamos !

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pratim te naravno, sretno sutra !

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

sjelo je, hvala smile pratim i sutra smile +

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

darthgr06 napisao:

sjelo je, hvala smile pratim i sutra smile +

Jel se tu sutra prijavi kad Marko bude igrao MTT-e?

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Snap315 napisao:
darthgr06 napisao:

sjelo je, hvala smile pratim i sutra smile +

Jel se tu sutra prijavi kad Marko bude igrao MTT-e?

pise u njegovom postu

00

68

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Snap ti si četvrti, fali nam još jedan za sutra. Ajmo! pa opet udaranje do jutra.

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Evooo ja cu ++ ali m0gu tek od 19:00 navecer pratiti

Zadnji popravljao BackDoor (09-03-2022 19:49:21)

00

70

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

BackDoor, da od 19.00 i idemo. Javite se na streamu, idemo u naplatu dugova!

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ja necu moc veceras nazalost pa eto nek se ukljuci netko umjesto mene .....sretno Vam svima ????????

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

ja cu strimat od 17:00 al se javim u chatu pa cu railat kad stignem!

00

73

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav Marko. Nažalost pravila su da osoba koja se prijavi prati stream i bude aktivna. A pošto i ti sam stremaš nisi u mogućnosti pratit i aktivno sudjelovati.

Ovo prvenstveno radim da ljudima koji su uz mene, prate stream, navijaju, da im vratim nešto nazad. Znači da ako ja winnam da i oni winnaju samnom.

Pozivam te da se pridružiš u onim danima u kojima si slobodan, prijavi se ovdje, i budi zajedno s nama, bit će mi drago, a vjerujem pošto i ti streamaš upravo MTT da ti može biti korisno. Sretno na streamu i nastavi s odličnim rezultatima.

Iskoristit ću pravo da kao petog dodam osobu koje je zadnja 3 streama bila od početka do kraja s nama, bila aktivna, postavljala zanimljiva pitanja i diskusije, "mission acomplished".

Evo krećemo za par minuta, vidimo se.

I ajmo danas osvojit nešto! Vrijeme je da padne jedno prvo mjesto.

Zadnji popravljao MelloB (10-03-2022 19:57:16)

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

gl

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Bilo je tu par nas koji smo pratili cijeli stream, ukratko - ispao je s jednog turnira sa AA vs QJs preflop all-in,
a na zadnjem turniru je bio top15 gdje je 50 igrača ostalo, i onda cooler nakon coolera, stack se topio i to je to.

Decki su se šalili, a ja sam samo ispitivao strategy pitanja svako malo, osjecao sam se kao onaj geek u srednjoj školi koji sjedi u prvom redu i stalno diže ruku kad nastavnica nešto pita...  big_smile

Sve u svemu, bilo mi je zadovoljstvo biti dio streama, zabavno, smijesno i poučno!

Ja sam postavio mali milion pitanja i Mrko mi je odgovorio na svako pojedino pitanje, svima koji se ozbiljno bave pokerom, a pogotovo oni koji igraju micro-low-medium limits, bi preporucio da se pridruze streamu jer zaista mnogo toga se moze naučiti.

Igras vrhunski, matematicka vjerovatnost da ces osvojiti turnir je maksimalna! pratim i dalje i vidimo se u iducem streamu smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10