Tema: Sta da igram?

Pozdrav. Prosli tjedan sam depositao 50$ i onda nisam mogao preko 65 sto je bila krajnja linija. Onda sam krenio malo u cash game na nl5. prvo sam krenio na 6 stolova i ludo je krenilo,udjem sa tipa 5 dolara,izadjem sa 14-21 i to na svakom stolu. digao sam se na 110. Nemogu reci da me karta nije isla (Nemislim na to da mi river dodje As u hercu koji mi treba) nego uvijek preflop QQ,JJ,AA,AK... imam cak 3 pota preflop all-in koja su veca od 10 dolara sto sam imao AA vs. KK. I onda sam tako dosao do 140$ i poceo padat polako (ali drzao sam se bankrolla,nisam uopce tiltao,cak i kad sam imao KK i lik AK i flop KJ9 sve u razlicitim bojama gdje sam imao 95% sanse i izgubio,nisam tiltao) nego jednostavno spusim kad je lik dominiran sa kickerom ili slicno i otisao sam na 120$. Otvorio sam 4 SnGa po 3.25$ i 3 od 4 spusio preflop gdje sam uvijek imao šanse >60%. I sad ako neko ima prijedlog šta bi radio u mojoj situaciji? Sad imam trenutno 110$. 6max turbo SnG,ostane troje (prva 2 dobivaju pare) i lik samo gura,gura,gura... DoN jos nisam probao ali problem je sto je min. DoN od 1$ a onda tek iduci 5$ sto je premalo tj. previse za moj bankroll. Mozda ako neko ima prijedlog kojim on stilom igre igra recimo DoN ili bilo kakve druge turnire,koliko stolova(3,5,9...) i tako. Ja sam na nl5 igrao standardno da A7+ 3bet,sa small blinda 3betam,KQ isto,sve parove 88+ 3betam,ostalo limpam ili callam neciji min. raise i tako... Ako neko ima sugestije bilokakve... I jos nesto. Nekoristim HEM ili PT3 posto sutra stavljam nove windowse pa... Hvala na bilokakvoj pomoći.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Sta da igram?

Također vjerujem da bi bilo dobro napraviti neki video 6max. Ili moze neki poduzi tekst, ali iskljucivo me zanima 6max 3.25$ turbo jer puno je drugacije od normalnog... Do tada cu rokat HUSnG po 2$ jer me ide kada igram 2 stola odjednom samo što je to premalo za bankroll... a opet onaj od 5$... Najgore bit između ko salama u sendviču x(
I još da dodam da imam slobodnog vremena za ovaj forum i poker općenito pa bi mogao i ja napraviti video pa da komentirate ruke tj. date mi savjete za odigrane ruke... Hvala anyway na bilokakvoj pomoći.

Zadnji popravljao Rexonja (21-01-2010 00:34:46)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Sta da igram?

igraj ono sto tebi najvise odgovara.
probaj svega po malo pa odluci. ne sad 1-2 sng nego odigraj jedno 10komada. ako ti odgovara nastavi pa vidi posle 100kom kako ti ide.
tako i sa cash game.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Sta da igram?

Ma cash game sam igrao 9 stolova i lose je krenilo,onaj dan kad sam imao profit strm ko Sljeme,onda sam igrao 6 stolova odjednom... Ali mislio sam se malo prebaciti na SnG. Bilo koji SnG, moj bankroll 110$. Svake pametne savjete ću nastojati probati...
Btw sa kojim programom se može snimati video u dobroj kvaliteti? Takodjer jel trebaju programi kao Sony Vegas,Vdub itd.?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Sta da igram?

Tema je premještena u Ostalu raspravu.

Rexonja napisao:

Mozda ako neko ima prijedlog kojim on stilom igre igra recimo DoN

http://www.pokerpro.com.hr/strategija/l … egija.html

Rexonja napisao:

Ja sam na nl5 igrao standardno da A7+ 3bet,sa small blinda 3betam,KQ isto,sve parove 88+ 3betam,ostalo limpam ili callam neciji min. raise i tako... Ako neko ima sugestije bilokakve...

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=609

Rexonja napisao:

I još da dodam da imam slobodnog vremena za ovaj forum i poker općenito pa bi mogao i ja napraviti video pa da komentirate ruke tj. date mi savjete za odigrane ruke..

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=550

00

Re: Sta da igram?

Savjet opčenito. Odluči se što ćeš igrati i onda igraj samo to i čitaj članke i gledaj videe samo o tome. Najgore je kad miksaš sve i onda kod svakog pomalo gubiš i nikad se ne usavršiš u boljeg igrača.


Video možeš snimat Camtasiom.

00

Re: Sta da igram?

Igraj rush poker, to ti je sada in.

00

Re: Sta da igram?

@ salemetal: Igrao bi da mogu,ali sam si sjebo account na FullTiltu...
@roba: Hvala roba,procitao sam ova 2,ali ovaj video o 6max cashu nisam... hvala zbilja. moze lock na topic

Zadnji popravljao Rexonja (21-01-2010 01:53:59)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

9

Re: Sta da igram?

salemetal napisao:

Igraj rush poker, to ti je sada in.

a nisu dijamanti na oksidiranom metalu ? ... hmmmm

i de mi reci kakvi su ti igraci na starsima na tim micro limitima ? ... vidim da se žarilo i palilo tamo ..a ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00