326

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Jedna od stvari koja mi je mnogo pomogla jeste takozvana kradja iz pota, a koju sam iskopirao od Globusa koji je to stalno radio, a ostalima kao da nije bilo bitno.
Naravno, nije postojao diler koji bi brojao koliko je ko ubacio u pot, tako da se u vecim potovima moglo provuci da ubacis 3km umjesto 4 za pracenje, da platis 12km umjesto 13 itd, na nacin da na brzinu ubacis pare u pot
i onda se nije ni moglo brojati da li si bas ubacio toliko koliko si trebao, a ostale kao da nije to ni zanimalo previse, niti je iko bio toliko pedantan da to provjerava.
Iako je Globus prednjacio u tome, i iako su to nekad i ostali pokusavali da urade on se starao o tome da se svaka marka ubaci.
Kad bi bio s Globusom u potu, nikad nisam pokusavao da ubacim manje ( cak i kad nije bio HU pot ) jer bi on to svaki put izbrojao, prijetio sankcijama, izbacivanjem iz igre itd.

Vjerovatno je bio u plusu oko 15-20km po satu igre na taj nacin.

Radio je i to da je recimo ako je nekog prerejzao za blef, a ovaj igrao 5km, on mu kaze 5 i jos 15 ( total 20 ) a zapravo ubaci samo 15 ( tj 5 + 10 ).

Iduci nacin na koji se optimizovala kradja je bilo da uvijek poslednji ubacujes chip ( ante tj svi po 1km prije pocetka dijeljenja ) i onda prije dijeljenja se vidi da imaju 3km ali se svi kunu da su ubacili po chip pa onda neko ubaci
i za tebe, sit svadje i sa zaeljom da dijeljenje sto prije krene.
Recimo da je i to prolazilo mozda 1-2 puta po satu sto je jos 1-2bb vise.

Bilo je to prema pravilima ( koja sam negdje gore napisao ali da ukratko ponovim neke stavke ) vrlo limitirajuci poker gdje bi samo onaj koji je crnio ( ubacio 4km kao otvor na nevidjeno ) mogao da ako ga neko ili vise njih plati
te 4km, uradi jos jedno podizanje od x3 tj od 12km.

Vrlo brzo sam naucio da citam ljude, a mnogo manje karte, u svemu tome sam iz danasnje perspektive top sharka zapravo shvatio koliki sam bio nebalansirani fish u tom pokeru, ali sam ipak uvijek nosio pare.
Rijetko koji session da sam zavrsio u minusu ( u igri bez rejka i s ovakvim metodama to zaista i nije bilo pretesko ).

Jedna od najgorih gresaka ( nebalansiranih koje sam radio dugo vremena ) je bilo da recimo uradim x3 nakon crnjenja, dobijem jedan call i lik koji je platio vuce tri karte ( sto znaci da ima neki jaki par ),
ja imam recimo skalu ( tri iste su jace od te skale ) i odigram 1bb u potu od 30 i on me plati uvijek s jednim parom ili dva para da vidi sta sam.
Kad nisam imao nista ( tj uradis 3x i ne vuces nijednu kartu i repas da si rucna skala ili full, a on vuce tri karte onda odigram mnogo vise da me ne plati na to.
Ako bi on vukao dve karte sto bi znacilo da je gotovo sigurno rucni triling a ja imao nista, onda bi odigrao i pot ako mislim da je pri kraju s parama i da ce recimo za 30km da baci triling ( dobiti poker ili full kad vuces dvije karte
je bilo gotovo nemoguce ) a ja repam da sam rucni full.

Bilo je mnogo fisheva ( slicno kao i u Holdemu ) koji nisu vidjeli dalje od svoje dvije karte i koji su imali takozvanu magicnu granicu, tj neku granicu do koje sa odredjenom kombinacijom karata placaju neku cifru.

Kao sto u Holdemu imas fisheve koji npr placaju do pot beta s top parom a shove x4 pot nece da plate bez min dva para isl, sto se jasno vidi po nekim statsima i ostalom.

U sustini, moze se reci da sam ih exploitao ali to u meni nije bilo jasno kao pojam, dok sam u smislu blokera u tom pocetnom periodu isl bio apsolutno nesvjestan svega, cak nisam razmisljao o tome da je super da ispratis x3 na QQ ako imas A i K isl.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
30

327

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Reg donka u trojicu, ovo je set uvijek ili jaka Tx.
Turn nam je fold, bez obzira sto je ovo manji sajz, i kad hitamo boju hand ce nam biti previse faced up i gdje su ovako uski rangevi to ce biti od strane ok rega x/f ili block bet/fold.
Tako da nam nije jedina opcija da hitamo flush vec da iskoristimo te neke scary card.
River je super za nas, imamo nemali broj kombosa boja i svaki flush nam je na ovu akciju dovoljno dobar da ga rejzamo na riveru.

A3dd, 76dd, masa T high flusheva pa cak i T2s imamo kad smo doplatili kao treci iz bb.
Rejzamo ovakav sajz i neko ko ide nesto manje do showdowna ce lagano foldati set u ovoj situaciji, jer jedino sto mi mozemo pretvoriti je par komba misanih clubova kao sto sam ja imao.
Ipak je okrenuo ovaj drugi dio rangea, tj jaku Tx ali u kombinaciji s flushem.


https://gyazo.com/d9a2e3243c78e4367175cc520ff9b948



......................................................................................................


Jedan od najgorih regova na nl200 ( ako se neko sjeca one dvije ruke iz prethodnog posta ) koji otvara 3x i jace s boljim rukama.
Kad jis koristi ovaj sajz od pola pota na flopu targetuje fisha, ja imam masu 7x ruku iz bb.
River sam poikupio neki showdown od tih nekog AK, AQss pa ajde moze check.
A osim tog nekako sam bio ubjedjen da je turn dovoljan ovaj sajz da se ubjedi da folda over parove.
Ali ocito nije bilo dovoljno i trebao sam vs 25 wtsd da gurnem i river ( sto bi i uradio da nisam pokupio neki mali showdown ).


https://gyazo.com/1f1c74b6dcc7a3023c85c79f8cc666ba


............................................................................................................................................

Hand zbog kojeg me pekla savjest i gdje sam ispao ogromna budala.
Prilicno straight forward reg koj ina over bet generalno na riveru ima 90 posto + valuea po statsima.
Moja ogromna greska je sto sam to, naravno, zvao, ali sam se ubjedio da nema teorije da on na ovakvu akciju nece da beta turn s necim jacim od mog handa na dva fd i plus fish u potu, tako da sam se izlevelao.
Prekrsio sam princip da sam dao prednost necem sto je potpuno sekundarno u odnosu na ono najvaznije a to su river tendencije.


https://gyazo.com/b65f2f89523f78d8a0bdeea187d33ba2


..........................................................................................................................................................


Moj hand je ponekad shove turn ( ovaj board je gotovo iskljucivo shove ili check turn ) i kad sam stavio u solver neke realne preflop rangeve ispalo je da je shove bio mnogo manje nego sam se nadao ( mislio sam da je barem 50 posto a bilo je mozda 15-20 posto ).
IP ovde mora da brani dosta neintutivno, recimo svaka Tx je call, cak i neke A5s ili 88 su takodje call, dok je dosta FD fold, kao recimo KJ ili neki naked nuts fd isl.


https://gyazo.com/f100097b3dccf7f2dd82fad872f265ef



......................................................................................................................................................


Dovoljno je reci samo fantasticno citanje huda i svakog detalja.


https://gyazo.com/f13c3d2b0730325bef7ed403a39c2519

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
20

328

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Recimo da je, otprilike, izmedju razdoblja kad su se pay slotovi i aparati sa 4 igre ugasili do pojave mojih prvih poker igara, proslo mozda oko 4-5 godina.
150k eura koliko sam zaradio zvuci puno ali ne i za toliki period.
Mnogo novca sam dao majci i sredili smo u potpunosti kucu koja je nekad bila rusevina u kojoj mi je fijukao vjetar po glavi.

Otac je radio periodicno, cesto se svadjao sa svima, sa poslodavcem zemljakom, radnicima, uvijek je trazio najbanalnije razloge da ne radi tako da je sve padalo na moja ledja.

Uglavnom kad su pocele te igre u Saranu i kad su se pojavili top slotsovi, ja sam imao bankroll oko 8k eura.

Iako je igre bilo stalno nisi nikad mogao u tako limitiranom pokeru da odneses sad bas neku znacajnu cifru, najcesce su to bili dnevni dobici od 50km, 75km, 80km isl.
U pauzama sam pokusavao da provalim novu vrstu slotsova ( zvacemo ih Top Slots ) koji su u samo mjesec ili dva potpuno zamjenili one stare.

Tako da se sad malo prebacujemo na tu pricu.

Kad sam prvi put sjeo na njih pomislio sam da je to neka jos brutalnija kopija Joker Slotsova ( da podsjetimo to su bili slotsovi koji bi na ulogu 1 uzeli 70-100km da ih blokiras na 40 i onda ako bi nastavio svaki put bi te
pojeli sve to i jos 15km da bi ih opet blokirao ).
Naime, igrao bi ulog 1 i koliko god bi ubacio on te ne bi nikad pustio da naduplas vise od 8km.
Ako bi kasirao manje dobitke, onda bi opet dolazio do 8km i vrtio se, tad bi te uzeo i to, i ponovo bi nastavio da ubacujes.

Nakon barem 5-6 mojih pokusaja i jos malo gledanja drugih ( za gledanje bi imao sve manje vremena jer sam morao cesto da idem do Sarana ) zakljucio sam da je to klasicna prevara i odustao.
Nisam bas trezveno razmisljao da je nemoguce da aparat ne moze dati vise od 8km a da mozes ubaciti milione ( ali Jocker slots nije bio daleko od toga sa svojih 40km na ulogu 1 ).

Onda sam sasvim slucajno gledao nekog klinca koji je ubacio par km i slozio mu duplanje od 40 poena ( 8km ) i otvorio broj 1 na duplanju pa iduci broj 13, te ga pustio na 20km ili 100 poena, tj korak do blokade.
Zivo me zanimalo sta ce se dalje desiti ali klinac se zadovoljio sa 20km i izvadio pa sam ja nastavio.

Nisam znao da li da duplam ili da kasiram dobitke na ruzne karte ali sam se definitivno odlucio za drugo, jer su svi dotadasnji slotovi kad malo krenu najnormalnije davali viskove uz umjereno kasiranje.
Ubacio sam 10ak maraka i krenulo je, poceo je sipati bonuse, otvarati keceve i trinaestke.
Penjao me svako malo i nagurao sam na 100km.
Onda je samo odjednom presjekao.

Poucen prethodnim iskustvima sa slotovima mislio sam da ako je stao na 100km ( tj da mu je to limit ) da ce me opet vjecno vracati na 100km.
Ali nije bilo tako.
Skinuo me je na 85 pa me vratio na 93, onda me skinuo na 80 pa me digao na 88, pa me skinuo sa 88 na 84 pa vratio na 88 i tako dalje.

Onda sam shvatio u trenutku sve jasno kao dan.

Nastavljamo o tome u iducem postu.

Zadnji popravljao Uskebasi (23-08-2024 22:00:40)

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
10

329

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Reg koji ne placa river, imamo super kombo za blef.
River bi on morao da calla po 50 posto PP ali vecini je ovdje neprirodan call sa recimo 77 na ovu river kartu koja nas bolje pogadja.
Spotovi u kojima se mora preterivati protiv ljudi koji naginju foldu u svakom spotu koji je blizu.
Zakljucavamo dodatna dva komba sjutanih trispeva koje ima u pfr range, jer nam je komb u razlicitoj boji od devetki sa flopa, ne blokiramo bdfd, idealno.


https://gyazo.com/37a76b90ef28594f0f30959e8cf255d2



...................................................................................................................................................

Fish koji nikad nije imao nista na pot bet, cak i kad zove rejz to je opet neki draw ili slab range.
Turn ga stelimo za all in, river je idealan jer blokamo neke skale, gutshotove isl, ali mi je izgledalo nevjerovatno da je ovo pozvao, sto se nije dalo zakljuciti po statsima ostalim.


https://gyazo.com/10f1f92a2acca9de76cdd931ebe152dc



............................................................................................................................................


Fish se nije cinio toliko lud ni p ocemu da uradi ovo s nekim blefom ili losijom rukom za value.
To sto blokamo neke boje apsloutno nista ne znaci vs fisha koji ovde iz bb zove bilo kje dvije sjutane karte, to su i dalje desetine komba boja.
River bi platio pola pota.
Pokazao mi je K2o kad sam foldao.  sad


https://gyazo.com/6d68240af241a7532301e96cdbd30942



...............................................................................................................

Neki novi reg.
Ja bi ovdje morao da checkiram range ip u teoriji, ali dosta ljudi ne igra tako i niko tu ne checkira recimo set ili skalu.
OOP bi na ovu kartu manje vise trebao betat turn range nakon naseg checka, koristiti dva sajza a najcesce 1/3 i mozda oko 20-30 posto vremena overbet.
River je posve individualan i zavisi od igraca sta zeli ali ovo na riveru je jako dobra karta za njega jer ja na ovaj turn sajz moram foldati sve AK.
Da je betao 1/3 turn onda bi morao na ovu kartu na riveru da checkira range.


https://gyazo.com/9f3767eaddef627ea04c7abf8c45eedc


....................................................................................................................................................


Bas neki agro reg, ali ovdje je pretjerao. Nema potrebe da ovaj hand pretvara u blef, moze mirno da pozove.
Nije dobro da targetujemo ljude gdje ih prakticno skidamo sa dva para+ ( kao mene ovdje ).


https://gyazo.com/2a2cba5d6214bb96157d7aa04d6d6db0

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
10

330

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Nisam imao volje da radim update oko ostalih stvari. Nije se desilo bas nista. Dosta je bilo sranja, od danas krecem igrati kao nekad i sve ostalo.
Imam i opkladu s ucenikom gdje smo se dogovorili da moramo odigrati do nove godine minimalno po 650 sati.

To je oko 163 sata mjesecno u prosjeku.

Gledacu na to kao challenge i redovno updejtati rezultate, imam 3 sobe s tracekorm a jedna je prakticno bez jer pokazuje krive rezultate.
Tako da cu nakon svakog updejta pisati koliko sam total up/down s rejkbekom i ostalim.

Ostalo sve kacim normalno kao i dosad, vidimo se uskoro.  wink

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
20

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Uskebasi napisao:

Nisam imao volje da radim update oko ostalih stvari. Nije se desilo bas nista. Dosta je bilo sranja, od danas krecem igrati kao nekad i sve ostalo.
Imam i opkladu s ucenikom gdje smo se dogovorili da moramo odigrati do nove godine minimalno po 650 sati.

To je oko 163 sata mjesecno u prosjeku.

Gledacu na to kao challenge i redovno updejtati rezultate, imam 3 sobe s tracekorm a jedna je prakticno bez jer pokazuje krive rezultate.
Tako da cu nakon svakog updejta pisati koliko sam total up/down s rejkbekom i ostalim.

Ostalo sve kacim normalno kao i dosad, vidimo se uskoro.  wink

Sretno u challenge-u i nadam se da će biti uspješan!

00

332

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Hvala puno.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

333

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Logika je zapravo bila vrlo jednostavna.

Programer je ocito shvatio da je bila velika greska da na prethodnim slotovima namjesti da aparat ne uzima kroz igru.
Novi slot je imao princip ( pocnimo od uloga 1 tj 0,2km ) da sta god radio ( duplao ili kasirao ) da ne mozes preci vise od 8km.
Onda kad bi tako pojeo koliko zeli u tom ciklusu ( a kasnije se ispostavilo da je to na ulogu 1 max 300km ) odlucio bi da se zargonski receno * otvori * i da sipa dobitke.
Tad bi te popeo na neku cifru koja bi iznosila oko 70-75 posto od ukupno ubacenog i tad bi se opet zatvorio, i iako si imao veliku cifru na njemu, on bi pocinjao svoju semu ispocetka.

Ako bi se nakon otvora zatvorio npr na 120km i tad poceo opet ciklus svaki put bi te pojeo sve i morao bi da ubacis jos najcesce 20ak maraka da bi se opet otvorio i popeo te opet na oko 120km.
Na ovaj nacin aparat bi stalno imao cikluse i maximizirao bi svoj profit, umjesto da *trpi* nekog ko bi dosao i ubacio u prazan aparat recimo 80km na ulogu 1, aparat bi ga popeo na 60km i onda bi igrao bukvalno cijeli dan vrteci se i
vracajuci uvijek iznova na 60km.

Sve sto mi je ostalo jeste da isprovjeravam za ostale uloge.

Za ulog 2 je funkcionisalo isto, kao i za ulog 3.
Bila je malo tragikomicna situacija da ubacis 150km na ulog 0.6km tj ulog 3, a da ne mozes naduplati vise od 8km.

Ulog 4-10 je bio poseban.
Dakle prakticno identicna situacija kao na prethodnim slotovima.

Postojao je i ulog od 3,4 i 5km ali sam mislio da je to vjerovatno ista sema kao za ove manje uloge, a osim toga te uloge svakako nije niko igrao.

Ovakva saznanja su obecavala potencijal ali nikada kao kod aparata sa 4 igre ( jer neko je mogao nehotice da ga isprazni prije tebe i taj faktor uzimanja kroz igru ti je onemogucavao da testiras ostale igre s tog aparata sa 0 posto fee ).
Naime, postojale su i druge igre, neke vockice, piramide, crazy bugs koje je trebalo da se prouce ( i gdje je sigurno bila neka caka ) ali je aparat ( vidjecemo kasnije ) uvijek postovao svoj glavni princip.

A taj princip je bio ako si sa top slotsa prebacio na neku drugu igru i imao 120km on te ( ako je recimo bio posve prazan na toj igri ) nece kad se otvori vratiti na 120km nikad vec npr na 90km.

To je u startu eliminisalo mogucnosti turneje po drugim gradovima ( jer je kako smo rekli neko nehotice mogao da isprazni aparat prije tebe sto nije zahtjevalo nikakvo znanje a svaka provjera drugih igara je kostala ).

U sustini, programer tog Slotsa je napravio ono sto bi i ja napravio.

Nastavak o ovome u iducem postu.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
10

334

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Slijede detaljna objasnjenja svih ( vecine ) principa tog aparata.

Dakle, ulozi 1,2 i 3 su isti i aparat je u max najgorem izdanju mogao da uzme u ciklusu oko 300km i da vrati najcesce 230.
Tih 230km mu je i bio najveci moguci *otvor*.

Bio bi zaista super osjecaj kad bi se aparat za recimo ubacenih 20km otvorio tako na ulogu 1 i dao 230.
Stalno ti nesto daje, pomalo te penje, milina za igrati, jedino pitanje je koliko ces biti dobar.

Mozda sam se i previse navikao na taj osjecaj, u smislu da mi je to predstavljalo uvijek veci uzitak od igranja pokera, gdje se desi da ti na nl 1k dodje mega donk i ti izgubis 3k u sessionu.
Dok je ovamo nesto ipak garantovano i ostaje samo ta slatka neizvjesnost koliko ces biti u plusu na kraju price.

Najmanji moguci otvor na tim ulozima je bio samo 16km.
Da, znalo se desiti da se otvori i da ti samo 16km, jer je bio prazan ali eto, uzeo je oko 20km i rijesio da se otvori i da koliko moze, tj 16km.
Ako bi, kad te to pojede, nastavio igrati, najebao bi nevidjeno jer bi najcesce nakon takvog otvaranja i zatvaranja na 16km pojeo dusu i isao na max ciklus tj da ti uzme 300km.

Ono gdje je programer odlucio da ubaci jednu dobru dozu neizvjesnosti, i sto je cijelu igru cinilo jako zanimljivom, jesto to da nisi mogao ocekivati da ako u nekom ciklusu uzme odredjenu kolicinu novca ( uzmimo za primjer max ciklus od uzetih 300km na
ulozima 1-3 ) da ce ti vratiti bas 70-75 posto, odnosno tih nekih 230km.

Ne, nikako, znalo se desiti da uzme 300km, i da otvor samo na 150km i opet te sve pojede, pa ubacis jos 20km pa te vrati na 140km i opet se zatvori itd.

I onda bi se znalo desiti da taj visak cuva za neke buduce otvore.
Npr, neko je dosao i ubacio 140km u punom ciklusu i aparat se otvori, popne ga na 120 i ne da vise, zatvori se i covjek ubaci jos 15km i on se naravno opet otvori i popne ga na 230km.
Znaci, sad je iznenada nelogicki odlucio da ne slijedi princip, a zapravo je samo dao tih nekih 100km vise sto je ustedio od onog prethodnog naseg primjera ( ubacio covjek 300 i otvor bio samo na 150 ).

Ipak, i pored ovoga, mogao si itekako dobro da plivas u svemu ovome s ovakvim znanjem.

Na ulogu 4-10 poena, tj 0.8 - 2km, minimalni otvor je bio oko 80km a maximalni cak oko 800km.
800km bi dao tek u onom najgorem ciklusu na uzetih oko 1000-1100km, ali opet, kako smo rekli, mogao je da ti uzme 1100 pa da samo 500, a da drugih 300 sacuva za neke buduce otvore.

Za uloge od 3-5km po okretaju nisam nikad ni saznao, ali kako sam vec rekao, to nije niko ni igrao.

Trebalo mi je malo duze da provalim za ostale igre, koje sam nabrojao, slijedi nastavak prvo o tome.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
10

335

Re: Uske 2000 sati za 2022.

Sve ostale igre su imale slican princip ali su se razlikovale, naravno, po ulogu.
Trebalo mi je duze vrijeme da razvrstam te uloge.

Princip je bio isti kao kod piramida i sampanjaca na slotu sa 4 igre.
Tj nije bila vazna velicina uloga ni broj linija vec total ulog.

Npr da li igrao ulog 10 i 1 liniju ili ulog 1 i 10 linija bilo je isto.

Prvi i najmanji nivo je bio na ulozima od 1 do 4 centa po okretaju, dakle 1 ulog i 4 linije, ili 2 ulog i 2 linije, ili 2 ulog i 1 linija, svejedno.

Tu nisam nikad vidio veci otvor od 7-8km ali nikad nije ni uzimao vise od 10-12km, najcesce bi uzeo 4-5km pa se otvorio na 3km isl, zacas bi provrtio desetine ciklusa i to nije vrijedno ni da se spominje.

Iduci level je bio ulozi od 5 do 17 centi.
Tu je vec imao ozbiljna uzimanja i otvore, cak je znao dati i po 70km kao max otvor sto znaci da je mogao uzeti oko 100km.

Zamisli da neki micro igrac igra ulog od 4 centa i cijeli dan se vrti gore dole, ne moze mu uzeti u ciklusu vise od 10km, otvaranja i zatvaranja se desavaju izrazito ubrzano, i onda odluci da digne ulog za samo 1 cent i aparat mu uzme
100km.

Od 18 pa sve tamo do 76 centi ulog pripadao je trecem levelu.
Taj level je bio ekvivalentan kao ulog od 0.2 - 0.6 km na Slotsu, tj ulozima od 1 do 3.
Sve ostalo u smislu min i max otvora i principa je bilo isto kao za Slots, sto smo vec opisali.

I poslednji, cetvrti level je bio od 0.77 do 2km.
To je ponovo bio ekvivalent Slotsu na uloge od 0.8 do 2km i sve isto je vrijedilo u smislu dobitaka.

Naravno, i ovdje su postojali ulozi veci od 2km ali je to bio 5i level gdje nikad nisam ni pokusao igrati, osim sto sam se mozda nekih 2 puta kad sam gledao kako covjek igra, shvatio da su u pitanju razliciti principi u odnosu na ulog 0.8 - 2km.
A ako je na 0.8 - 2km mogao da uzme max 1100km u ciklusu onda sam mogao samo da zamisljam koliko je tu max uzimanje u ciklusu.
MOzda i 3-4, ili cak i 5k km.
Da je neko sjeo i na tom ulogu na moje oci izgubio 800km, debelo bi se omisljao da sjednem posle njega.

Zaboravio sam da pomenem da je pored ovih igara, postojao jos i klasicni Pay Slots ( onaj prvi koji smo igrali izmedju Slotsa sa 4 polja i Slotsova sa 4 igre ) ali naravno da je bio preuredjen u semu ovog aparata.
Postojao je jos i poker, koji je bio gotovo identican kao pokeru sa Slotsa sa 4 igre.

Ove igre okretanja, tj egipatske piramide, vockice i crazy bugs su bile jos puno nemilosrdnije od slotsa.

Naime, Top i Pay Slots bi te barem pustali do tih 8km na ulogu 1, pa si mogao malo da se igras, pa te pojedu, pa ubacis 5km jos pa te vrate uvijek na 8 itd...
Ali ove nabrojane igre bi te na ulogu 1, tj 0.2 centi olesile 100km za 10 minuta.
Najprirodnije bi bilo da po bukvalno 50 okretaja ne dobijes nista, pa dobijes dobitak od 1km pa opet 50 okretaja ne dobijes ni cent.
Onda bi se otvorile, izbacile taj visak i idemo opet u novi ciklus.
Imale su i cikluse u ciklusu, tj da se otvori na 100km, skine te na 30 pa se opet otvori pa te vrati na 75, pa se zatvori, pa te spusti na 10km pa se otvori i da ti 150km ( to je bilo zbog onog principa prebacivanja viskova od ranijih gubitaka ).

Nastavljamo.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00