26

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Vice napisao:
smurf napisao:

Registrirao sam se na FT davno, očistio bonus i sada skuzio da ne dobivam rakeback. Jel se to moze nekako "ukljuciti" preko pokerpro-a ili mogu zaboraviti na rakeback?  sad

Ne moraš zaboravit na rb, imaš pp

ja imam isti problem osim šta nisam očistio bonus nego imam samo akaunt kojeg sam kreirao prije 100 godina ali sad bih htio zaozbiljno zaigrat poker na tiltu naravno sa rakebackom ali vidim da je to nemoguće  sad
recite mi jel dihta ovo da upišem nove podatke od recimo brata kad budem kreirao novi akaunt i stvar će radit bez problema?

00

27

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Pa probaj, ali svakako promijeni IP adresu prije registracije, ja se dopisujem s njima i objašnjavam im da smo braća i da je normalno da imamo istu IP adresu i Similar information on accounts, da smo sirotinja i da imamo jedan PC smile

Probaj, ja sam zeznuo sto sam ukinuo svoj account i onda s iste IP adrese napravio bratu. Ti svoj nemoj ukidat nego samo napravi bratu, pazi na IP.

edit: mene otpilili sad

Hello,

Thank you for your email.

Please note that you will never be permitted to play on Full Tilt Poker.

We now consider the matter closed.

Zadnji popravljao smurf (14-04-2010 18:12:42)

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Promjeni internet provajdera... Ovako kod restartiranja rutera kod dinamične IP adrese nečeš ništa promjenit jer oni će opet znati da si to ti...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

29

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

smurf napisao:

Pa probaj, ali svakako promijeni IP adresu prije registracije, ja se dopisujem s njima i objašnjavam im da smo braća i da je normalno da imamo istu IP adresu i Similar information on accounts, da smo sirotinja i da imamo jedan PC smile

Probaj, ja sam zeznuo sto sam ukinuo svoj account i onda s iste IP adrese napravio bratu. Ti svoj nemoj ukidat nego samo napravi bratu, pazi na IP.

edit: mene otpilili sad

Hello,

Thank you for your email.

Please note that you will never be permitted to play on Full Tilt Poker.

We now consider the matter closed.

e to me upravo i brinulo, sitija san se ip adrese i mogućeg problema registracije s istog kompa ali s drugim podacima
stari fala ti na ovom infu, i moram priznat da me tvoj post dobro nasmija  smile  thx

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

http://i6.photobucket.com/albums/y216/mangler0075/owned.jpg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

ajde da ovdje pitam pa se nadam da će me netko uputiti na pravi put....dakle radi se o rakebacku na full tiltu...roba mi je reko da ne dobijem cijeli rakeback jer full til zaracunava neke svoje troskove, pa me zanima gdje ja to mogu procitati koje to troskove oni zaracunavaju i kako to da mi za neke dane dobro racuna rake, a za neke ne...kako je kod vas ostalih situacija...da li vam se ovdje na pokerpro racunu prikazuje isti rake koji napravite i na full tiltu, ako ne kolka su ta odstupanja ?

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

itko ???
dakle prema pokerpro-u sam u razdoblju od 14.04. do 25.04. napravio 140,6 $ rake-a, a prema svojoj statistici 304 $ što je više nego za duplo veća razlika....očekujem da mi netko od odgovornih odgovori

00

33

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Bonusevi ti se oduzimaju od toga...

00

34

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Koliko sam ja skuzio, kad god trosis pointse za bilo sta, to ti se oduzima od rakebacka...

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

roba59 napisao:

Bonusevi ti se oduzimaju od toga...

to i ima smisla...128 $ bonusa sam očistio + ovih 140 $ rake-a je 268 $ što je opet manje od ovih 304....pointse nisam trošio...

00

36

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

We’ll pay you 27% of the net revenue generated by your poker account. This is the sum of all the tournament entry fees and cash rake, minus any bonus or promotional amounts, processing charges, FTP points spent, charge-backs or other uncollectible revenue generated. Processing charges are typically a couple of percent of deposits and flat fees for withdrawals, depending on the processor. Credit card charges are usually higher. Some processors like Neteller do not currently charge at all for withdrawals.

Spending 1000 points in the FTP store removes $1.35 worth of rakeback (showing as $5 in the Used Points column). Added money to tournaments comes off gross revenue based on the equity added per player, i.e. if $100 is added to a 100 player tournament, that counts as -$1 gross revenue if you take part (taking 27 cents off rakeback). Entering freerolls using FT points will affect your rakeback based on the equity added per player, not the number of points spent.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

hvala za ovaj odgovor roba, nisam ga ni skužio do sad....nego imam pitanje vezano za leaderboardove...da li postoje kakve nagrade top 100 ljudi na recimo low limit SNG boardu ? Nisam mogao naći odgovor na njihovoj stranici, pa da tu pitam možda netko zna

00

38

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

jel igrao tko one freerolove iz iron man promocije? koliko tu ljudi bude? da li se više isplati izabrati freeroll ili bonus medalje?

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

kaj je s ful tiltom?nije da se bunim al u 15dana daju mi vec 3 bonus 25+50+100$ smile i k tome u prilog ide da igram tamo samo kad mi daju free $  smile
eto samo toliko..good work Full Tilt

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

fak - meni samo $50 i to ću tek drugi tjedan uzeti i očistiti jer ne stignem prije smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

41

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Na mene su zaboravili  hmm
Neznam na koju foru oni to rade al ajde...

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Ja dobio bonus od 500$ za ocistit do 23.9.

00

43

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Ja dobio 100$

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

44

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

ja sam isto dobio 100$, jel ima netko da mi pošalje 50$ na tilt ja njemu na stars?

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

hm, meni je dosao bonus od 300$, neznam dali mi se isplati uopce to cistit, jer trenutno sam na RR.u a s obzirom da mi se bonus odbija od rakea doci ce me na tiltu na isto, mozda i na goree

00

46

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

dsaw91 napisao:

ja sam isto dobio 100$, jel ima netko da mi pošalje 50$ na tilt ja njemu na stars?

Šalji na fakker11

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Instaliro sam sinoč fulltilt naravno preko pokerproa. Nažalost zaboravio sam izbrisat kukije, a program je bio prije instaliran, ali već dugo nije na kompu i ne koristi se.
Hoće bit zbog toga nekih problema, i hoću li mmoć iskoristit RB i bonuse?

00

48

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

triggger napisao:

Instaliro sam sinoč fulltilt naravno preko pokerproa. Nažalost zaboravio sam izbrisat kukije, a program je bio prije instaliran, ali već dugo nije na kompu i ne koristi se.
Hoće bit zbog toga nekih problema, i hoću li mmoć iskoristit RB i bonuse?

Ako si već napravio account nemoj zaboraviti upisati BONUS KOD: PROCOMHR
Ako još nisi, uninstaliraj ga i obriši cookije, pa sve ponovno napravi.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

to sam napiso, i verificoro account

00

50

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

triggger napisao:

to sam napiso, i verificoro account

Aha, onda ćeš danas (ili najkasnije sutra) dobiti mail od nas ak je sve uredu.

00