51

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

kad je slijedeći FTOPS i miniFTOPS?

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Jel se nesto promjenilo sto se tice rakebacka s full tiltom?  od 30. proslog mjeseca dobivam znatno manji rakeback sto mogu vidit na svom racunu na ovoj stranici a svaki dan igram otprilike isti session sa isto ruku.. I po trackeru se ne slaze, od 30. proslog mjeseca su ogromna odstupanja.. Jel zna tko sta? Hvala unaprijed smile i da btw.. nemam nikakav bonus il nesto da se odbija..

00

53

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Jesi čistio kakve bonuse? Naručio što iz shopa?

FT sve odbija od rakebacka.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Mozda to ima veze s nedavnim promjenama na Tiltu sta se rb-a tice..

http://forumserver.twoplustwo.com/51/af … ke-887634/

Zadnji popravljao Dr.Greenthumb (04-10-2010 07:08:57)

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

od 1.10.2010 promjenjen ti je nacin dodjele rejka+jos nekolicina drugih stvari ali  da sad tu ne pisem previse potrazi si malo na tiltu..
(rejk se sada dodjeljuje samo igracima koji igraju-ulazu novac u odredeni hand,a ne ko prije da rejk dobivaju svi kojima su dodjeljene karte. njihovo obrazlozenje je da su to napravili jer sustav nije bio posten jer su osteceni igraci koji koji igraju veci broj ruka)

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

evo najnovije Full tilt promocije..vrlo lagano se da uzeti  lova pa...

http://www.fulltiltpoker.com/rush-week

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

smurf napisao:

Pa probaj, ali svakako promijeni IP adresu prije registracije, ja se dopisujem s njima i objašnjavam im da smo braća i da je normalno da imamo istu IP adresu i Similar information on accounts, da smo sirotinja i da imamo jedan PC smile

Probaj, ja sam zeznuo sto sam ukinuo svoj account i onda s iste IP adrese napravio bratu. Ti svoj nemoj ukidat nego samo napravi bratu, pazi na IP.

edit: mene otpilili sad

Hello,

Thank you for your email.

Please note that you will never be permitted to play on Full Tilt Poker.

We now consider the matter closed.


Ja sam im lijepo poslao mail i pitao ih dal moze moj stari napraviti account kod njih big_smile , oni rekli da moze ali da nesmijemo igrati na

istim stolovima, kad sam napravio acc. lijepo sam im poslao nick i podatke od starog, oni rekli OK i od tada igram s njegovim racunom

na kojem imam rakeback. Nikada se nisam istovremeno logirao sa oba accounta i sve je OK. Isti IP i ista kucna adresa. Moras sve

posteno prijaviti tako da oni vide da nemas namjeru varati i onda ti ne rade nikakve probleme.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

može samo provjera jesam li se uspješno registrirao na full tilt preko pokerpro.hr jer nikakvu potvrdu na mail nisam dobio.
danas mislim napravit depozit pa da mi ne propadne rakeback.

pozdrav

00

59

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Neda mi se otvarati novu temu, ali mislim da PTR vise ne tracka handve sa Full Tilta... Ako i tracka ugrabi jedan jako mali dio... IMO napokon dobre vijesti u svijetu datamininga  smile

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

dal još nekome užasno šteka software zadnjih par dana ili se to samo meni događa, pa bi ga možda trebao reinstalirati ?
Smrzne se na par sec i onda neko vrijeme normalno radi, pa opet stane. Danas mi je sve stalo na duže nego inače, odlučim ga ugasiti i ponovo upaliti, kad ono ne mogu se ulogirati jedno 7 min. , a 16 stolova upaljeno...

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Ako radim novi account (vec imam jedan na FTPu) osim  maila moram upisati sve nove podatke, kako ide onda uplata sa kartice, je mora kartica glasiti na osobu na koju glase podatci na FTPu? To me zanima jedino zbog rejka

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

mora biti isto ime i prezime,inace bi bilo svega i svacega..uzmi tatu/sestru/frenda,jurni u PBZ,otvori devizni,registriraj i igraj na ime te osobe..

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

antoniob napisao:

mora biti isto ime i prezime,inace bi bilo svega i svacega..uzmi tatu/sestru/frenda,jurni u PBZ,otvori devizni,registriraj i igraj na ime te osobe..

Zasto svi brijete na PBZ, pa meni do sada sa Erste nije bilo nikakvih problema

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

ni meni dosada..ali mi kod zadnja 2 withdrawa s moneybookersa kojeg imam u € na devizni sjeli $..a dosada uvijek dolazili €..i tu se uzima provizija..nekako to pripisujem erste banki a ne moneybookersu..nije neka frka,ali ako puno puta skidas,nakupi se te provizije..

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Pa sta se nemoze na FTPu direkt s Vizom bez MBa

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

nebih ti znao..

EDIT:evo,ja sam danas ovdje http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 30&p=4 pitao bas to,samo za stars..pa cemo vidjeti odgovor..

Zadnji popravljao antoniob (14-12-2010 02:37:10)

00

67

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

JabbaJinx napisao:

Pa sta se nemoze na FTPu direkt s Vizom bez MBa

moze se

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

premo napisao:
JabbaJinx napisao:

Pa sta se nemoze na FTPu direkt s Vizom bez MBa

moze se

pretpostavljam da isto vrijedi i za stars?kakva provizija kod deposita/withdrawa?

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Koliko znam Erste ti za devizni ne uzima proviziju, samo mjesecno ti naplati "odrzavanje racuna" ako si radio neke transakcije, ako nisi, nista.

Zadnji popravljao JabbaJinx (14-12-2010 03:36:28)

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Rexonja napisao:

Promjeni internet provajdera... Ovako kod restartiranja rutera kod dinamične IP adrese nečeš ništa promjenit jer oni će opet znati da si to ti...

Dali je ovo netko probao raditi ??

Zanime ma iz razloga sto trenutni acc je bio preko stranice koja daje besplatna sredstva, kako sam u medju vremenu izgradio neki bankroll. Sada bih zelio isplatiti taj novac i otvoriti novi acc radio veceg bonusa.

Dali mi full tilt moze, i ako moze kave probleme raditi ako otvorim novi acc sa istog racunala, tj. s iste IP adrese.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

IP adresa ti izgleda XXX.XXX.XXX.XXX oblika znaci 4 puta po 3 znamenke. Kad resetiras ruter ti prva dva niza od 3 znamenke ostaju isti uvijek a samo se mijenjaju zadnja dva niza. Mozes probati ako ti blokiraju racun vratit ce ti pare i zabraniti da igras na FTPu. Samo koristi drukcije podatke za novi acc (ime, prezime...)

Svaki put kad resetiras router ti se ta dva zadnja niza mijenjaju. Ali ako ne koristis vise taj stari account nebi trebao imati problema

Zadnji popravljao JabbaJinx (10-01-2011 15:22:49)

00

72

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Otvori na drugom računalu acc (sa drugim podacima naravno) i nemoj se više logirati na stari acc sa svom kompa i stvar riješena.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

dfable napisao:

Otvori na drugom računalu acc (sa drugim podacima naravno) i nemoj se više logirati na stari acc sa svom kompa i stvar riješena.

Hvala na pomoci

Dali moze doci do problema prilikom cash out-a ??
Vec sam radio cash out sa ovg acc. na svoju Visa karticu. Takodjer i uplatio sam minimalan iznos kako bih uopće bio u prilici da povucen taj zaradjeni novac.

Dali dozvoljavaju da sa jedne kartice bude uplaćen novac na vise razilcitih racuna ??

00

74

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

1. Moraš otvoriti acc na ime od nekoga tko če ti dati da skeniraš dokumente radi verifikacije.
2. Ne možeš sa iste kartice uplačivati na drugi račun. Otvori si Moneybookers i onda napravi novu e-mail adresu i sa tom adresom se registriraj na FT pa češ moči uplačivati i isplačivati sa Moneybookersa.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

dfable napisao:

1. Moraš otvoriti acc na ime od nekoga tko če ti dati da skeniraš dokumente radi verifikacije.
2. Ne možeš sa iste kartice uplačivati na drugi račun. Otvori si Moneybookers i onda napravi novu e-mail adresu i sa tom adresom se registriraj na FT pa češ moči uplačivati i isplačivati sa Moneybookersa.

Dali moze doci do problema ako otvorim acc na Moneybookersu koji ce glasiti na ime koje nije isto kao i na kartici.

Konkretno planiram da otovorim racun na moneybookersu na rođakovo ime, a Visa kartica sa koje bih uplaćivao je na moje ime.

00