76

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Zašto bi radio MB na nekog drugog? Napravi na svoje ime i registriraj svoju karticu (mora biti isto ime na kartici i na MB). Kada radiš uplate/isplate na siteove gleda se samo mail adresa (kojih možeš imati do 5 na MB) tako da podaci na MB nisu važni.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

77

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

MS_PAINT napisao:

Konkretno planiram da otovorim racun na moneybookersu na rođakovo ime, a Visa kartica sa koje bih uplaćivao je na moje ime.

Bolje ne. Ne razumijem zašto bi otvarao na rođaka moneybookers.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

roba59 napisao:
MS_PAINT napisao:

Konkretno planiram da otovorim racun na moneybookersu na rođakovo ime, a Visa kartica sa koje bih uplaćivao je na moje ime.

Bolje ne. Ne razumijem zašto bi otvarao na rođaka moneybookers.

Znam da sam malo dosadan, poker igram odavno uzivo i evo cim sam poceo i na netu igrati poceo sam "zarađivati" ali novi sam u ovim vodama isplata/uplata.

Sada ste me malo zbunili, pa mi nije jasno kakva je razlika ukoliko napravim na tiltu novi acc. sa novom mail adresom i na njega uplatim sa SVOJE visa kartice (sa koje sam vec uplacivao na drugi acc.) i ukoliko napravim racun na moneybookersu sa svojim pravim imenom i sa njega uplatim na full tilt.

hvala vam jos jednom na pomoci

00

79

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

FullTilt -> kada uplačuješ sa kartice se gleda Ime, Prezime. Ne možeš sa istom karticom na dva računa uplačivati.
MB -> kada uplačuješ na Tilt gleda se samo MAIL ADRESA sa koje uplačuješ sa MB, Full Tilt nema pojma koji su Ime i Prezime na Moneybookers računu niti ih to zanima. A na MB možeš imati do 5 mailova.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

80

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

WTF


epic je kraj videa  lol


http://www.fulltiltpoker.com/multi-entry-tournaments

/discuss

Zadnji popravljao Brky (12-01-2011 07:45:45)

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

big_smile

zanimljivo, mislim da ce bit dobro za dobre mtt igrace, veci prize pool, i nemozes jako lose runnat na sva npr 4 stola big_smile

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Ideja Matta Savagea, here to stick around smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

wow, ovo je odlična stvar  big_smile

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Je neko probao vec ovo zaigrati? Ful me zanima da li se smanjuje varijanca ili ne i koja je ispravna strategija

Zadnji popravljao JabbaJinx (12-01-2011 14:11:31)

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

brijem da je oke ovo, ono kad je marginalna odluka, fish će zgurat jer ono kaj sad, ima još 2 turnira u kojima je živ, ili u prvom su me natkupili, sad mi mora vratit...

00

86

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Zanimljivo.

Samo ja prvi takav turnir vidim tek za 18 dana...  roll

00

87

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

prvi koji je takav turnir ja mislim FTOPS neki za oko $300sup turbo rush, kvalificiras se par puta i imas nekoliko sansi da osvojis lijepe pare wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

88

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

mile88 napisao:

Zanimljivo.

Samo ja prvi takav turnir vidim tek za 18 dana...  roll

nije, ima evo u ovom trenutku neki $1 koji počinje za manje od 6h

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

dfable napisao:

FullTilt -> kada uplačuješ sa kartice se gleda Ime, Prezime. Ne možeš sa istom karticom na dva računa uplačivati.
MB -> kada uplačuješ na Tilt gleda se samo MAIL ADRESA sa koje uplačuješ sa MB, Full Tilt nema pojma koji su Ime i Prezime na Moneybookers računu niti ih to zanima. A na MB možeš imati do 5 mailova.

hvala tako sam i u uradio napravio na MB acc. i reg se na FT, jos sam par dana od toga da ocistim ovaj first deposit bonus.
Dali to znaci da sada mogu na svoj MB acc dodati jos jednu mail adresu i sa njom se registirati na FT i opet ostavriti ovaj first deposit bonus ??

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Zna li netko bili mogao imati probleme s FT ako se s moje IP adrese igra sa vise accounta (ne u isto vrijeme) ?

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Nemas staticnu IP adresu, prema tome nema nikakvih problema.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Imam račun na ft sa kompa stolnog. I danas sam sa laptopa rješio onaj  kviz i prijavio se za 50$ free na ft,podaci su od cure. Na tu stranicu sam verificirao dokumente od cure,vjerojatno cu morati i na tiltu,ili ce me blokirati zbog iste ip ?
-tj danas sam igrao sa kompa free r ,i onda ugasio poker na kompu,i radio prijavu sa laptopa,jasno da je ista ip adresa pošto je ruter u pitanju. Dali ce biti problema ili ne?

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Mislim da ce te prije cura ostaviti nego full tilt gnjaviti s IP adresom. Da ces  i kod njih morati napraviti verifikaciju, morat ces.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Verifikacija odmah po primitku 50$ ili kasnije?

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

jeli ovo neka novina na full tiltu ili se FTP ne moze vise "pretvarati" u tournament dolare ??

00

96

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

http://www.fulltiltpoker.com/take-2

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Sada se za FTP poene može kupiti Cash ticket po malo skupljoj cijeni nego za turnire jeli neko bacio oko koliko je ovo isplativo?

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

98

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

ja san malo čita po 2+2, ugl nije baš isplativo, oduzima se od MGRa, ticket traje 7 dana, triba taj ticket i "očistit" skupljanjem bodova, a ne možeš reloadat pare preko najveće vrijednosti ticketa itd.

ugl ako ti nije neka hića za dobit neku lovu, iskoristi bodove na druge načine..

KOCKA!
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

imam pitanje vezano za first deposit, vidim da pise up to 600 $, ja sam nedavno uplatio 200 $ i skoro sam očistio tih 200 tj. isplatili su mi.

Sada kada bih opet uplatio preostalih 400 $, na njih mi se nebi rečunao ovaj first deposit bonus ??

00

100

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

MS_PAINT napisao:

imam pitanje vezano za first deposit, vidim da pise up to 600 $, ja sam nedavno uplatio 200 $ i skoro sam očistio tih 200 tj. isplatili su mi.

Sada kada bih opet uplatio preostalih 400 $, na njih mi se nebi rečunao ovaj first deposit bonus ??

First deposit bonus - na naški bonus na Prvu uplatu...znaci racuna se samo na prvu uplatu...da si odma uplatio max za bonus dobio bi max bonus...

00