Tema: Građenje bankrolla od 2.54$

Evo da otvorim i topic u kojem ću stavljat apdejtove kako napredujem u građenju bankrolla... pa koga zanima.. wink

Nakon što sam dobio i spušio 50$ od pokerstrategy-a na titanu, krećem u novi pokušaj.. smile tih 50$ sam izgubio jer sam se jako tražio, od mtt-ova, sng-ova, headsup, cash... i nikako se nisam uspio pronaći i sve je otišlo..

onda me cura stejkala s 2 i pol dolara na Starsu (ne pitaj  big_smile ) i odlučio sam polako i pametno krenuti graditi bankroll.. nije toliko ni pitanje da mi je problem uplatiti 10-50-100$ doalra za igrat ali jednostavno želim krenuti od početka, jer ako ne mogu beatati mikrolimite onda nema smisla da preskačem nešto dalje..

igram skoro isključivo 6max cash game, fast stolove, po 3-4.. a kada stignem rado odigram i neki mtt, ali fokus mi je na cashu..

iako je s 2 i pol dolara velika mogucnost da odmah sve propadne zbog nekog bad beata, uspio sam se malo udaljiti od te opasne zone.. ne igram puno, po 200-300 hendova dnevno obicno (cca 1h).. u prvih 20ak dana sam odigrao 5.5k hendova i digao se do 40$, a obzirom na 17 BB/100 sam jako zadovoljan.. vecinu od toga sam zaradio na cashu, nešto na croatian freerollu itd.. BRM mi je svetinja, tako da još uvijek sam isključivo na 1/2 centa, ali brzo cu krenuti i na 2/5 centi... na 1/2 sam se skroz priviknuo i osjecam se sigurno.. tako da pretpostavljam da je vrijeme da idem dalje uskoro..

http://i45.tinypic.com/mi1nh5.jpg

statsi su mi VPP 36, PFR 17, AF 3.6, 3bet 3.9, fold 3bet 58, cbet 81

mislim da igram malo previše hendova (iako su ovi statsi za sve hendove, u zadnje vrijeme pokušavam ovo popraviti).. koji je uopce neki solidan vpp za 6max? za 9-10 je ljudi je oko 20, je tako? onda bi za 6max trebao ipak bit malo veci pretpostavljam.. kakvi su mi ostali statsi?

da li preporucate da igram 3-4 fast stola ili vise normal speed stolova (pretpostavljam da je 3 fast stola = 5 normal stolova, sto se tice brzine)? sto je isplativije?

imate jos neke prijedloge za moj put? wink hvala!

povremeno cu stavljati apdejtove, grafove i mozda neke zanimljive hendove.. cilj mi je graditi bankroll, uciti i beatati limite jedan po jedan.. ne igram puno pa vremenski si nisam postavio neke granice..

do čitanja.. smile

2

Re: Građenje bankrolla od 2.54$

Super ti ide .. tak sa mi ja pao na 0.81 $ isto kao ti to mi ostalo od poker strategy i isto sad ono učim se pokeru big_smile ... samnjujem VPIP i učim se foldati i ne tiltati,  i povečavam si broj  stolova, poštujem bankroll -  za sad sam na 28$.... i ono osjetno vidim da mi se poboljšala igra mda sam još uvijek dosta loš.

Ako igraš micro limite mislim da su ti statsi i pre dobri, jedino sto bih na tvom mjestu je smanjio malo VpIP (<30)

Eh nadam se da ču i ja ubosti nešto na croatia Freerollu i danas je jedan ako se ne varam.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Građenje bankrolla od 2.54$

ako si potrosio od pokerstrategya,pokerpro daje 50 baksa na party..ako si potrosio i to,yourpokercash daje 50 baksa na 4,5 stranica i jako lako je dobiti na barem 3 stranice jer je requirement samo 100 rejkanih ruku za drugih 50..zasto se muciti s 2 kad mozes odmah poceti s 50 baksa..

EDIT:tipfeler

Zadnji popravljao antoniob (24-01-2010 02:29:58)

00

4

Re: Građenje bankrolla od 2.54$

antoniob napisao:

ako si potrosio od pokerstrategya,pokerpro daje 50 baksa na party..ako si potrosio i to,yourpokercash daje 50 baksa na 4,5 stranica i jako lako je dobiti na barem 3 stranice jer je requirement samo 100 rejkanih ruku za drugih 50..zasto se muciti s 2 kad mozes odmah poceti s 50 baksa..

EDIT:tipfeler

eh pa nije problem oko toga ali sta mi vrijedi kada opet necu postivati bankroll, tiltati cu .... i na kraju sve izgubiti - ne znam meni je najbolje to što mi se dogodilo to baš jer sam se popeo sa tih 50 na 100 $ i onda pao na 81 CENTI ... pih i onda shvatiš nešto nije uredu i koja sam ja budala i da ne možeš zaraditi 1000 $ u tjedan dana itd itd

i thnx za info oko Your poker cahs - budem vijerovatno i to uzeo ... nakon recimo jos 10 - 20 k ruku odigranih.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Građenje bankrolla od 2.54$

ja bih ti prvo preporucio da uzmes na Absolute,pa kad skupis 100 rejkanih ruku,mozes zatraziti i na Ultimate..pa kad i tamo skupis 100 ruku onda odi dalje gdje treba skupljati bodove za cashout..ima tu jos par stvari za objasniti,ali kad se odlucis za to,onda ti objasnim

00

6

Re: Građenje bankrolla od 2.54$

antoniob napisao:

ako si potrosio od pokerstrategya,pokerpro daje 50 baksa na party..ako si potrosio i to,yourpokercash daje 50 baksa na 4,5 stranica i jako lako je dobiti na barem 3 stranice jer je requirement samo 100 rejkanih ruku za drugih 50..zasto se muciti s 2 kad mozes odmah poceti s 50 baksa..

EDIT:tipfeler

problem je sto sve stranice traze da napravis novi account i da nemas account od prije (najcesce).. zato nisam mogao dobiti no-deposit bonus ni na ftp ni na starsu (a to su jedine dvije sobe koje imaju dobre klijente za mac os).. ima i ub i absolute ali za njih nisam nasao neke dobre promocije, party ima flash kljient ali tamo isto nisam mogao dobiti jer sam imao account od prije.. ovo ostalo za sto trebam palit windowse mi je tlaka.. smile

a sada kad sam ovdje vec na 40$ mi se ni ne da ici negdje drugdje.. obzirom da ne igram puno ruku dnevno, mislim da je najpametnije igrati na jednoj sobi jer inace necu nikad ocistit nijedan bonus nigdje.. sad npr ganjam ovaj prvi stellar rewards od 10$ na starsu..

a i stvarno mislim da je ovaj "krizni put" od 2 dolara bio dobar za mene jer sam jako puno naucio sigurno dosad.. i ne zalim uopce da sam tako poceo.. smile

7

Re: Građenje bankrolla od 2.54$

Vuco napisao:

Eh nadam se da ču i ja ubosti nešto na croatia Freerollu i danas je jedan ako se ne varam.

ne.. utorkom je freeroll od 100$, a petkom od 200$

Zadnji popravljao duk (24-01-2010 11:44:45)