Tema: Pokerstars passport freeroll

Bubble,19 nas ostalo,18 ulazi u pare...6 ljudi za stolom,naš imidž je ultra tight!
62k čipova,blindovi 1800,3600 ante 450

Trenutno smo 15/19!
Dobijem 88 UTG i rejzam na 10200,svi foldaju do SB koji diže all in na 34k!On je ujedno i najveći shortstack!
Informacije o njemu su da je isto tight,ali znao je gurati sa QJ all in,malim parovima,itd(igra mu se sastoji od push fold praktički dok je bio u rasponu od 10-25 BB)...i to sve dok nas je bilo 19-25,znači u bubble zoni!
On zna da sam ultra tight,i gura all in!Ako izgubim,ostajem na 28k(najveći shortstack) i dolazim na BB koji se povećava na 2k,4k ante 500!Drugi najmanji su sa 38k,45k,60k!
Ako foldam,ostaje mi 52k čipova!Što je najbolji potez u ovoj situaciji?

00

Re: Pokerstars passport freeroll

Ja osobno bi foldao i pricekao neku bolju situaciju, ako zna da si ultra tight i bez obzira na to reagirao tako kako je, moje misljenje je da je imao AA ili KK, eventualno QQ...ne volim se kockati za nekim middle pairom u toj fazi, iako je moguce sve pa cak i da ima manji par od tebe ili big slick kocka je kocka, a ja se kockam samo s asevima!
BTW, slucajno sam naletio na tebe na starsima prije tjedan dana i moram priznati da sam iznenaden turnirskim rezultatima koje sam vidio kod tebe, malo malo pa medu zadnjima!  smile

00

3

Re: Pokerstars passport freeroll

Ne vjerujem da je njegov range tako tight.. On zna da je bubble i da nitko nece riskirat pola stacka.. Uglavnom je coinflip..

00

4

Re: Pokerstars passport freeroll

Sa takvim stackom se ne isplati set mineat, dakle ili overshove ili fold. Nekako sam blize foldu gledajuci ICM jer kao sto kazes imaju jos 2 stacka manja od tebe (nakon tvog raisa i folda), a i nakon tog folda i dalje imas fold equity. Ne volim flipat u takvoj situaciji, pogotovo kad je razlika izmedu 18. i 19. $500 a mozes uzet jos i puno vise

dobar rezultat BTW i dobrodosla

Zadnji popravljao Adži (25-01-2010 15:54:58)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Pokerstars passport freeroll

Istina,to je overshove ili fold inače...Ali moja ideja je bila da će protivnici bacit slabije ruke od moje pošto imam tight imidž za stolom!Overshove nikako nije dolazio u obzir zbog bubbla,i bacila bi se na svačiji rejz ili all in osim ovoga shortstacka!Prva ideja je bila da ako on uđe all in pratim,al kad je zapravo ušo,nisam više znala da li je ispravno callat!Mislim,daleko od toga da pot oddsi nisu tu,ali ICM je u najmanju ruku na granici!A i radi se o puno love...

00

Re: Pokerstars passport freeroll

Prvotni cilj je bila "krađa" blindova sa UTG-a jer su blindovi + ante bili 8100!Nije bila prvotna ideja flopat set,a bome niti pratit reraise većih stackova...Ali njegov potez me skroz zbunio i bila je teška odluka...

00

7

Re: Pokerstars passport freeroll

Kakve su tu nagrade, koliko je 18. mjesto?

00

Re: Pokerstars passport freeroll

10.-18. mjesta je 500$ dalje ide 500 $ vise po mjestu, a prvo mjesto passport ticket 14k$

00

Re: Pokerstars passport freeroll

zasto jednostavno ne limpas i probas flopat set, ako ne pricekas da neko ispadne, ako si stalno tight, nema smisla pred pare riskirat ista .... da bude toliko strpljenja nizasto, a 88 nije neka ruka na utg.

Zadnji popravljao chillin (25-01-2010 16:15:38)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

10

Re: Pokerstars passport freeroll

Da, oddsi su tu definitivno. Gle, on je svjestan da je najkraci, ali je isto tako i svjestan da je sljedeci hand na buttonu, znaci ima jos 4 handa dok opet ne dodje u blind. Ne vjerujem da bi ovjde guro light. Kao sto je tilt rekao, u najboljem slucaju flip, a s obzirom na stack koji ti ostaje nakon folda po meni je to fold

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

11

Re: Pokerstars passport freeroll

NIKOLINA07 napisao:

Prvotni cilj je bila "krađa" blindova sa UTG-a jer su blindovi + ante bili 8100!Nije bila prvotna ideja flopat set,a bome niti pratit reraise većih stackova...Ali njegov potez me skroz zbunio i bila je teška odluka...

E, tu sam te ceko smile To je upravo i moglo biti i njegovo razmisljanje. "Sta ako on/ona, zeli iskoristit svoj tight image da krade UTG?"
Neznam sad ko je to reko, ide ovako nekako. "UTG je novi button". Dosta igraca krade blindove upravo sa rejzom UTG wink

Zadnji popravljao Adži (25-01-2010 16:20:52)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

12

Re: Pokerstars passport freeroll

Iako se s ovakvim blindovima i stackovima ne limpa, ja bi bas zato limpao s UTG-A.. Ako udjes u multi pot igras normalno c/f ako se ne setas, a mislim da on ne bi bas guro, jer ako si jako tight, i ne limpas se, i on to zna, on nikad ne zna na cemu je... Ako ostnes HU s bb imas poziciju i igras kako mislis da je najbolje..

00

Re: Pokerstars passport freeroll

Limp s UTG-a nikako ne dolazi u obzir,radije onda foldam(niti overshove ne dolazi u obzir)...Znači ili fold ili raise(nikako ne mislim da sam trebala foldat 88 na 6-handed stolu)...Igra mi je bila tight samo zadnjih 45 min jer sam stalno bila ispod averagea,a nagrade su bile velike i prvotni cilj je bio ulazak među 18!Zato i mislim da sam trebala fodat!Na kraju sam callala i lik je pokazao QQ i uzeo pot!Sva sreća da je neki lik na drugom stalu ušo ALL IN sa A6(UTG) i izgubio 5 ruka nakon ove moje...Poslije mi je tek došlo do glave,da je to trebao biti zapravo fold...ali htjela sam čuti vaše mišljene!

Na kraju ispadam 15...Blindovi 2400,4800 ante 600  stack 70k
Loose igrač rejza 2,5 BB  s kasne pozicije, ja na buttonu s AKo ulazim all in!On QJ isto ulazi i okrene mu se Q na riveru!No to je sve standard,bit će više sreće drugi put,ali ova ruka me mučila.Znala sam da sam loše odigrala i 500$ mi je visilo na grani zbog gluposti!

00

Re: Pokerstars passport freeroll

Pa 88 UTG na 6 handed stolu nije baš "krađa" u totlanom smislu te riječi...Ruka je ipak na mjestu!Nije to bilo A8 UTG...

00

Re: Pokerstars passport freeroll

mislim da tu nije problem limp ako ides hvatat set, jer u toj fazi turnira 18. / 19. u parama,  nemislim da ce bit puno akcije za stolom, pokusas uhvatit set, ako neko rejz fold, ako ne flopas, fold ... so simple as that.. nekazem da je moje ispravno, samo pokusavam opravdat moj potencijalni limp tu, a male parove ne volim vidjet u tim trenucima, gotovo nikad nije bolje od flipa a obicno gore ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: Pokerstars passport freeroll

Je, ruka je na mjestu. Samo kazem neka svoja razmisljanja sta bi guro u toj situaciji da sam na njegovom mjestu.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Pokerstars passport freeroll

Ma dobro je on zguro,samo gledala sam ga prije i guro je na gluposti sa dosta BB...Zato sam callala...Zna da sam tight i očekuje fold isto tako na svoj push...al tako možemo u bekonačnost ko šta očekuje...Pitanje je samo dal sam pogriješila sa callom!Ja mislilm da jesam u ovoj specifičnoj situaciji...

00

18

Re: Pokerstars passport freeroll

Gledajuci po ICM-u da , pogrijesila si, ali svi mi radimo greske. primjer od petka kad sam bio dobrano 3. (od 5) po chipovima i guro AQo protiv cl-a i popusio, i uzeo ~$800, a 3. mj bilo ~$1550

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00