Tema: Rush Poker Stake

Tražim osobu koja je voljna uloziti u mene da igram RushPoker NL10

trebam 300 dolara

vracam 50 % osvojenog novca + 50 posto rakebacka

povrat novca bi bio na dnevnoj bazi + graf i statsi dnevnih sessiona



Vec sam jednom imao stejkera s ovoga forumu ali bio sam pre samouvjeren te sam skakao na vece limitie.... nisam se drzao BRM.a, stejker se povukao ali uredno smo zatvorili racune, tako da nitko nije bio ostecen..... bio sam u plusu ali to nista ne znaci, jer nisam slusao savjete vrhunskog igraca te sam tvrdoglavo isao na vece limite....


Sada sam pametniji i iskusniji.... Stoga ukoliko netko želi, slobodno me može kontaktirati putem PM.a ili putem msn.a :

miro-rusky@hotmail.com


spreman sam poslusati i drugaciju vrstu deala, ukoliko je netko zainteresiran......

miro

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Rush Poker Stake

Imaš statse od prije?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Rush Poker Stake

http://www.pokertableratings.com/stars- … ch/miroror

mogu ja please te stejkat

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Rush Poker Stake

Čekaj, -850$ u 1,5k ruku? Je to točno?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Rush Poker Stake

zapravo nije posve, nisi pogledao oba imas ftp i ps smile

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Rush Poker Stake

Imaš minus na dvi največe sobe od 1500 dolara i tražiš stajkanje???????Oče mene iko stejkati ja igram  3 gd za gust imam jedno 500 dolara dobitka big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile .1500minus a oče stejkanje ajme majko

00

Re: Rush Poker Stake

Nemojte bit takvi momci.

Kaze jedna mudra izreka da nijedno pitanje nije glupo, vec je glupo na pitanje ne odgovoriti. Miroror je pitao, oce li se netko javiti ili ne ovisi o toj individui.

Nema nikakve potrebe da nabijate broj postova radi necijih (dobrih ili losih, nebitno) rezultata. Ovaj podforum postoji upravo iz razloga zbog kojeg je miro otvorio topic. Ako nemate nista konkretnog vezanog uz temu, suzdrzite se od zmijskih komentara.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Rush Poker Stake

mozda mu nije isti nick ovde i na pokeru.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Rush Poker Stake

Zbog ovakvih postova se neki ljudi ne usude postati na forumu...

00

Re: Rush Poker Stake

nema razloga da se ja ljutim na nekoga, svatko ima pravo na misljenja...
Ja sam gubio banrolle radi izleta na velike igre i radi tilta. ne sramim se govoriti o tome, ne skrivam svoje glupe poteze.....

Tako da ovim putem tražim stake jer vrlo vjerojatno imam vise iskustva u negativnim varijacijama od vecine Vas koji ovdje trash talkate.... Isitna moji statsi nisu nimalo privlacni, ali svatko ima uspone i padove.

A isto tako molio bih i Vas da ne vrijeđate autore topica (u ovom slučaju mene) te ne vrsite pritisak na nove članove, jer svima je u interesu da se poker zajednica širi a ne djeli na manje grupice i frakcije...

just my 2 c

Zadnji popravljao miroror (28-01-2010 21:18:14)

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Rush Poker Stake

miroror,nemam nista protiv tebe,ali zasto trazis strejkera za 300$? ulozi svojih 50$,ako si tako dobar kako kazes,bez problema ces doci do 300$ u manje od mjesec dana. evo recimo mene.. ja sam nub u pokeru i igram od 18-tog (tocno 10 dana),a od 50$ sada imam 180$ + bonus od 10$ koji ce doc sutra-preksutra... 50$ mozes svugdje ''skrpat'' ,taman okusit igru i sajt na kojem ces igrati. Mislim radi sta oces,ali ja ti zelim samo pomoci... Nadam se da ces pokusat moj savjet i sretno na stolovima  wink

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

12

Re: Rush Poker Stake

kolko igras dnevo da si za deset dana zaradio 130$?

00

Re: Rush Poker Stake

molim lock na ovaj topic, jer ovo dalje nema smisla...

Hvala

Zadnji popravljao miroror (28-01-2010 23:46:41)

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00