Tema: Etiketa barenja dealerica

Pitanje se vec nalazi u subjectu.

Kakva je etiketa barenja zgodnih dealerica u casinu, odnosno smije li se to uopce raditi? Nerado bih to usporedio sa barenjem konobarica na njihovom radnom mjestu, posto je isto gotovo nemoguce uciniti kada subjekt barenja (konobarica) ima puno posla. Svi znamo da dealeri uvijek imaju posla, pogotovo ako je neki donkament u djiru.

U Rijeci ima jedna predivna djevojka (roba se sjeca sigurno na koju mislim) i sad trebam razraditi plan "napada".

Molim diskutirajte.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Etiketa barenja dealerica

Eh, kada bi barem znao odgovor na to pitanje smile U svakom slučaju, ako ga nađeš, javi smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Etiketa barenja dealerica

Uhvatiš je dok je negdje vani. Tak sam ja svoju. big_smile

00

4

Re: Etiketa barenja dealerica

uhvatis je u mraku!   big_smile

00

5

Re: Etiketa barenja dealerica

uhvatis je na c/r

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Etiketa barenja dealerica

pitaš je hoće *HU4rollz?

*rollz = obleka

to uvijek upali  smile

00

Re: Etiketa barenja dealerica

na koju dilericu u rijeci mislis? ona standardna postava je dosta dobra (dok se jos nije toliko igralo), kasnije su poceli zaposljavat josh ljudi (kad su dodali jos stolova), ali to su sve tipovi ili krampovi...

00

Re: Etiketa barenja dealerica

Etiketa?
Ne brini se za takve stvari.

00

Re: Etiketa barenja dealerica

Ako vidis da joj je neugodno ili ne zeli da ju se smeta prestanes,ako se pocne smjeskati ubacis joj malo veci tip i kasnije te prati kuci da igrate nintendo.

00

Re: Etiketa barenja dealerica

Koliko se meni cini i izgled je jedan od uvjeta postavljenih da bi dobila posao kao dilerica  smile

I have the nuts
00

Re: Etiketa barenja dealerica

mrtvimi5h napisao:

na koju dilericu u rijeci mislis? ona standardna postava je dosta dobra (dok se jos nije toliko igralo), kasnije su poceli zaposljavat josh ljudi (kad su dodali jos stolova), ali to su sve tipovi ili krampovi...

Mislim da se zove Ira. Daleko najljepsa cura tamo, objektivno gledano. Ako si vidio njen pogled, onda sigurno znas na koju mislim  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

12

Re: Etiketa barenja dealerica

slike ili ne postoji

00

13

Re: Etiketa barenja dealerica

bishie napisao:

slike ili ne postoji

Potpis  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

14

Re: Etiketa barenja dealerica

al nije mi jasno o kojoj etiketi je rijec big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Etiketa barenja dealerica

boboman napisao:
mrtvimi5h napisao:

na koju dilericu u rijeci mislis? ona standardna postava je dosta dobra (dok se jos nije toliko igralo), kasnije su poceli zaposljavat josh ljudi (kad su dodali jos stolova), ali to su sve tipovi ili krampovi...

Mislim da se zove Ira. Daleko najljepsa cura tamo, objektivno gledano. Ako si vidio njen pogled, onda sigurno znas na koju mislim  cool

hmmm.... plava cura? zna cesto biti na ruletu? ako je to ta onda da... uz nju mi je ona jedna brineta super, samo zadnjih 2-3 puta sta sam bio ju nisam vidio tako da je mozda i otisla

00

16

Re: Etiketa barenja dealerica

ak je po casinu Cezar onda ljepota nije postavljen uvijet

00

Re: Etiketa barenja dealerica

GmC napisao:

ak je po casinu Cezar onda ljepota nije postavljen uvijet

Pa baš se i ne bih složio s tobom, ja sam vidio bar 3-4 koje su mi dosta dobre, makar kikseva se uvijek nađe...

00

18

Re: Etiketa barenja dealerica

ne kazem da nema dobrih ali ona koja je kod mene djelilia xD
i jos zbrajat treba znat tongue

00

Re: Etiketa barenja dealerica

GmC napisao:

ne kazem da nema dobrih ali ona koja je kod mene djelilia xD
i jos zbrajat treba znat tongue

Nemoj tako.Moze se desiti da ljudi ovo citaju.

00

20

Re: Etiketa barenja dealerica

pa?
kaj ja mogu kad ne zna kolko je od 1k do 2250?

00

Re: Etiketa barenja dealerica

Etiketa nije uopce bitna ako ti se svida. Ponasaj se kao i kod svake druge cure, baci par sala, vidi da li se smije i nabavi broj.  cool

00

22

Re: Etiketa barenja dealerica

a kaj ako cura nema salo?

00

Re: Etiketa barenja dealerica

arghh. smile nisam pisao šđčćž ni prije, pa necu ni sad. ali evo, samo za bishie, "baci par šala", hehe.

00

Re: Etiketa barenja dealerica

GmC napisao:

ak je po casinu Cezar onda ljepota nije postavljen uvijet

Bio sam u Cezaru samo jednom i ne kazem da su cure bas nesto lijepe, al vecina ima dobru guzu i dude...

BTW, ima jedna sta je bas stroj...zena ima sve...

00

Re: Etiketa barenja dealerica

mrtvimi5h napisao:
boboman napisao:
mrtvimi5h napisao:

na koju dilericu u rijeci mislis? ona standardna postava je dosta dobra (dok se jos nije toliko igralo), kasnije su poceli zaposljavat josh ljudi (kad su dodali jos stolova), ali to su sve tipovi ili krampovi...

Mislim da se zove Ira. Daleko najljepsa cura tamo, objektivno gledano. Ako si vidio njen pogled, onda sigurno znas na koju mislim  cool

hmmm.... plava cura? zna cesto biti na ruletu? ako je to ta onda da... uz nju mi je ona jedna brineta super, samo zadnjih 2-3 puta sta sam bio ju nisam vidio tako da je mozda i otisla

Ne. Brineta je, ali ima onako crvenkasti odsjaj. I najprodorniji pogled koji sam ikad vidio. Imas filing ko da te gleda i govori ti "znam da me zelis".

moremore napisao:

Etiketa nije uopce bitna ako ti se svida. Ponasaj se kao i kod svake druge cure, baci par sala, vidi da li se smije i nabavi broj.  cool

Ako mozes natjerati curu da se nasmije, mozes ju natjerati na sve ostalo? Matej, bit ce zabavno kad jednom izadjemo skupa  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00