Tema: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

UVOD:
Zbog nikakvog prometa na nordici u prije i poslijepodnevnim satima odlučio sam dodati još neki site di ću igrat u to vrijeme.
Nakon konzultacije sa robom odlučio sam se da to bude noble poker gdje će me on stejkat. Da bude zanimljivije i da se mene motivira odlučio sam mu predložiti side bet. A i zato što me jučer navečer neizravno nazvao fishem (kao reko mu je neki frend koji je igro protiv mene).

PRAVILA:

1. Koristit ću samo početni stejk od ~320$ (230€) s kojim ću igrat po pravilima BRM (min. 20 BI za svaki level)
2. Mogu igrat kaj god hoću , ali da je u pravilima BRM
3. Ako me baniraju ili noble poker se ugasi (:)) prekida se bet
4. Prop bet traje do kraja ovog mjeseca
5. Ukoliko ne uspijem do kraja mjeseca imat 1 000$ (~720€) na accountu roba je pobjednik, a u 2. slučaju sam ja. (uzet ću tečaj € vs $ na dan 28.2.)
6. Zadnja 2 dana mogu spustit BRM na 15BI ukoliko to bude potreno
7. RB koji dobijem tijekom mjeseca se na računa u roll

ULOG:
RB i bonusi koje ću dobit dok ću igrat, dakle pobjednik nosi sve navedeno.

PLAN:
nl10 - 500$
nl20 - 1000$

Na 600$ ću ubacit i € table na nl20 kaj je ko da igram nl 0,14/0,28$. Ovo 6. pravilo sam stavio ako ću zadnje dane bit na 850-900$ ić ću na nl50 gdje imam pozitivan wr ali ako padnem ispod 15BI moram nazad (a to vjerojatno znači da sam izgubio smile )

P.S. ako mi netko ko igra na nobleu može pomoć postavit one minimaxmod i betpot programe bio bih zahvalan...

p.s2. dajem robi još 2h vremena od vremena objave ovog posta da prekine ovaj bet ako se uplašio nakon kaj je ovo pročito  smile

p.s3. primio bih i akciju ako netko hoće u nekim razumnim svotama...

Zadnji popravljao niveaformen (03-02-2010 17:15:00)

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

niveaformen napisao:

A i zato što me jučer navečer neizravno nazvao fishem (kao reko mu je neki frend koji je igro protiv mene).

Ne mislim da si fish, da to mislim, nebi te stejkao. Rekao sam ti samo da nisi tak dobar kao što misliš da jesi.

PS: naravno da bet vrijedi.

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

"3. Ako me baniraju ili noble poker se ugasi (:)) prekida se bet"

Sta jel ima kakve naznake da ce se noble poker ugasiti roba?

Sto se tice projekta jel se rakeback racuna u bankroll?

Ja bi stavio lovu na to da ce uspjeti ostvariti ovo.

00

4

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

dobro, roba je tak i tak previse u plusu zadnjih dana tak da gogogoo nivea

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

eto tak sam i ja  poceo igrat  na  nobleu prije  4 dana, nekih 3000 handova sam odigrao i u plusu nebitnih 50 eura a prema  EV-u sam trebao bit  320 u plusu,ljude su cuda  pogadala  i jos  3  puta  naletio na set  protiv  seta naravno ja  uvijek manji..
sve  u svemu ovo mi je  nakon bwina sok jer sam tamo navikao na  kockare  koji te  sa  svakakvim glupostima  callaju a ovdje su svi jako tight,na  6  max uglavnom im je VPIP 10 % tak da kad  gledam svoju stat. nemogu vjerovat da  mi je without  showdown u plusu.. nadam se da  ces  uspjet  tebi ionako ti novci vise  znace nego robi hehe big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

croman19 napisao:

"3. Ako me baniraju ili noble poker se ugasi (:)) prekida se bet"

Sta jel ima kakve naznake da ce se noble poker ugasiti roba?

Sto se tice projekta jel se rakeback racuna u bankroll?

Ja bi stavio lovu na to da ce uspjeti ostvariti ovo.

Ne, to je stavio valjda za svaki slučaj da ne potražujem lovu ako ga bannaju s noble...

RB se ne računa u roll.

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

niveaformen napisao:

UVOD:


p.s3. primio bih i akciju ako netko hoće u nekim razumnim svotama...

koji omjer nudis

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

puki86 napisao:

eto tak sam i ja  poceo igrat  na  nobleu prije  4 dana, nekih 3000 handova sam odigrao i u plusu nebitnih 50 eura a prema  EV-u sam trebao bit  320 u plusu,ljude su cuda  pogadala  i jos  3  puta  naletio na set  protiv  seta naravno ja  uvijek manji..
sve  u svemu ovo mi je  nakon bwina sok jer sam tamo navikao na  kockare  koji te  sa  svakakvim glupostima  callaju a ovdje su svi jako tight,na  6  max uglavnom im je VPIP 10 % tak da kad  gledam svoju stat. nemogu vjerovat da  mi je without  showdown u plusu.. nadam se da  ces  uspjet  tebi ionako ti novci vise  znace nego robi hehe big_smile

dobro, a koji ti level igraš?

ja sam odigro sad nekih 700 ruku i sjebo 2BI za zagrijavanje smile, al sam vratio sve i fkt mi se čini da ću lagano beatat...
večina igrača  su ili pretight ili brutalno loose, lakše nego nordica sigurno...

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

ma jee napisao:
niveaformen napisao:

UVOD:


p.s3. primio bih i akciju ako netko hoće u nekim razumnim svotama...

koji omjer nudis

2:1?

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

De ozbiljno ima li tko za oklade.Ja kazem da ce uspjeti.Roba moze za 500 dollara?

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

croman19 napisao:

De ozbiljno ima li tko za oklade.Ja kazem da ce uspjeti.Roba moze za 500 dollara?

Ja kažem da neću, može za 1k ?  big_smile

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

Hahaha

00

13

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

croman19 napisao:

De ozbiljno ima li tko za oklade.Ja kazem da ce uspjeti.Roba moze za 500 dollara?

Lol, i ja mislim da će uspjet.

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

Imal onda netko tko misli da nece?

00

15

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

niveaformen napisao:
ma jee napisao:
niveaformen napisao:

UVOD:


p.s3. primio bih i akciju ako netko hoće u nekim razumnim svotama...

koji omjer nudis

2:1?

na moji ulozeni 100 ti mi dajes 50 ako neuspijes?

00

16

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

croman19 napisao:

Imal onda netko tko misli da nece?

koji omjer nudis, btw max 50$

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

ma jee napisao:
croman19 napisao:

Imal onda netko tko misli da nece?

koji omjer nudis, btw max 50$

1-1 ali necu za 50

00

18

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

niveaformen napisao:
puki86 napisao:

eto tak sam i ja  poceo igrat  na  nobleu prije  4 dana, nekih 3000 handova sam odigrao i u plusu nebitnih 50 eura a prema  EV-u sam trebao bit  320 u plusu,ljude su cuda  pogadala  i jos  3  puta  naletio na set  protiv  seta naravno ja  uvijek manji..
sve  u svemu ovo mi je  nakon bwina sok jer sam tamo navikao na  kockare  koji te  sa  svakakvim glupostima  callaju a ovdje su svi jako tight,na  6  max uglavnom im je VPIP 10 % tak da kad  gledam svoju stat. nemogu vjerovat da  mi je without  showdown u plusu.. nadam se da  ces  uspjet  tebi ionako ti novci vise  znace nego robi hehe big_smile

dobro, a koji ti level igraš?

ja sam odigro sad nekih 700 ruku i sjebo 2BI za zagrijavanje smile, al sam vratio sve i fkt mi se čini da ću lagano beatat...
večina igrača  su ili pretight ili brutalno loose, lakše nego nordica sigurno...

igram NL 20 i NL50 6 max zavisi dal gledam neki film sa strane hehe
pa bas  to vidio sam dosad  mozda 20ak ljudi koji imaju ok statse, uglvnom il imaju do 10% VPIP ili preko 60%..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

Malo san nabrzinu ovo procita pa mi je mozda nesto promaklo.

Dakle...roba te stejka i ako uspijes doc do 1k uzimas rb i bonuse, a ako ne uspijes doc on uzma rb i bonuse?

Sta je sa ostatkom? profit i ovaj pocetni ulog?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

20

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

zamorano11 napisao:

Sta je sa ostatkom? profit i ovaj pocetni ulog?

50-50 je staking... Ulog se isto vrača. Ovo je meni win-win situacija...

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

roba59 napisao:
zamorano11 napisao:

Sta je sa ostatkom? profit i ovaj pocetni ulog?

50-50 je staking... Ulog se isto vrača. Ovo je meni win-win situacija...

pa da..bas gledam. mislija san da san nesto krivo skuzija, al cini se da nisam smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

Ja bih se kladio protiv tebe smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

boboman napisao:

Ja bih se kladio protiv tebe smile

Tražim 2:1 do 150$ mojih, dakle 300$ protiv mene, escrow će bit roba, ali pokerproovima bih dao i na povjerenje (da ne mora lova bezveze stajat.

Još ću napomenut da ne mislim igrat stalno na nobu, ustvari mi je nordica glavna i igrat ću tamo dosta, ali ću naravno gledat da ne izgubim bet.

Svi moji handovi na nl10 sa nordice:
http://img684.imageshack.us/img684/312/nl10allhands.png

Siječanj sam igro s frendom na njegovom acc na starsima večinom nl10 i nešto nl25, dakle nisu sve moje ruke:
http://www.pokertableratings.com/stars- … niachr1501

Evo, dao sam vam par razloga da se kladite protiv mene, a roba je reko da je nordica jedan od lošijih siteova i da večina ostalih je teža od nje, a ja želim dokazat suprotno.

:card_heart

Zadnji popravljao niveaformen (03-02-2010 20:55:12)

00

24

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

prvo kako možemo biti sigurni da budeš samo ti igral, a kao drugo oddovi 1:2 su smiješni, 100 tvojih za tuđih 200 jer su puno veće šanse da budeš došao nego da nebudeš došao pa bi trebalo biti obrnuto, za onog koji misli da nebudeš uspio njegovih 100 za necih 200, jer koliko god bio dobar ili los ako napravis veliki volumen budes napravio sigurno 700$ plusa taj mjesec

00

Re: *Official 300$ in 1k one month prop bet *

Rodman napisao:

prvo kako možemo biti sigurni da budeš samo ti igral, a kao drugo oddovi 1:2 su smiješni, 100 tvojih za tuđih 200 jer su puno veće šanse da budeš došao nego da nebudeš došao pa bi trebalo biti obrnuto, za onog koji misli da nebudeš uspio njegovih 100 za necih 200, jer koliko god bio dobar ili los ako napravis veliki volumen budes napravio sigurno 700$ plusa taj mjesec

Ja sam stavio razloge protiv sebe 3 posta iznad, nije baš da beatam nl10 ko na coaching sitevima i možda će mi trebat i veći volumen nego sam mislio na početku. Oddove neću smanjivat, možda nisu prerealni, ali ispod toga nejdem jer ne smatram toliko laganim ovaj prop bet. A ako netko želi akciju po boljim oddovima nek se dogovori sa ostalima (cromanom) koji imaju vjere u mene, možda vam da bolje oddove.

00