Re: Matej - moremore

Javim ti, lijepo je vidjeti da ljudi dolaze igrati u slavoniju cak iz Buenos Airesa. smile Ponesi mi dres River Platea.
.

00

77

Re: Matej - moremore

http://img696.imageshack.us/img696/8140/matej24express.jpg

00

Re: Matej - moremore

Jedini hrvat koji živi od pokera?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Matej - moremore

Prejeben tekst. Btw kad god se spomene poker u osijeku, svima je odgovor "E ma znam jednog lika, rastura, znaš ovo ono, audi ovo ono..."


moremore napisao:

Javim ti, lijepo je vidjeti da ljudi dolaze igrati u slavoniju cak iz Buenos Airesa. smile Ponesi mi dres River Platea.
.

smile))))))))))))))))

Zadnji popravljao ShaneMacGowan (14-01-2011 13:59:35)

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

80

Re: Matej - moremore

Bitno da je pokerpro košuljica tu wink

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

81

Re: Matej - moremore

I ja bi tako volio  :card_spade

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Matej - moremore

koliko je ovo staro !?
Novo !?

Zasto opet tekst o  undergound pokeru. ?  Mislim se evo pokazat cu ovaj mami mozda kaze dobro sine mozda i nije to kocka, kad ono spominje se vezanje očiju, gutljaji viskia, vaznost srece ....

I sta treba znacit,  "u pokeru su najmanje vazne karte, dosta je vazna sreca"  !?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Matej - moremore

chillin napisao:

koliko je ovo staro !?
Novo !?

Zasto opet tekst o  undergound pokeru. ?  Mislim se evo pokazat cu ovaj mami mozda kaze dobro sine mozda i nije to kocka, kad ono spominje se vezanje očiju, gutljaji viskia, vaznost srece ....

I sta treba znacit,  "u pokeru su najmanje vazne karte, dosta je vazna sreca"  !?

+1 big_smile novinari to pokusavaju malo prenapuhano zastrasujuce prikazat bez razloga...

00

84

Re: Matej - moremore

Sve je prenapuhano... Matej veli da je dosta dug intervju bio, ovdje kao da su mu 3 pitanja postavili. I veli da je spomenuo pokerpro par puta, ovdje ga nigdje nema..

00

Re: Matej - moremore

Kako glup intervju i kakav los novinar i kakve su ovo lovacke price?
Smijesno

00

Re: Matej - moremore

dio sms novinarke: "Dopusti malo umjetničke slobode i eventualnog pretjerivanja u dramatičnosti i epitetima, jbg. To moraš. "


Treba uzeti u obzir da to nisu strucne novine, tako da se necemo sekirati, hehe. Vidio sam finalni tekst, koji je dosta duzi i sadrzajniji od ovog. Siguran sam da ni novinarka nije sretna sto su joj mijenjali tekst, ali sto je tu je.

00

Re: Matej - moremore

pa odbijam vjerovat da si ti govoria ove stvari koje pisu ode, ne paris toliko neozbiljan    roll


u svakom slucaju taman da si reka sve kako ovde pise, ovi novinar sta je pisa je jaaaaako jako loš.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

88

Re: Matej - moremore

nhf al ovako slozen interview nema smisla.

00

89

Re: Matej - moremore

lol ovo su kolko vidin 24 h
pametnom dosta

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Matej - moremore

Hehe, zamislite novinara koji se prvi put susrece sa pokerom i bez diktafona slusa mene na kavi dva sata. To je kao da mi dobijemo zadatak napraviti interview sa nekim, ne znam, pjevacem, a ne znamo njegove pjesme.  To su sve njezine rijeci,  da sad ne nabrajam i ne citiram. od mojih recenica tipa: ima malo i srece, ali dugorocno se ta sreca izbalansira i nije bitna. nastane
"dosta je vazna sreca i karte nisu bitne". smile

Usporedite interview koji sam dao za pokerpro.com.hr prije nekih godinu dana i ovaj interview. Jasno cete vidjeti razliku u novinarstvu. Poanta je, onaj interview nitko tko se ne bavi pokerom nije razumio, ovaj ce razumjeti svatko osim pokerasa. smile

00

Re: Matej - moremore

tuži ih i traži milijunsku odštetu...

00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

ovaj ce razumjeti svatko osim pokerasa. smile

wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Matej - moremore

Meni je samo jako funny sto je moj jedini uvijet za interview bio da se ne preuveličava. smile Ono sto mi nije funny je to sto sam radio interview samo da se spomene site, da se obrati pozornost na nas forum. Pa da ljudi skuze koliko je truda ulozeno u nase znanje. Ali eto taj dio su urednici izbacili. Ne krivim novinarku, vidio sam finalni tekst i znam da nije do nje.

"Poker je matematika, statistika, psihologija i strategija koja zahtjeva prilagodbu svakom protivniku jer svi imaju neke svoje stilove igre" pojašnjava Matej koji je zbog pokera prekinuo studiranje na Pravnom fakultetu, ali niti jednom nije požalio zbog toga. Poker ne smatra sportom, nego svojim poslom. Čak je sa nekolicinom svojih prijatelja pokeraša iz Hrvatske pokrenuo poker site pokerpro.com.hr na kojemu rade na afirmaciji mladih igrača, ali i igraju profesionalne igre."

Eto,  zadnju recenicu su malo izbacili, heh. sad

00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

Hehe, zamislite novinara koji se prvi put susrece sa pokerom i bez diktafona slusa mene na kavi dva sata. To je kao da mi dobijemo zadatak napraviti interview sa nekim, ne znam, pjevacem, a ne znamo njegove pjesme.  To su sve njezine rijeci,  da sad ne nabrajam i ne citiram. od mojih recenica tipa: ima malo i srece, ali dugorocno se ta sreca izbalansira i nije bitna. nastane
"dosta je vazna sreca i karte nisu bitne". smile

Usporedite interview koji sam dao za pokerpro.com.hr prije nekih godinu dana i ovaj interview. Jasno cete vidjeti razliku u novinarstvu. Poanta je, onaj interview nitko tko se ne bavi pokerom nije razumio, ovaj ce razumjeti svatko osim pokerasa. smile

Nemas pojma kako si me ponosnim ucinio sada Matej smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

"Poker je matematika, statistika, psihologija i strategija koja zahtjeva prilagodbu svakom protivniku jer svi imaju neke svoje stilove igre" pojašnjava Matej koji je zbog pokera prekinuo studiranje na Pravnom fakultetu, ali niti jednom nije požalio zbog toga. Poker ne smatra sportom, nego svojim poslom. Čak je sa nekolicinom svojih prijatelja pokeraša iz Hrvatske pokrenuo poker site pokerpro.com.hr na kojemu rade na afirmaciji mladih igrača, ali i igraju profesionalne igre."

Eto,  zadnju recenicu su malo izbacili, heh. sad

ovo je odlicno receno!!

00

Re: Matej - moremore

Meni je zakon to trolanje novinara o temama o kojim nemaju pojma. Da sam ja bio na tvom mjestu ja bi ih toliko istrolao, pričao bi kako sam igrao pot limit omahu sa putinom i severinom za naftna polja u sibiru

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Matej - moremore

Odlican interview boboman. 
Mene ovo sve nije previse sokiralo jer znam sto prodaje novine. Odite na npr. index.hr, net.hr i pogledajte njihove clanke. ionako ih citate svaki dan. Tipa "Kim Kardashian pokazala svoje bujne obline..."  ili " saznajte je li se vas horoskop promjenio: Odsad ste mozda Zmijonosac!" Mislim kakve gluposti.  Pa je vec godinama na tim portalima citam takve glupe clanke o pokeru, da sam oguglao.

Uostalom, najgori clanak o meni je bio prije nekoliko godina kad sam osvojio neki turnir, pa sam navodno rekao da cu si kupiti par Breitlinga i sa par manekenki otici na Bahame. To je bilo fenomenalno. Samo sto ja to nikad nisam rekao.

00

Re: Matej - moremore

Index je najretardiraniji portal ikad. Oni su valjda okupili najneprofesionalnije ljude u svemiru na jedno mjesto i krenuli škrabat o temama o kojima nemaju blage veze. Njima treba prodavat najdebilnije spike i onda se smijat kod kuće kad objave. Konkurencija su im valjda jedino 24sata.

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

99

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

Uostalom, najgori clanak o meni je bio prije nekoliko godina kad sam osvojio neki turnir, pa sam navodno rekao da cu si kupiti par Breitlinga i sa par manekenki otici na Bahame. To je bilo fenomenalno. Samo sto ja to nikad nisam rekao.

lol  lol  lol  lol

Btw ja sam na slicnom putu da prekinem studij prava pa bih bio vrlo zahvalan kad bi napisao par riječi o konačnoj odluci da budes pro i kakvih teskoca si imao. Trenutno igram NL100, planram ubrzo na NL200  i vjerujem da sam winning igrac.

00

Re: Matej - moremore

koje su to novine?

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00