101

Re: Matej - moremore

24express

00

102

Re: Matej - moremore

ShaneMacGowan napisao:

Index je najretardiraniji portal ikad

slažem se, ali opet mi je jedna od prve 3 stranice koje posjetim kad odem online... navika, jbg...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

103

Re: Matej - moremore

Kad se lijepo upakirana gomila laži uspije prodati narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko tisuća godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim luđakom.

Just because you are winning does not mean you are playing well, and just because you are losing does not mean you are playing badly.
00

104

Re: Matej - moremore

thats deep

00

Re: Matej - moremore

reka bi ti moj gradonacelnik...

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Matej - moremore

-b3k's- napisao:
ShaneMacGowan napisao:

Index je najretardiraniji portal ikad

slažem se, ali opet mi je jedna od prve 3 stranice koje posjetim kad odem online... navika, jbg...

oni bar nisu cenzurirani

00

Re: Matej - moremore

Ma. Sve su novine iste.
Prije par godina, kod mene u bircu bio neki turnir u biljaru.
Iduci dan u Jutarnjem listu pise:

"u podrumu poznatog vinkovackog kafica ovaj vikend je odigrano prvenstvo hrvatske u biljaru..."


lol

00

108

Re: Matej - moremore

Sjećam se da si jednom davno već bio u 24 sata matej, ako se ne varam, kad su isto nasrali kule i gradove, a na turniru u vk si nam rekao da su isto izbacili dio u kojem si spomenuo da si i po 20k i vise $ znao izguit za noc, jer je kao bio sponzorirani clanak pa da nebi radilo kontra efekt... jebiga ne kuze oni to stari, oni rade svoj posao da prodaju sto vise, moraju malo dramu napravit, pvez na ocima, malo krimica ubacit i to je to wink Ali sve 5 drago mi je da se pise o nekome ko nam je tako blizu wink Šteta što papci forum nisu ostavili u tekstu...

im all in
00

109

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

ali eto, da se pojavim nakon dugo vremena, nesto kao Gandalf. smile

jel ovo znaci da si veliki fan Gospodara Prstenova i da osjecas potrebu da ga pogledas svaki put kad je na TV iako si ga vec pogledao x puta, te da ces sutra gledat Povratak Kralja?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

110

Re: Matej - moremore

Tko bi rekao da ću ikada kupiti 24ekspress, eto kupila sam danas  smile .
Tako je to sa žutilom, bitan je naslov, izmjeni, dodaj, uveličaj i prodaj.
Da se javi i jedna djevojka ( da vam popravi prosjek  wink ).  cool

Kada smo već kod pisane riječi, Matej, spomenuo si u svojim prijašnjim porukama da pišeš knjigu, u kojem je stadiju pisanje ? Znajući po sebi ( tematika druge vrste ) delikatno je to nastajanje knjige, prolazi kroz svakakve faze, od naleta inspiracije do gubljenja vremena u bezvoljnosti i odgađanju početka pisanja, vanjski i unutarnji ometajući faktori ( trenutno usmjerenost na završetak studija matematike), da ne nabrajam dalje... 
A gore navedeni članak (i svi koji budu u budućnosti), neovisno u kojoj vrsti štampe izašli, ti mogu samo plus biti jednoga dana pri objavljivanju knjige.  I za onaj dio "publike" (neupućene) koji će pohraniti negdje - to je onaj frajer, "ne radi", a zarađuje -, već će čitati knjigu, broj prodanih primjeraka će ti rasti, a taj xy će već na drugoj pročitanoj stranici konstatirati (jer nije frajer smile  ) - bemu, ništa od zarade bez ikakvog znanja i truda u ovome - i odložiti knjigu.   wink

Podrazumijeva se, da ćemo mi forumaši kupiti, i pročitati ! Jel' tako ?!

Zadnji popravljao Dala (15-01-2011 18:35:49)

00

111

Re: Matej - moremore

stu- prvi put sam procitao Gospodare pocetkom 90ih i knjige su mi odlicne. filmovi su jako dobri, ali nisam imao tako dobar osjecaj kao dok sam citao knjige. Gandalf je cool. smile

00

112

Re: Matej - moremore

Dala veliki pozdrav i dobrodosla!

Pa jel ti mene poznas? smile Slazem se u potpunosti sa tvojim misljenjem o knjizi a i o clanku. Knjiga je spremljena na jednom hard discu i ceka da uhvatim vise vremena. Trenutno sam "prodan" i nemam vremena za neka svoja privatna zadovoljstva, kao sto je knjiga. i kad imam vremena, podjelim ga sa frendovima i curom. ok, posto sam fan rpg igrica, dosta sati mi je otislo na fallout las vegas i drakensang. smile Knjiga je btw. negdje na pola puta.

00

113

Re: Matej - moremore

Bilo bi lijepo da dodjes do ZG na meeting, vrijeme je da se upoznamo.

Dala dobrodosla, baci oko na "predstavite se" podforum da te ljudi skuze...

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

114

Re: Matej - moremore

Hvala vam na dobrodošlici !  smile

00

115

Re: Matej - moremore

@matej: mene zanima u vezi ovog cuvenog clanka na 24ekspres, koliki dio ove price je istinit? znaci jesi li stvarno bio na tom cash gameu u italiji, pa su oni dodali detalje poput poveza na ocima, filmskih prizora i sl, zatim ovo sto oni zovu "potpuni bankrot" i da si trazio pomoc od poznanika, jesi li se to samo morao spustiti na koji level nize pa su oni to preuvelicali ili si stvarno bustao itd

hvala

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Matej - moremore

Ti si klaun

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Matej - moremore

hrvatski jal

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

118

Re: Matej - moremore

jel to meni receno da sam klaun?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

119

Re: Matej - moremore

stu napisao:

jel to meni receno da sam klaun?

i da je i da nije, nemoj se previše obazirat...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

120

Re: Matej - moremore

procitaj njegove  postove  pa ce  ti bit  sve jasno..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

121

Re: Matej - moremore

pa cini se kao fin covjek  lol
ok ppl, hvala

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Matej - moremore

puki86 napisao:

procitaj njegove  postove  pa ce  ti bit  sve jasno..

A i po njegovom potpisu je lako zakljucit da je decko prilicno isfrustriran..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

123

Re: Matej - moremore

ako sam dobro skonto, u potpis je stavio izjavu nekog drugog forumasa.
inace, ako sam vec klaun, nadam se da sam jerrico iz 3-ring circusa, taj je bio najjaci  wink

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

124

Re: Matej - moremore

koji je razlog bio napustanja online poker scene na "odredjeno" vrijeme? super kul primamljiva live igra ili jos nesto uz to?

00

125

Re: Matej - moremore

NisiPazio napisao:

Ti si klaun

http://farm4.static.flickr.com/3217/3015062728_6b27f9a6ae.jpg

00