126

Re: Matej - moremore

rekli su mi da bi voljeli da bas ne gledam gdje me voze. ali nije bilo nista strasno, jer sam isao preko pouzdanog covjeka. i nisam bio sam. da, cash game i ta vila su istina, jedino sto nije bilo toliko talijana, nego engleza, skandinavaca itd. bankrot je preuvelican, ali istina je da sam posudio novac od frendova, da bih mogao igrati jace limite. taj novac je naravno i vracen.
npr. kad sam "bustao" prvi put, ostalo mi je mozda 5k eu, ali nisam bio zabrinut jer u tom trenutku su mi neki frendovi bili duzni oko 20k. i dan danas mi je vani oko 10k. smile  ljudi vracaju polako, ali glavno da vracaju. dakle, sve je napuhano.


stu napisao:

@matej: mene zanima u vezi ovog cuvenog clanka na 24ekspres, koliki dio ove price je istinit? znaci jesi li stvarno bio na tom cash gameu u italiji, pa su oni dodali detalje poput poveza na ocima, filmskih prizora i sl, zatim ovo sto oni zovu "potpuni bankrot" i da si trazio pomoc od poznanika, jesi li se to samo morao spustiti na koji level nize pa su oni to preuvelicali ili si stvarno bustao itd

hvala

00

127

Re: Matej - moremore

otprilike ko sto sam i mislio. hvala na odgovoru!

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

128

Re: Matej - moremore

ima vise razloga. prvi je taj da mi se live igra jako svidjela. bio je to poprilican hi stakes, bilo je cool maknit se od kompa nakon 4 godine. problemi su nastali u tome sto dok sam razvaljivao live igru, moja online igra je stagnirala. kad sam se nakon par godina vratio na online igru, sve se promjenilo brzinom svjetlosti. inace moja A igra je bila od 3-5 igraca. i nisam nikad bio grinder. dakle, odbijao sam koristiti bilo kakva pomagala i igrati vise od 4-5 stolova. kad sam se vratio, grinderi su me razvalili. silom nisam htio odustati od svojih "ludih " statsa, igrao sam oko 33% handova u 5 max. ali dok sam prije imao preko 15 bb/100 na 10-20 5 max, kad sam se vratio imao sam 2bb/100 na 2-4. hehhe. onda su mi neki govorili da nije to ni lose, a ja sam bio sokiran i osjecao sam se lose.
ukratko danas je online poker barem sto se 6 maxa tice, puno oprezniji, "grinderski". a ja jesam vise gambler.  tako da sam se nedavno prebacio na heads up.


kanper napisao:

koji je razlog bio napustanja online poker scene na "odredjeno" vrijeme? super kul primamljiva live gra ili jos nesto uz to?

00

Re: Matej - moremore

Matej, sretan rodjendan

10

130

Re: Matej - moremore

+1

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
10

Re: Matej - moremore

Sretan rodjendan!!

10

Re: Matej - moremore

<--- sve najbolje --->

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
10

Re: Matej - moremore

Sretan Rodjendan Sve Najbolje smile !

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

134

Re: Matej - moremore

sva najbolje!

10

135

Re: Matej - moremore

Svima puno, puno hvala! VOdka for all! smile

10

136

Re: Matej - moremore

Sve najbolje za rođendan.
Dolazis na otvorenje Golden Suna u portanovi?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10

137

Re: Matej - moremore

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
10

138

Re: Matej - moremore

Adži napisao:

Sve najbolje za rođendan.
Dolazis na otvorenje Golden Suna u portanovi?

sretan rodjendan i od mene... smile

O.T. jel danas otvorenje??? ima nesto specijalno povodom otvorenja (turnir, cash)???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

139

Re: Matej - moremore

BugsBunnyD napisao:

Sretan Rodjendan Sve Najbolje smile !

+1

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cb/af/cf/ba/nxs-UP88.jpg

10

140

Re: Matej - moremore

Hepi brzdej!!!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

141

Re: Matej - moremore

Sve najbolje smile

10

Re: Matej - moremore

SR!

10

143

Re: Matej - moremore

Sretan rođendan!

10

Re: Matej - moremore

Sve najbolje!

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

145

Re: Matej - moremore

hepi rodjendan, sve the best

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Matej - moremore

Sretan rodjendan

00

147

Re: Matej - moremore

rounder1984 napisao:

Sretan rodjendan

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

148

Re: Matej - moremore

sretan rođendan i želim ti da preživiš i iduću godinu dana bez postova u ovoj temi kao što si i ovu big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10

Re: Matej - moremore

sve najbolje wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

dio sms novinarke: "Dopusti malo umjetničke slobode i eventualnog pretjerivanja u dramatičnosti i epitetima, jbg. To moraš. "


Treba uzeti u obzir da to nisu strucne novine, tako da se necemo sekirati, hehe. Vidio sam finalni tekst, koji je dosta duzi i sadrzajniji od ovog. Siguran sam da ni novinarka nije sretna sto su joj mijenjali tekst, ali sto je tu je.

Upravo tako. Pa mora ovakao napisati, kralj blefa i malo dramaticnosti, nece pisati koliki ima ROI ili nedaj moze da je kralj 4beta ili tako nesto. Za nase podnevlje i stupanj naobrazne i ovo je veliki zalogaj smile

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00